bugün

ister inanın ister inanmayın bu kadın doğruları söylüyor.
lahmacun yiyebilirsiniz demiştir, lahmacun yemesi üzerinden üstüne gidilmesi aslında yanlış, ama yaptığı her öneriyi karşısındakini aşağılayarak ve nefretle yaptığı için yapılan haksızlık umrumda değil. önce üslubunu düzelt, diyetisyensin-doktorsun, komutan değil.
doğruları söyleyen, halkı düşünen bir sağlıkçı.
en çok kanser oranı ette olmasına rağmen et yemeği öneren diyetçi.
çok ironi, sence?
Bence gıda endüstrisine açık açık meydan okuyan bir kahraman. Ulan dedelerimiz koyun yağını kavurup çerez gibi yutardı. Tereyağını resmen içerdi. Ne kanser oldular ne de kalp damar sorunu yaşadılar. Dikkatli bakarsanız sağlık sorunu yaşayan kişilerin genelde tv'de verilen sağlık önerilerine harfi harfine uyan insanlar olduğunu görürsünüz.
--spoiler--
Fıstık yiyin fıstık gibi olun
--spoiler--

--spoiler--
Yoğurt hastalıklara karşı en iyi aşı!
--spoiler--
lahmacun gibi bir çöp gıdayı öven lisanssız diyetisten. aslen doktordur.
Geçenlerde yediği 71 tane zeytinle beni hayrete düşürmüştür.
Bu kadın dan nefret ediyorum yaa ekmeğin nasıl bir nimet olduğundan haberi yok galiba ekmek yenmez mi yaa.
onu bunu şunu yemeyin deyip arka sokaktaki lokantada 1,5 iskender yedikten sonra lahmacunları da götürdükten sonra hatırı kalmasın diye kebapları da indirigandi yaparak finali künefeyle tamamlayan anneannemiz değil mi?
Alın kellesini gafilin.
--spoiler--
"Deli danalar gibi koşmayın. Sadece yürüyün"
--spoiler--

http://www.posta.com.tr/s...dir-.htm?ArticleID=335511
görsel
Gündemde kalmak için atıp tutan profosör.
b vitamini eksikliği çektiğini Düşünmekteyim.
hali hazırda çok da kilolu olmayan kişilere hızlı bir kilo verme olanağı sunamayan fakat kişiyi inanılmaz bir biçimde dinçleştiren diyetin mucidi.

bu bayanın anlaşılması şu an için zor. daha iyi anlayabilmek için,

(bkz: fed up)
(bkz: that sugar film)
(bkz: super size me)

belgeselleri ile desteklenmesi, ayrıca modern gıda endüstrisinin gerektiğinde ne kadar pisleşebileceğinin fark edilmesi gerekiyor.
paranoyak fazla abartı bi abla pek kulak asmayın kendisine.
15 gün meslekten men edilmiş.

http://www.sozcu.com.tr/2...ekten-men-edildi-1298682/
ortalığı gereksiz yere karıştıran kişidir. evet.
20 yil once bilimadamlarinin hayvansal yag kalbe zararli dedikleri donemde tereyag yiyin diyen ve bu sozunde hakli cikan kadin. Bence soylediklerinin hepsi dogru ama biz ekmeksiz doymuyoz be teyzem.
doktorluk ünvanını kullanarak, bilimsel olarak ispatı olmayan yöntemleri halka yaydıgı için ceza aldı.

söyledikleri dogru ya da yanlış olay o değil. bir şey savunuyorsan, koskoca profesörsün be teyze, kur bi ekip gir laboratuvara kanıtla, sonra de böyle böyle.
Paranın köpeği olmuş tam bir yurdum insanı..
Yurdum insanının okumuş doktor olmuşu..
Verdiği bilgiler ekseriyetle bilimsellikten uzak ve kendi pazarını yaratmaya yöneliktir..
Mesleğine ve meslekdaşlarına ihanet etmektedir..
Bu zavallıyı dinleyenin rintintin kadar aklı yoktur..
popüler kültürün sürekli pohpohladığı "zayıf görünme" hastalığından kesesini yice doldurmayı başarmış tv kişisidir.
Doktor degil profesördür. Ordunaryusluk unvani kalkmis olmasa onu da olurdu.
Halkını seven bilim insanı.
ilaç firmalarının imkanları olsa bir kaşık suda boğacağı(statin grubu ilaçların pis bir ticaret dayatması olduğunu savunduğu için) ,türkiye de ilk kalp pilini takan kardiyolog(dikkat cekiyorum kardiyolog,kalp damar cerrahı değil).hocamızın adını karalama çabalarının farkında olan zümreye mensup olarak ben, seviyorum bu kadını.
güncel Önemli Başlıklar