bugün

evde beslediği kedi yatağa işedi diye iç organlarını çıkartıp hayvanın bir buçuk saat boyunca can çekişe çekişe ölmesini videoya çekip sosyal medyada paylaşan orospu çocuğudur.

Resimler +18.

görsel
görsel

bu da tipi;
görsel

hayvanseverler bu herifi arıyor. eskişehir'de bazı barlarda gitar çalıyormuş. bulacaklar seni oğlum. şansın yok.
satanist tayfanın üyelerindenmiş. (bkz: biri şunu ziksin)
kedisinin bağırsağını deşip videoya çeken, halis mulis, katıksız, saf, su geçirmemiş, okul çocuğu.
olayı sosyal medyaya duyurmasıyla ergenliğinin cezasını para ya da farklı şekillerde çekecek über zeki arkadaş.
büyükderede oturuyormuş benim üst mahalle ağır abisi çoktur o mahallenin inşallah denk gelir birilerine. çarşıda gitar falan da çalıyormuş artık çaldırmazlar bu hızla haber yayılmaya devam ederse.
ibret-i alem yapılması gereken meczup.

yazacaksın 10 yılı bak bi daha hayvanlara dokunabiliyorlar mı?. hep yasal boşluklardan bunlar bu deli piskopat ayaklarındalar.

koğuş ağasından bir gardiyandan iki kere yesinler insnalıklarını hatırlarlar.
çapulculara benziyor. aynı ruh hali! sonuç meydanda.
kediye yapılan işkence adlı videonun çekeni. youtube - http://www.youtube.com/watch?v=SefE_8Ho2YI (lütfen 18 yaş altı insanlar izlemesin.)
hapishanelerde kızkardeşlere müebbet yemişlere sevk edilmesi gereken yaratıktır.
insanlığı götüne kaçmış kişidir. merhametsizliğin ve yavşaklığın sınırı olmadığını göstermiştir.

not: daha ağır konuşacaktım ellerim titriyor şu anda.
ben öldürülmesinden hoşnut olabilirdim ama bulacaklar bence öldürmeyip felç etsinler. daha hoş olur. sinir sistemine falan abanın bari ölmesin de sakat yaşasın.
hedef gösterilip linç girişimine maruz kalma durumu vardır, gençler yanlış yoldasınız.

bunlar aklı başında insan davranışı değildir.
umarim bulup kaziğa oturturlar seni ibne kilikli mahlukat. Gece gece bütün sinirlerim alt üst oldu. Insan değil iblis bu. Cani.
Keşke diyorum ki eskişehirde yaşasaydım. Şu piç kurusunun kafasını demirlere sokup aynı şekilde videosunu yüklesem. Allah senin belanı versin.
üzerine 3 tane aç pitbull salınmasını istediğim şam şeytanı. eskişehirdeyim beyler öldürürsem fotolarını yüklerim buraya.
kendisini kedi sahibi yapan kafe de bu yaratık hakkında yasal işlem başlatmıştır.
kaynak: https://www.facebook.com/CafeDeDeliKedi
Yazmaya bile değmez...
Kalemime, yüreğime ve o kedinin çişine kurban ol! denilendir...
öldürülmemesi gereken şahıs.

herkes biraz dövsün daha sonra rastlayacak kişilere bıraksın. herkes dövsün piçi.

2şer 3erli döverken dikkat edin. öldürücü darbe yapmayın süründürün.
selam verenin bile mnk.
sahip olduğu her canlıya, istediği gibi davranabileceğini sanan ademoğluna lanet olsun.
adamı tanımam etmem ancak hayvansever olmadığı kesin.

masum bir kediyi can çekiştirerek ölmesini beklemek hiç insancıl değil. bundan utanç duymaması da bir o kadar şahsiyetsizliktir bana göre.
gidenler var diyola. öldürecekseniz ya da dövecekseniz videoya çekin bari.
bir kazığa bağlayıp kedilere siktirilesi orospu evladıdır.

hazır mart da geliyor...
adalete gerek kalmadan agiz burun dagilmis fotolarinin buralara dusmesini bekliyoruz oruspu evladinin. birileri sunu linc etsin bakin ulkedeki hayvan olumleri nasil azaliyor.
yatağına işediği için kedisini öldüren kişi. ölüm cezası çok ağır olmuş. onun yerine hafif yaralama veya geçici bir sakatlık yeterli olurdu. o da bir canlı sonuçta!

Edit: daha bu sabah tavuk döner yiyen adamlar hep birden hayvansever kesilmiş amk!
Recm edilmelidir..