bugün

entry'ler (850)

uzak durulması gereken insanlar

insanların büyük çoğunluğudur.

eşinden boşanan kızını eve alan baba

(bkz: başlığa sövmek)
(bkz: tanımına ayrı sövmek)

57 yaşında sirozdan ölmek

6-16 yaşları arasındaki insanların, belki, inanabileceği bir durumdur.

sevgili değil arkadaş arıyorum ben

(bkz: sevişelim ama salça olmasın kimse kimseye)
(bkz: fuckbody)

hd iskender

ülkenin dört bir yanında var olmasından yola çıkarsak, türk milletinin damak tadının ne denli kötü olduğu sonucuna varabileceğimiz sözüm ona iskender yemekçisi.

türk eğitim sistemi

amaçsızdır..

full time

türkçesi "tam zamanlı" , "tam iş saati" olan, anglosakson kelime.zall'ın verdiği gelişme ile karşıma çıkmıştır. yabancı kelimeler, sözlükte bile yerli kelimelerin yerini alıyorsa, vah halimize..

zamanla geçen şeyler

hiç bir şey geçmez.. o nehirde de iki kez yıkanılmaz.

doğum günü paradoksu

5 numarali entari hariç, diğerlerinin, başlığa sıçan, ne olduğundan haberi olmayan ve yüksek ihtimalle ergen kankilerimiz tarafından kusulmuş entariler silsilesi.. kısa devre yaptım amk.
23 kişiden herhangi ikisinin doğum günlerinin aynı olma olasılığını %50.7 veren denklem. adına paradoks diyorlar..
halbuki bu teoremde paradoks falan yoktur.. 23 sayısının, %50 oranına ulaşmak için, düşünülenin çok altında bir sayı olması sadece insanı şaşırtır hepsi o. ama tavşan ile kaplumbağa öyle mi amk. serengeti kavşağında, aslan ceylana hiç kavuşamamalı diyor, ne güzel. belgeseller hep böyle olsa keşke.. her şeyin anlık gidişatını görsek de, geleceği bilebilsek, sonra neydi laplace şeytanı gelip götümüzü s.kse, çok pardon. rakı içse böyle olur muydu hiç! olmazdı.. tavandaki sinekten sana ne amk.. neymiş efendim, bu şarap fıçısının eğrisinin altındaki alan nedir acaba! götüne gitsin o eğri.. rakı şişesi düz, hesap gerektirmez.. tekel çok bozdu gerçi, eğrilik falan.. ağız tadıyla içemiyoruz..üremek için 1 yıl bekleyen, sonra o da üreyen tavşanlar var ya.. onlar da sevsin sizi..
toplumda işsiz insan olmamalı değerli muhterem.. işsizlik iyi bir şey değil.. adam kafayı dağa yoruyor, yıldıza yoruyor, tavşan sayısının artışına yoruyor.. bu nedir amk, şu saatte.. gidin sevişin lan ibneler..

güvercin yuvası teoremi

n>m olmak üzere, n nesnenin m yuvaya yerleştirilmesinde, her hangi bir yuvaya birden fazla nesne gelme olasılığının ( 1- P(m,n)/m^n) ile bulunduğu, saçma ama basit de bir formülü olan teorem.. bu nedir amk. işsizliğin sonuçları.

hülya avşar ın ne işe yaradığı sorunsalı

şüphesiz ki, ergen arkadaşlarımızın cevabını çok iyi bildiği soru.

beddua etmeyip allah a havale etmek

ödemeyi nakit yapmayıp, kredi kartıyla yapmak gibi.. faizi sana giriyor..

sözlük yazarlarının itirafları

bu şekilde 56 entari daha girersem, şüphesiz ki uçurulacağım.. fiili heceleyin lan! *

hayatında hiçbir kıza çiçek almamış erkek

çaldığım oldu, tarladan yolduğum da oldu.. satın almak nasip olmadı.. açtık her hal.. hep açız amk.. yılmaz abi de açtı, yurdu uçmag olsun..

gecenin tek cümlelik özeti

özet geçme amk.. uzun uzun anlat lan. hayır,sanki zat-ı muhteremin zamanı pek mühimmiş gibi. bi siktir. gidip, arta kalan zamanını başka türlü öldüreceksin lan ibne. sonra efendim neymiş, ben katil değilim.. katilsin olum, zamanı'nı öldürmek suç değil mi? bir de sigara içiyorsunuz.. ayıp lan..

kavgada kendi arkadaşından yumruk yemek

liseliler akın akın,
sokuyorum entariyi iyi bakın,
sizden yazar da olmaz, kavgacı da,
haydi gidin, tv'ye bakın.

erkeklerin kızlara sormak istediği sorular

yanlış okumalar, vol :56
(bkz: erkeklerin kızlara sokmak istediği şeyler)
saatin içinde bulunduğu durumla alakalı olsa gerek. *

tanrininkadini

troll gibi duruyor.. bahsi geçen kişiyi şişirmek adına yapılmış..

akla gelen en saçma küfür

amın oğlu..
şüphesiz ki bu küfür, trafikte söylenmek üzere bestelenmiştir.

taslaklarım butonu

tam yazmaya gelmişkene, bunu "taşaklarım butonu" diye anlayan tek kişinin ben olmadığımı fark ettim. yalnız değilsiniz gençler.