bugün

şAKA maka hapse girmiş ve hayatı kararmış tiptir açık ve net.
Şu aralar hapisten çıkacak olan orospuçocuğudur. Verilen hapis cezasına ben de çok sevindim ama şöyle de birşey var; o kedi sahipli olduğu için ceza aldı o alçak. Şimdi içerde yattığı 3 yılın acısını sokaktaki kedilerden çıkartmaya kalkarsa? Sokak hayvanı hala meta değerinde. Cezası yok. inşallah yolun istanbula düşer can. Ve seni bir kedinin etrafında görürüm. Etrafında görürüm diyorum bak. Zarar vermene gerek yok. Hatta sırf zevk olsun diye dövebilirim seni.
insanların Lincine maruz kalmış bir insan. Kendisiyle arkadaş olup muhabbet etmek isterdim. Çok sempatik birisi bana kalırsa.
orospu çocuğu. mikrop. sana da aynısını yapsalar ne güzel olurdu. dünya bir mikroptan temizlenirdi.
''UNUTMAYACAĞIZ''
böyle bir orospu çocuğu vardı. unutturmamak lazım.
Anasini avradini kediler duduklesin insallah.
Canidir.
Edilen küfürler ilk günkü gibi tazedir.
unutulmamıştır.
unutulmaması geren bir adet ruh hastasıdır.
Ruh hastası olduğu belli bir zat. Bu çocuk benim de ruhumu bozdu. Ben psikolojik tedavi gördüm. Midemde müthiş bir bulantı vardı. Bu arada Sartre okudum. Hayali arkadaşlarım oldu. Bazen güzel gunler de yasadim. Çok melankoliktim. Bu haberle hayatım alt üst oldu. Bakin ben bu adamı savunmuştum. Ta ki hocama aşık oldum da bulantim geçti. Bu arada some of these day. Ne günlerdi be. Seviyorum. Aşkla başlıyor hayat düşünceyle değil.
Gittiği yerde gebertilmesi gereken hasta kişilik. Yaşattıklarını yaşasın inşallah. O kedi gibi delik deşik edilsin vücudu.
keşke daha fazla ceza alsaydı. üç yıl az bence.
değersiz olduğu iddia edilen zavallı savunmasız bir kediden daha değersiz şerefsizin teki. hakettiği cezayı bulmuştur.
bu vicdan yoksunu 3 yıl ceza almış. o kediye yaptığı iğrençlikleri izledim. izlemez olaydım. insan olan bunu yapmaz. 3 yıl yetmez bu yaptığına. bir canlıya bu yapılanın cezası 3 yıl olmamalı. yine de aldığı cezayı duyunca sevinmiştim. en azından bundan sonra bir hayvana işkence edecekler için caydırıcı olabilir diyerek. emsal bir karar olur demiştim. sonra biraz araştırınca cezanın dayanağının bir hayvana yapılan işkence değil de başkasının malına zarar vermek olduğunu öğrendim.

cezanın sebebi başkasının malına zarar vermekmiş. bu ülkede adalet hakikaten yok. ne insanlar için ne hayvanlar için. canlı bir hayvanı mal olarak gören bir adalet sistemimiz var. adalet yok.
verilen üç yıllık cezadan daha fazlası verilmeliydi belki de evet ama, yine de bu ülkenin geleceğine dair biraz da olsa umutlanmamı sağlamış psikopattır.
hayvana yaptığı işkence ile hayvanlığını göstermiş sözlük içinde ki bazı yazarların da içindeki hayvanı dışarı çıkarmış lavuk. bir canlının hakkı bir canlıya zulüm yapılarak alınamaz. cezası ne ise çekmelidir lakin hiç kimse yaptığı hiçbir suçtan ötürü hayvanca muamele görmemelidir. cezası 3 yıl değil 300 yılda olsa sadece özgürlüğü kısıtlanacak şekilde olmalıdır. buradaki yazarların bir canlıya karşı gösterdiği merhameti ve saygıyı dünyada yıllardır zulüm gören insanlara da, filistin ve uygur halkına da göstermesi dileğiyle. vesselam.
3 yıl hapis cezası almış kişi. Geç olmuş güç olmamış.
3 degil bir omur hapiste curusundur.
Umarim iceriden cikamazsin pislik herif...
umarım içeride çekeceği 3 yıl ceza, sonsuzluğa çevrilir.

anlayan anlar.
içerde hayvanseverler tarafından zikilmesini arzu ettiğim cani ibne...
eğer saçları hala uzunsa içeride çok zor günlerin beklediği şahıstır.
tekrar umut etmeye vesile olan cani. Bu ülkede hayvan işkenceleri bu kadar ceza almazdı. Az olsa da 3 yıl ceza almasına sevindim. Kararı veren hakime çok saygı duydum.
hapise girecek olması vicdanı rahatlatan kişidir. o deliğe girsin, sabıkalı yaftasını yesin yeterdir. böylece bunun gibi aşağılıklar biraz olsun azalırlar...