bugün

cartoon networkte 2005-2007 arası yayınlanan çizgi dizi. kahramanımız lazlo* ve iki arkadaşı raj* ve clam*ın hayvanlar için bir yaz kampında yaşadıkları anlatılır. şu sıralarda sabahları tnt de yayınlanıyor.
cartoon network'ta yayınlanan güldüren çizgi dizi. lazlo isimli maymunun dirseklerini birbirine sürterek ateş yakması süpermiş.
Cartoon Network' te yayınlanan çizgi film. izci başı bir geyik var. Lazlo ile sürekli çatışma içinde. Lazlo çok uysal ve akıllı bir maymun.
lazlo nun arkadası olan filin çok güzel konuştuğu çizgi film. cartoon network te yayınlanmakta hâla.
seslendirmeleri ile koparan ve hergün cn izlememe sebep olan çizgi film.
raj'ın seslendirmesini yapan adam ile 5 dk bi yerde oturup bir şeyler içmek istediğim, "pizza patates kızartması" repliğini dilime dolamış çizgi film.

edit: arda aydın'mış seslendirmeyi yapan kişi. sen beni güldürdün allah da seni güldürsün emi.
küçük çocukların izlemekten bıkmadığı içinde insanın kalbini sıkıştıran karakterlerin olduğu çizgi film.*
tnt'nin sahur sonrası programı niyetine kullandığı çizgi film. raj sabaha kadar konuşsa izlenir.
harika bir çizgi filmdir.
Kas adam diye psikopat bir tiplemenin olduğu güzel bir Çizgi dizi.
cartoon network'un çocuklar için olan bir çizgi filmi olmasına rağmen acaip eğlenceli. şuan izliyorum açın izleyin.
Cartoon network'te tekrar yayınlanmaya başlayınca sevinçten ağlamama sebep olan çizgi dizi. rajı çok seviyoruz, ailecek gülüyoruz.
dizi gülü.

le aa ze le oo le a ze le o le aa ze le oo onun ismi Lazlo.
(bkz: raj)
sevilir ya canım o benim.
herkes bilmez çizgi filmi.

Lazlo'nun mına koyayım raj'a bir şey olmasın.

Bu arada edward diye bi değişik de vardı. Evet.
Nedense artık hiç rastlamadigim cizgi dizi. Önceden çok izlerdim oysa. Bi bu bi de foster.
Bir aralar bayılarak izlediğim çizgi filmdi. Sonra kalktı sanırım bir daha da uğramadım Cartoon Network'e.
Seslendiren arkadaslar cok iyi...
italyan versiyonu için (bkz: camp lazio)
fil raj icin izlerdim o hafif korkak ve ibur hali superdir.
Lazlo'nun ağzı muz yemek için yaratılmış.

görsel
Bu sıralar tv'de denk gelip keyifle seyrettiğim eski cartoon network yapımı çizgi film. 2009'daki çizgi filmleri çok komik ve kaliteliydi, şimdikiler çok subliminal mesaj içeriyor.
Her gece cartoon networkde izlediğim dizi.
Edward reyizin askerleriyiz.
Kardeşim sayesinde bende izliyorum arada bir.Çok salakça bir çizgi film bence ama sarıyor niyeyse.