bugün

akp'lilerin ümmet kardeşleridir.

not: +18 görüntüler esenyurttan;
https://twitter.com/zafer...2ipXYoxYs8bkT6NQ&s=19

Frank lucas gel de savun lan şunları...
oha face fisting bile yapmış aq.
(bkz: hani marjinal bizdik)

Valla ne varsa ümmette var. Bunların yanında bizim esamemiz okunmaz.
şerefsizliktir bu elbette. ve hiç şüphesiz kafirleri ve dinsizleri sevindirmiştir.
Ümmet safları sıklaştırmış, ne var bunda yahu ? Saf sıklaştırma olayını Yıllarca siz yanlış anlamışsınız.
Ümmet nedense bir rahat durmuyor, hep "kafirleri" sevindiren işler yapıyor.

Ne iş öşekçi?
karı da manyak halka açık yerlerde seni elleyen öpen yalayan heriften adam olmaz sen de izin veriyorsun aynı boksun.

şu gelen iki kişi de boş çıktı tutup ikisini de sikmeliydiler.

böyle şeyleri sevmiyorum.
yine keyfim kaçtı.
one morning stand...
bu konu işlendi kemalistler olduğu tespit edilmiş. evet..
dünyada mekan, ahirette iman. garibanlar mekansız kalmışlar, hoşgörüle.
kur'an yaktı diye isveç'e höyküren ben, camiyi fuhuş yuvasına çeviren için hangi ülkeye höykürmeliyim?
neyse, ne de olsa din kardeşimiz.
biz camilerde de seçim konuşması miting yapıyoruz.
peygamber için doğum günü pastası bile yaptık.
camide kadınla basılan imam vs vs durumları düşününce...
biz bu sığınmacı mı göçmen mi mülteci mi ne idüğü belirsizlere mi benzedik, yoksa onlar mı bize benzedi bilmiyorum ama böyle başa böyle tarak.
Midem bulandı kapattım hemen.

Savaştan kaç gel cami bahçesinde tövbest...

Savaş çıkaranların neden böyle tiplerin ülkelerini hedef aldığı belli. Nefes almaları israf ondan...
Sığınmacılar haklı bence her köşe başında cami var illa yiyişirken denk gelir.
Frank sır odasından "nasibini" alıp, damlamış.
yağmurcu arif gelip konuyu kemalistlere bağlamış tabi şaşırdık mı? hayır.
imamı musalla taşına yatırıp zorla bira içireni görmüştüm de bu bambaşka bir boyutmuş gerçekten.
Ümmet kardeşi değillerdir. Kardeş olsalar yiyişemezlerdi.
savaştan kaçarken bile sevişmeye devam eden ümmettir. cami kilise sinagog fark etmez oturacak bir bank olsun yetiyor. her yerde üreyebiliyorlar maşallah.

aramızda hala olayı sulandırmaya veya başka kesimlere yıkmaya çalışan dangalaklar olduğu sürece bunlardan kurtulamayız. bak adımdan emin olduğum kadar eminim ki buraya entry yazan bazıları "offf karı burada olsa da bende şey yapsam" diye iç geçiriyorlar ama buraya yazarken hala olayı farklılaştırmaya çalışıp başkalarına bok atmaya çalışıyorlar. işte bu ahlaksızlığa karşıyız ezelden beri. hem dindarım deyip hem her türlü pisliği savunmak ne müslümana yakışır ne insana.. bir şey bok ise boktur sırf senin dünya görüşüne yakın diye aklamaya çalışmak, başkaları üzerinden algı yaratmaya çalışmak iğrençlikten başka bir şey değil.
dört duvar arası bulamadıklarını gösterir. "savaşmayın, sevişin" diyen hippi felsefesini benimsemişlerdir.
en azında caminin içinde yapmamışlar. bu da bir şeydir.
Bir insan kendi kutsalında böyle bir şerefsizlik yapıyorsa ondan her türlü kahpeliği, her türlü o*spu çocukluğunu beklerim.

Şu görüntülerdeki olayı dinsiz iki insan yapsa, cumhurbaşkanına kadar herkes bu konuyu konuşurdu. Dinsizler kutsalımıza saldırıyor diye bik bik konuşurlardı..
valla laikus züppelerinde bizim camiimizde ki videosunu yayınlattırmayın bana burada.
hijab public çekerek sektöre yeni bir soluk getiren din kardeşleridir.
nagehan alçı bunu beğendi.
--spoiler--

yağmurcu arif gelip konuyu kemalistlere bağlamış tabi şaşırdık mı? hayır.

--spoiler--

ayıbı, yanlışı veya çirkinliği bir zümreye bağlamak ezik adam işidir.
kemalistlere bağlamadım sadece şerefsizce bir davranış olduğunu dile getirdim.
sen üzerine almışşın hepsi bu.