bugün

ankara kızılırmak sokağının en güzel mekanlarından biridir. 'makarna güzeldir, tom waits de güzeldir.' sloganıyla yola çıkmışlardı yıllar önce.*
zamanla büyüdü ve bulundukları binanın alt katına, bahçesine bir güzel konuşlandılar. kediler var bir de bahçede dolanan ton balıklı sandiviçlere ortak olan.*
ve evrim geçiren menüler de en son bugünlerde değişti. iyice tanınmaz hale getirmişler basma kumaştan kaplamışlar menüleri. güzel de diyebiliriz esasında ama acayip olmuş bea. * fakat yeni makarnalar eklemişler, tadına baktıkça burda duyururuz efendim.*
kızılırmak sokağı'ndadır. kocatepe camii civarında bulabileceğiniz en güzel kafedir, yemekler için azcık beklersiniz ama beklediğinize de kesinlikle değer.
yemeklerin adları güzeldir, arwen olsun mordillo olsun gidenlere tavsiye edilir. hoş sahipleri vardır, belli bir tarzı vardır, belli bir duruşu vardır orası orta dünyadır.
makarnalari cidden guzeldir ancak siparis verdiginiz abla tarafindan oldurulme riski yuzunden bogaziniza dizilebilir, zira epey sinirlidir kendisi
tavuklu mordillosu pek bir harika olan, parmakları yedirten mekan. tavuk ve mantarın fevkalade uyumu için tavuklu mordilloya bir alkış istiyorum.*
ayrıca bu sevgi pıtırcığı mekanda camlara şeker yapıştırmışlar bayram münasebetiyle. ramazanda da güllaç vardı. daha ne olsun!*
lord of the rings deki bir mekan gibi duruyor adı.
menüsünde ton balıklı makarnayı bulundurmaması sebebiyle kınadığımız mekandır. domates soslu makarnasına laf yok ama. garson abla da güzel ama biraz suratsız.
ankara'da go oynayabileceğiniz bir mekandır.
istanbul taksim'de vardı bir ara. frp cafe oalrak falanda geçerdi. ki bende bir zamanlar orada çalışmıştım. ilginç bir bardı ama birası olmazdı bazen. zaten kapandı.
Ankara'nın en güzel mekanı. çalışanları, müzikleri, düzeni.. yau her şeyiyle bana huzur veriyor. arkadaşımla buluşmaya gideceğimde burada buluşmak istiyorum, kitap okumak istediğimde burada okumak istiyorum, şehir dışından döndüğümde eve varmadan önce buraya uğramak bir çay içmek istiyorum. keşke her ilde açılsa, çalışanlar klonlansa, giden kesim klonlansa o illere de yollansa. bir insan bir kafede anca bu kadar rahat ve hzuurlu olabilir yani.
vejeteryan tostu tavsiye edilir.
ankara' da kafa dinlenecek, kitap okunacak en güzel mekanlardan biri.
güncel Önemli Başlıklar