1. 1.
  tayyib in danışmanı.. gazeteci yazar turan yavuz'un çuvallayan ittifak isimli kitabında ortaya attığı bir iddiaya göre 1 mart tezkeresinin reddinden sonra dönemin başbakanı abdullah gül'ün hükümetin ileri gelen isimleriyle yaptığı toplantıya katılan zapsu bir ara odadan çıkıyor ve abd savunma bakan yardımcısı paul wolfowitz'i arayıp tezkerenin reddedilmesi hususunda genelkurmayı ve abdullah gül'ü abd'ye şikayet ediyor.. şu ana kadar kendisi tarafından bu konuda herhangi bir yalanlama yapılmamıştır.. eğer bu iddia doğru ise bu nasıl bir suçtur? cezası nedir? vatana ihanet değil midir? devletin devam etmekte olan bir toplantısını, bir dış ülkeye jurnallemek nasıl bir davranıştır?
  5 -2 ... shalamar
 2. 2.
  amerikalılara rte için 'exploit yok dur o diil çok kaba oldu.neydi yav use.aman işte kullanın anasını satiim' diyen rte'nin danışmanı.
  5 -1 ... wunsch
 3. 3.
  bim marketlerinin sahibi.
  2 -2 ... karpuzkabugu
 4. 4.
  konuştuğu kelimelerin ne anlama geldiğini anladığından şüphe ettiğim siyasetçi.başbakanın şahsı adına ne dediği umurumuzda bile olmaz ama o kişinin temsil ettiği ülke türkiye.türkiye başbakanını temsil ediyor. amerikada kimse rte hakkında böyle dedi demeyecek tükiye başbakanı hakkında böyle söylendi diyecekler.yazıklar olsun...
  3 -2 ... aquantass
 5. 5.
  bu zatın eşi başı açık namaz kılma haberleriyle gündeme oturmuştu bir süre. washington'da amerikan heyetiyle kafasına göre konuşmuş kişi. akp hükümeti en az 6 yıl daha türkiye'yi yönetecek. eski defterleri kapatıp bize güvenmek zorundasınız. bizim amerika'ya ihtiyacımız var, amerikanında bize demesiyle beni iyice kızdırmış şahsiyet.
  4 -1 ... gonulcelen
 6. 6.
  tam rte'ye yakışır danışman o ayrı da bu tavırlarıyla sadece kendilerine zarar vermiyorlar malesef. söyledikleriyle pentagon danışmanı izlenimi veren kişilik.
  4 -1 ... tutunamayanlardan
 7. 7.
  erdoğan için amerikaya 'onu kullanın vs vs' diyip ülkesini ne kadar sevdiğini göstermiş şahsiyettir.ayrıcana da annesi büyük kürt aşiretlerinden gelmektedir.bim in sahibidir.dedesinin kürt isyanında önemli rol üstlendiği söylenmektedir.
  1 -1 ... gazoz_kapagi
 8. 8.
  terör örgütü finansörü olduğu bildirilen ve mal varlığı dondurulan Yasin El Kadı'nın başkanı olduğu Muvvafaq Vakfı' nın hesabına para yatırdığı tespit edilen, aynı zamanda da rte'nin veri danışmanı olan kişi.

  http://www.milliyet.com.t...6/06/23/siyaset/asiy.html
  3 -1 ... trablus
 9. 9.
  gazetelerde belli aralıklarla hakkında çeşitli iddialar ortaya atılan başbakan danışmanıdır. işin ilginç tarafı bu iddialar hiçbir zaman hukuki olarak temellendirilmeyip yok sayılmakta ve ne adamdan ne de okuyucudan özür dilenmektedir. mevzu bahis bizim iri gazetelerimiz olunca bekleyip görmek gerekmektedir.
  1 -1 ... registerlater
 10. 10.
  Şeyh Sait isyanının başlarından ve Kürt Teali Cemiyeti'nin kurucusu Abdurrahim Zapsu'nun torunudur.PKK'nın Lice kırsalındaki Anter Kampı eniştesine aittir.Alman vatandaşı olduğu için milletvekili seçilememiştir."Ata'ya saygı
  duruşunda sap gibi ayakta durmaya gerek yok". ve
  "Bu hukuku hazırlayanlar bu düzenin kaldırılmasının maşası olacak."diyen RTE'nin danışmanıdır.
  Yaşadığı sürede Türklere her fırsatta kin kusan babaannesi
  Hidayet Zapsu,Kürt isyanlarının baş aktörü olan Bedirhan aşiretine mensuptu.Cüneyt Zapsu' nun halası PKK'nın ve Apo'nun akıl hocası Musa Anter'in karısıdır.ZAPSU'nun şirketlerinde , Kürt Teali Cemiyeti'nin başkan ve mensuplarının torunları yönetici olarak görev yapmaktadır.
  Her nasılsa başbakanlık danışmanı yapan Zapsu'nun son olarak,bugün yayınlalan Milliyet Gazetes'nin haberine göre
  terör örgütü finansörü olduğu bildirilen ve mal varlığı dondurulan Yasin El Kadı'nın başkanı olduğu Muvvafaq Vakfı'nın hesabına para yatırdığı belirlendi.(http://www.milliyet.com.t...6/06/23/siyaset/asiy.html)
  Hala Akp sempatizanı olanlara minik bir nottur.
  10 -2 ... mavi