bin yıldır var olan burçlar geyiğinin, yeni yeni türemiş; "yatakta nasıl olunmalı(?)" sorusuna mukabil cevapları. internette dolaşırken karşılaşabilirsiniz; ben önermiyorum. her isteyen, her istediğini, istediği gibi serbestçe yapabilmeli bence; kısıtlamak ne ki?

buyurunuz:

koç: üstte olmayı sevdiklerinden, hâkimlik duygusu ağır basmaktaymış.

boğa: değişik fantezi sahipleri olduklarından, mutfak, özellikle de buzdolabının önü öngörülmüş bu burçtakilere. balkon ya da çatı da olabilir tabii.

ikizler: televizyonun karşısında, koltuğun üzerinde, birçok şeyi birarada yaparak. açık pencere önü var bir de; bu da benden.

yengeç: kaşık pozisyonu birebirmiş. bu sırada partner, erotik dokunuşlar yapabilir, hatta yalayabilirmiş bile, belli mi olur?

aslan: burçları, erojen bölgelerinin vücutlarının arka bölümünde yoğunlaştığını söylüyormuş. korkunçluğa bak: erkeksen yandın amk!

başak: "en iyisini kendim başarırım" demekten vazgeçip, partnere de bir şans verilmeliymiş! ilginçleşiyor bu iş: "bir sen, bir ben" durumu bu!

terazi: (kadınlar için) misyoner pozisyonu tam bunlara göreymiş. sırtüstü yatarak kendilerini daha iyi hissedebileceklermiş böylece. (erkekler için) kendilerini kadınlara bıraksınlar!

akrep: muhteşem hayal güçlerini kullanmak ve değişik pozisyonlar yaratmak... öneri bu!

yay: en duyarlı yerler kalçaları olduğundan, sevişme sırasında üstte olmayı denemelilermiş.

oğlak: bel bölgeleri bunlar için önemliymiş ve partnerlerini o tarafa yönlendirmelilermiş. belinizi kırmayın.

kova: yoga yapar gibi seks önerilmekte. kama sutra denemeleri muhteşem olur. pala amca da iş yapar.

balık: görüntüye önem verdiklerinden, değişik giysiler (hemşire, itfaiyeci, foseptikçi, doktor, cellat vs.) içerisinde seks yapmaları tavsiye olunuyor.
* *
yengeçlere yan pozisyon, balık ve kovalara jakuzide fantezi ve aslanlara da dogi sıtayl en önerilen pozisyonlardır. *
görsel
Tüm ülkenin başak burcu olduğunu gösteren teori.
burcumun özelliklerini yansıttığımı gösteren pozisyonlardır.
türk erkeği üşengeç olur abi. diğerleri tamamen hayal ürünü..
akrep ikizler iyiymiş. gerisi leş.
yengeçim ama akrep de iyiymiş.
burcumla gurur duydum şimdi.

(bkz: kova)
Yay Burcu nedir öyle lan bildiğin üniversiteli çift amk.
http://www.zestvip.com/g/...p;lc_content_id=QDjqvlykM

Kadınlara göre çok doğru açıklanmış.

Personal note: akrep seni hınzır!
pozisyona giremeden maç bitiren arkadaşlar var.
fena değilmiş.
Ben boğayım, en sevdiğim ise doggy...

Bana verilen pozisyonu hayatımda ya iki ya da üç defa yapmışımdır....

Sallamışlar...
boğa burcu: yaşadım yaşayalı daha 2 kez o pozisyonda oldum.
yazarların mastürbasyon yaparken hayal ettikleri pozisyonlardır. bakmayın yukarıda hepsi methiyeler düzmüş, yok şöyle yok böyle yaparım diye. bırakın bu ayakları.
balık süpermiş gerçekten. adamın başı ağrımış
Taktik maktik yok beyler yalan bunlar.
(bkz: mesai saati seks pozisyonlarına kafa yoran kitle)
Yay burcunda rodeomsu bi haraket varya bilmiyorum ama hos gorunuyo o cikmazsa kesinlikle inanmayacagim haberdir.

Edit: hassilktir ulan dogrudur. Ben şok.
yengeç yanlış. yükselenime baktım terazi, o da yanlış.
yanlış.

balık mastürbasyon yapıyor olacaktı.
balık pozisyon falan yok bam bam bam! deyip olayı bitirmiş, dinlenmeye geçmistir.
(bkz: hadi öyle bir şey yapalım kafamıza göre)
yengeç tamamen doğru arkadaş ya bu kadar olur.
Oğlak doğrudur.
--- spoiler ---

boğa: değişik fantezi sahipleri olduklarından, mutfak, özellikle de buzdolabının önü öngörülmüş bu burçtakilere.

--- spoiler ---

Acıkırız falan diye herhalde. isabetli buldum ben.