bugün

Fotoğraflarımdan da farkedebileceğiniz gibi büyük bir burnum var. Bu benim hoşuma gidiyor çok seviyorum. Ama ucunun düşük olmamasını isterdim. O yönünü sevmiyorum güzel durmuyor bence.

Erkekler için Büyük burun eğer yüze oturuyorsa daha güzeldir. Tercih sebebidir tabii düşük olmaması, orantılı ve düz olması şartıyla. Bu burun tipi sizi daha maskülen gösterir.
Benim burun yelkenli direği gibi.

Evet koruyorum kendisini özellikle virajlara girerken.
Charlie'nin Mukus fabrikası.
Eğer ciddi anlamda bir bozukluk yoksa burnunuzu koruyun.

Yaşadığınız coğrafyaya dair en güzel imzalardan biridir burun. aynı zamanda karakteristik bir özellik sunar. fabrikadan seri üretimle çıkmış gibi minicik burunlar kötü duruyor herhangi bir özelliği yok. evet.
Kaç tane burun deliğimiz var?

iki tane görünen iki tane de görünmeyen olmak üzere toplam dört. Oksijeni sudan alan balıklarda öndeki suyun girişini arkadaki ise suyun çıkışına sağlayan iki çift burun derini bulunuyor. Evrim sürecinde insanlardaki arka taraftaki delikler kafanın içine girerek iç burun delikleri haline geldiler.
* bir gogol hikayesi.
soluk ve koku almaya yarayan organımızdır.
insanın koku alma, hissetme organıdır. sima şeklini ise yüzde 70 etkiler. simaya uygun bir burun yapısı insanı güzel gösterir.
50 bin adet farklı kokuyu hatırlıyor olmak.
görsel
insanın görüntüsünü %100 etkileyen uzuv.
osmanlı hanedanının imzası olan organ. bir de bizim sülalenin.
Tıkanınca hayatı zindan edendir. Evet!
Burnunuzu tıkarsanız 'mmmm' sesi çıkaramazsınız.
Tipin kalitesini belirler.

Benim ki gibi bir buruna sahipseniz eğer intahar kaçınılmaz.
Kemik ve kıkırdaktan yapılmış kas ve deri ile örtülü organ.
değerini, kıymetini septum deviasyonu ameliyatı sonrasında bir kez daha anladığım güzide organ. burundan nefes alamamak ne denli çile bilemezsiniz yaşamadıkça.hele o tamponlar...

canım burnum artık hiç şikayetçi olmayacam senden. uzanıp tekrar be tekrar öpücem seni. iyi ki varsın.
Örneğin Görseldeki gibi bir burunu Yaptıracaksanız önce malzeme temin etmeniz gerekir.
insanı insan da hayvan da yapan organ.

(bkz: kemerli burun)
(bkz: burun estetiği)
Çok güzel, zaman zaman kahkahalar attıran(ben attım) bir gogol hikayesidir.

"Sekizinci dereceden memur kovalev fırlayıp kalktı yatağından, silkindi: burnu yoktu!..."
bu organla ilgili rivayet olunur ki melekler çamurdan insanı yaparlarken burnu hiçbir şekilde yerine tutturamamışlar. her denemelerinde burun düşmüş. Allah (CC) burnu yüze bizatihi kendisi tutturmuş ve sıvazlayarak şeklini vermiş. o yüzden burun estetiği konusu diğerlerine göre daha bi özel duruma sahiptir.
En büyük boyundan bir tanesine sahip olduğumdur. Ama yüzümde sırıtmıyor.
Grip nedeniyle 1 haftadır peçete fabrikası açtırmayı düşündüren organ.
*Burnumuzda günde 1 litrelik sümük üretiliyor.
*Burnumuz 50 bin farklı kokuyu hatırlayabilir.
*Burnunuz tıkalıysa; Bir kaba ılık su koyun ve içine biraz tuz dökün. Bu tuzlu suyu hafifçe burnunuza çekip bırakın.
*Burnunuzla baş parmağınız aynıdır.
Bende kocaman olan organdır.