bugün

milyar liralık devasa borcunun üstüne bugün itibariyle 50 milyon euro (316 milyon tl) daha eklenen batıkşehir. inegöl, mustafakemalpaşa ve karacabey'in su altyapısını sıfırdan yenilemek için avrupa yatırım bankasından 50 milyon euro'luk kredi alımı için sözleşme imzalandı.
Borç almadan hiçbir belediyecilik yapma gücü kalmamış Osmanlının ilk başkenti.
atatürk ve cumhuriyet sevgisi iolmadığını dün bize gösterdi.
yobazlığıyla meşhur şehir, anasını miktiler o güzelim bursanın. beter olsunlar pis herifler.
neyse ki şehir dışında sahil kesiminde yaşıyorum da, yobaz kokusu çok etkilemiyor.
Burnumda tütüyor 4 mevsim arasinda en çok sevdiğim mevsimi yaşıyor şuanda ve bense cerrahi vizesine gidiyorum fuck yeahh ! Uludağa çıkın gidip mudanyada bira için. Tam mevsimi be.
Türkiyenin 4. Kalabalık ili olduğunu öğrenmem bayağı şaşırttı. Bunun adanası var, antalyası var oğlu var.
Bu da korkunç dış göçe maruz kaldığını gösteriyor.
Küçük bir farkla akabeye belediye vermiş ve 5 yıl içerisinde istanbuldan örnek belediyecilik görüp pişman olacaklarına inandığım ildir.
Ki ali nuri ak-taş, ultra profilsiz bir eleman. Akabe daha elle tutulur bir aday çıkarsaydı elbet fark daha açık olacaktı.
ne bok atıp duruyosunuz amk şehirine. istanbul, izmir, ankara gibi şehirlerden sonra gelmesine rağmen, ve bu güzide şehirlerin bile o nufusla chp nin almasına rağmen, kıçı kırık bursanın alamamasının tek sebebi doğu tarafında yaşayan yobazları, göçmenleridir kımse kusura bakmasın göçmenler alınmasın. üzüldük mü evet üzüldük bir şehir bu kadar boş ve beleş göç alırsa olacaüı budur. amma ve lakin gelin nilüfer tarafına, her şey güllük gülistanlık, her gece nerde akşam orda sabah modu, karışan görüşen yok. küfreden arkadaslar azıcık götünüzü sıkıp nilüfere tasınırsanız sorun kalmaz.
Bir il. iki Yukarıdaki arkadaş boş yapıyor.

Adana, istanbul və izmir den sonra en çok malum bölgeden göç alan yerdir. Bunun göçle alakası yok. Adana halkı her zaman sabit görüşlü değildir mesela. Yeri geldiğinde çok tokatlamıştır, iktidar olsun veya olmasın belediyede önemli olan hizmettir. Bursalılar için ise istediğim gibi yapayım, duymak istediklerim, içimi rahatlatmak istediklerim ile yaşayayımdır. Durum bundan ibaret. Bir örnek de buna Muğla, aydın gibi yerlerdir. Onlar da bursa dan geri kalır gibi dğildir. Ha bir de edirne.
Eski adayın inegöl’de namının iyi olmamasına rağmen kazandığı seçimden sonra milletin “yok biz oy vermiyoruz” demesini yemeyeceğim şehir. Bu kadar güzel bir şehre bunun olması bütün gerçek Bursalıları üzdü.

Ha bu arada, en çok borcu olduğu bilinen illerden biridir güzel şehrim.

Bazen yoğunluğunun yorduğu fakat bütün kederiyle derdiyle çekilecek bir şehir olması edasına aşığız Bursa’nın.
mustafa bozbey'in nilüfer'i getirdiği hali görüp, hizmeti için herkesin oy vermesi gerektiği halde, inegöl'ün eski başkanı alinur aktaş'ı bursa'ya başkan yapmış insanların şehridir. yerel seçimlerde hizmete değil partiye oy veren gereksiz zihniyetin çoğunlukta olduğu şehirdir.

recep altepe sürülmeden öncesinde şehrin amına koyarak gitmiştir. bunu bilen, akpli altepe'nin her icraatına tepki gösteren halkın aktaş'ı seçmemesi gerekirdi. altepe'nin gidişi öncesi patlayan trilyonluk belediye ihalesi de cabası. adamlar belediyenin sitelerinin hosting masrafı olarak, trilyonluk fatura ödediler yandaş bilişim mafyasına. ayyuka çıkınca safa yattılar. halk da çok sallamadı zaten. bundan sonra olacaklar müstehaktır.
görsel
An itibariyle Gemlik tarafına gelmiş bulunmaktayım. Çok güzel bir dağ havası var. Umurbey tarafına doğru gidiyoruz bakalım.
her haliyle güzel şehir.

yeşil bursa anın videosu;
https://streamable.com/v5njp
Şikayet etmeyin, güzel şehir işte.
(img:#1845533)
erkek nüfusu pekte fazla olmayan şehir.

malum çoğu kerimcan durmazin tayfasindan.
Amerikadan döner dönmez ziyaret edeceğim mükemmel şehir.
'mudanya' ilçesini hatrı sayılır derece özlediğim, marmara bölgesi ile iç anadolu bölgesini birbirine bağlayan bir marmara şehri.
Güzel şehirdir. 15 gün önce oradaydım gitmek istemedim. ilkbahar zamanı çok süper çiçeklerin açmış olduğu bir yoldan geçtim, dedim elveda.
sivas'dan sonra pek lafı edilmeyen ilimiz.
Bu aralar Bursa'ya gelenlere botanik parkı gezmelerin özellikle tavsiye ederim.
Bursalı kızın burada ne işi var yahu...
atiker sıralı otogaz sistemleri uludağ sözlük hava durumunu sundu.
Bursanın erkeklerine laf eden ezmelere sözüm öyle uzaktan uzaktan klavye erkekliği yapmakla olmaz. O lafları bursada edin de erkekliğinizi görelim. Hepinize elvan dalton şarkısını armağan ediyorum.
Bünyesinde Uludağ gibi bir cenneti barındırır.

görsel
Atatürk düşmanı belediye başkanına sahip kent.