bugün

öğrencilerin (yani bir geliri olmayan kesimin) değişmeyen mekanı...
Burger kingdeki etlerin aylarca bozulmadığı söylentisi var bu aralar üniversite gençleri arasında bende tövbe ettim yemiyorum kalp damar kalmayacak yaşlanınca şimdiden önlemi almak lazım.
Fast food zincirinde mc donalds'dan sonra ikinci sırada gelen firma. müşteri olduğunuz taktirde siparişinizi size 2.30 dk'da vermek ve ya vermeye çalışmak gibi prensib edinmiş firma. şahsım adına müşteriyseniz mutlu, çalışanıysanız hiç sevmeyeceğiniz bir yerdir.
adapazarı gibi ufacık yere 2 alışveriş merkezindeki şubeleri hariç biri 2 katlı, yeni açılan 3 katlı olmak üzere 2 tane şube açan şirket.ee arz talep meselesi.
bugün çiğ et yiyip üzerine para verdiğim mekan.ayrıca yarım saat menü beklemem de cabası.
avrupa'da esamesi okunmayan, nedense türkiye'de 1 numara olan fast-food zinciri.
3.sos için ekstra para istedikleri yetmiyormuş gibi ''yaa ben ketçap yemiyorum bunun yerine başka bi sos alsam?'' dediğinizde.maalesef değiştirme yapmıyoruz yasaklandı diyen elemanlara sahip abur cubur mekan.
1 alana 1 bedava kampanyası bile beni doyuramamış fast foodçu. big mac ekstra alalım dedik bir de; 2 tane, bildiğin hamburgerin 2 et parçası içereni geldi. ben mcturco ya döneyim en iyisi.
ranch sos ve sarımsaklı mayonezleri yüzünden türevleri arasında tercih sebebidirler.
emperyalizm laflarını bu konu da kulak arkası edebiliyorum. zira adamlar işini iyi yapıyor.
evinizin dibine açıldığı takdirde birkaç kilo artışına sebep olan fast food zinciri.
hamburgerini mcdonaldsın patates kızartması ile harmanladığınızda ideal menüyü oluşturabileceğiniz yer. Ama istanbulda bi şubesinde yediğim yanık köfteli burgeri yüzünden 2 sene yiyememiştim o ayrı.
2 ay içerisinde samsuna 2 şube açarak gönlümde taht kurmuş fast food markası.
şube açmasaydı da gönlümdeki yeri değişmeyecektir ancak midemdeki yeri değişecekti tabi ki.
akabinde şu 2 menülü kampanyanın en kısa zamanda steakhouse içinde yapılmasını rica ediyorum.
bide şu patates cipslerini mc donalds'dan alsınlar. kolayıda.
bağırsakları gaz bombasına dönüştürür.
internet üzerinden sipariş hizmeti olan tıkla gelsin sayesinde müşteri sayısı artan firma. eğer coca-cola ile anlaşırlarsa müşteri sayıları aşırı derecede artabilir.
sosları paraya çevirerek yeni bir sermaye kapısı oluşturduğundan beri kendisiyle daha az görüşür olduk bir de patatesleri artık pişirmekten kaçınıp ekstra tasarruf sağladıklarını düşünüyorum.
yoğun saatlerde eve sipariş verildiğinde özenli çalışmayan fast food zinciri. ben geri göndermekten bıktım, onlar eti çiğ getirmekten bıkmadılar.
whopper'ı veya steakhouse burger'i denenmesi gereken fast food zinciridir. patatesi mc donalds patatesinden daha kötü olmasının yanında sos bakımından daha zengindir. sarmısaklı mayonez, barbekü sos, ranch sos ve ismini hatırlamadığım bir kaç sos daha vardır. deneyin.
beğenmeyen yemez. orda burda ağlamayın ''pişmiyo yeeaa, özenli değiller yeeeaaa'' diye.
Paket yapılmasını istediğinde o kağıttan pakete koyarlar hayvanat büyüklüğündeki 2 menüyü, kağıt dedim dikkatinizi celbederim, ne olur arkadaşlar kola sızar sizden habersiz pakete, kağıt paketin altına doğru yola alır, sonrasında daha fazla dayanamayan yumuşayan kağıt parçası kendini salıverir ve büyük travma o caaanım kola pat diye yere düşer kapağı açılır ve ve yağmur sularıyla ahenkli bir şekilde akar gider arkasından bakarsınız. Bununla da kalmaz kola yapacağını yapmış patatesleri slatmıştır. Artık ne patatesş patetes ne hambureri hamburgerdir kolalıdır hepsi çünkü. Lanet ve tövbe ettirir.
akşam 22:00'den sonra paket servis hizmeti vermiyor. o saatten sonra getirmeyeceksen sabahın köründe napacam ben hamburgeri? asıl akşam 22:00 - 03:00 arası iş yaparsınız biraz kafayı çalıştırsanız. kütahya'da akşam açık hiçbir yer yok.
yine aç kaldım amk. ve sıradaki şiirimiz neyzen tevfik'ten geliyor.
mekanına göre muamele yapan fast foodcu. bizim kampüse gece 1'de bile sipariş getiriyor. hep sipariş veriyoruz da ordan biliyorum.
bazı bölgelere(karagümrük gibi), akşam 17:00 itibariyle paket servisi tükenmekte olan fast food zımbırtısı.
son yaptığı king chicken menü kampanyasıyla öğrencinin kabinde taht kurmuştur. 3 menü 13,75 mi olur lan.
şubeden şubeye lezzeti değişiyor. mesela nişantaşı şubesindeki öğle saatlerinde adam gibi yemeğini yiyebiliyorsun. tabii biraz kalabalık oluyor ama patatesler, kolalar falan havaya uçmuyor. cevahir avm şubesi ise tam bir fiyasko. kolalar hazır, 50 tane king chicken arkada hazır, kasiyerler koşuyor bildiğin savaş alanı.

Edit: imla
güncel Önemli Başlıklar