bugün

pepsi tercihiyle adana'da kendini bi kat daha sevdiren restaurant.

sokmuşum amerikaya menuleri on numara.
samsun çiftlikte 4- 5 aydır açılması beklenen firmadır. Bir açılabilse iş yapacak ama... Neyse sustum.
eğer aç ve cepte bir kuruş olmayan zamana denk gelinmişse kesinlikle önünden geçilmemesi gereken bir mekan. kapısı açılıyor, içeriden bir koku geliyor, bir koku. resmen delirme ötesine geçebiliyor insan. hay lanet.
görsel

görsel

görsel
Hamburgerinin muhteşem patetes kızartması ve kolanın beş para etmez olduğu fast food zinciri.
müşterisi arttıkça kötü hizmet veren kapitalist adi firmadır. 2 saate sipariş mi gelir lan? ve hala da gelmedi.
tavuk burger de vasatı aşammaış olan kuruluş.
odtü şubesi bugün açılmıştır.
kalori bombası acıklı gözlerle bakılan açlık krızlerınde logosunun göz önünden gitmediği tüü kaka diyerek uzaklaşılan bir fast food.
1 menü alana 1 menü bedava. Bu kampanya ne zamandır var? Bıktık artık Whooper yemekten. McDonald's daha iyi.
ilk defa geçen chicken whopper yedim. genelde bu burger hakkında olumsuz yorumlar gelmiş ama ben gayet beğendim. ızgarada kızartılmış tavuktu. ekmeğide gayet büyüktü. domates, marul, mayonez karışımıyla gayet güzel olmuştu. tavsiye ederim.
Zaman zaman ders çıkışlarında üşenmeden kampüsten çıkıp güneşin batışında steakhouse menü yiyerek kendi çevremizde romantik tavırlar sergilediğimiz mekan.
mcdonalds'a nazaran daha iyi olan fast food restoranıdır.

not: kişisel görüşümdür.
4-5 gün önce yediğim whopper dan sonra benim için tamamıyla bitmiş olan fast food zinciridir. artık inanılmaz özensiz hazırlıyorlar.
paket servislerinde, kampanyaların geçerli olmamasından yakınılan fast food' çu
(bkz: burger king e gidenlerin günaha girmesi)
Big King extra tercihimdir. Hem hesaplı hemde apartman gibi maşallah.
birde calve şu acı sosu niye piyasaya sürmüyor, anlamıyorum. her seferinde 25 kuruşa almak bıktırıyor.
kimilerinin fesatlıktan çatlamasına sebep olan kuruluş. (bkz: #1039568)
samsun'da yeni şubesini 16 mart çarşamba günü açacak olan kuruluş.

dört gözle beklenendir ayrıca. okulu asıp oraya gidecek olmam da cabası.
bu gün itibariyle samsun şubesini kutsal apaçi marşı eşliğinde açtılar. (evet evet apaçi marşı)
distribütör firma bunu öğrense şubenin bayiliğini iptal edebilirdi bence.
odtüde şube açması her türlü emperyalizmin globalizmin köpeği olmuş sözde muhalif emperyalizm karşıtı cancanlara çok dokunmuş olan, fast food sektörünün en kaliteli ve innovatif dükkanı*
bağımlılık yaptı kendisi resmen bende nezaman artık bidaha burger yemicem desem ertesi gün kendimi kasada big king extra isterken buluyorum.
liseden ya da üniversiteye hazırlananların çıkınca soluk aldıkları yer olmaya başlamış , bir de mc donald's amcanın pabucunu fena dama atmış bu.
evimin karşısına şube açmış fast food restoranı. artık istediğim saatte, istediğim durumda 5 dakika içinde kapımdalar.
güncel Önemli Başlıklar