1. 1.
    güzeller güzeli bir cnn spikeri.

(bkz: kurban olurum)
    1 -9 ... hoyrat hayalet casper
  2. 2.
    cnn türk kanalında haber programı sunan güzel bir türk hanfendisidir.
    1 -3 ... korelee
  3. 3.
    1985, bursa doğumlu spiker. trt türk'e geçmiştir. trt türk'te gümüş hilal'in sunuculuğunu yapmakta. yanaklarına kurban olduğum çok tatlı bir bayan.
    2 ... moro
  4. 4.
    ntv'de kariyerine devam eden güzellik. haberleri sunarken kendisini izlemekten ne dediğini anlamıyorum bile. çince konuşuyormuş gibi geliyor.hiç allah sahibine bağışlasın falan diyemem abi, elim gitmiyor. ona sezen aksu'dan seni kimler aldı'yı armağan ederim ancak.
    3 ... giallo e blu
  5. 5.
    haber sunmamasını gerektirecek kadar hayat dolu bir insan.
    bana ölümlerden bahsetmesin isterim, aşktan konuşalım...
    4 ... patlamamis misir
  6. 6.
    şık giyinen bir ekran yüzü. diksiyonu başarılı. genelde ntv'de 18:00 ve 19:00 bültenlerini sunmakta.

daha iyi yerler var mı gelebileceği bilmem ama varsa da muhtemelen gelir.
    1 ... klimandjaro
  7. 7.
    bir zamanlar ilber ortaylı tarafından itin götüne sokulan, son derece tatlı bir spiker.
    2 -1 ... lennox lewis
  8. 8.
    twitter'daki hesabından herkese atar yapan güzelliktir.. "hakkımda konuşanlar şunu bilsinler ki; it ürür kervan yürür" ne demektir bebeğim, yakışır mı sana hababam sınıfındaki çalışkan ahmet misali gaza gelip çılgınca cümleler kurmak.. yakışır mı bunca günahsızın ekmeğiyle oynamak.. ama nasıl yakışmaz.. neyse sen atar yapmaya devam et her halinle güzelsin..
    5 ... le seklinde giden at
  9. 9.
    yüzünde yada sanırım çene yapısında bir asimetri var, ama inanılmaz tatlı birşey bu. o kara gözler, o masum bakışlar, o her cümlenin sonunda inanılmaz çekici bir hal alan dudaklar beni benden alıyor.

hep böyle devam etsin, rujunun rengini değiştirmesin, saçlarını toplasın, dudağını da öyle öpecekmiş gibi öne çıkarsın.
    1 ... tekyolkemalizm
  10. 10.
    şu an yine ntv ekranlarında haber sunan sevimli kediciktir.

böyle orijinal bir güzelliğe, böyle bir sevimliliğe bir ömür kul köpek olunur. (eğer varsa) sevgilisi, nişanlısı yada eşi çok şanslıdır. kıymetini bilmelidir.
    ... tekyolkemalizm