bugün

insan müsveddesi.
kürdün yandaşı da hiç çekilmiyor.
sırf siyasi görüşü yüzünden hakarete uğrayan spiker. kaldı ki onlar siyasi görüşleri bile değil, belli ki fırsatını bulsa en baba kemalist kesilecek. para için yaptığı siyasi görüşlere bile hakaret yağıyor. ve aynı adamlar karşı tarafın kendilerine saygı göstermesini bekliyor. sen karşı tarafın çakma ve yalandan olanlarına bile hakaret ediyorsun arkadaş, nereden geliyor bu özgüven?

edit: eksileyenler eski entrylere baksınlar. kadın ntv'deyken siyasetin etine sütüne bulaşmazken hep güzelliğiyle gündeme gelmiş, ne zaman demirören medyasına geçmiş başlamış hakaretler.
yanlardan çok açılmış kafası yaa.. hazır yaz da geliyor, kazıtsın bence.
hala kahkaha atıyor mu acaba diye merak edilen sunucu.
çok merak ediyorum şimdi botokslu yüzünün halini..
şu an açıp kendi götüne güldüğünü tahmin ettiğim kişi.
hala anırmaya devam edip etmediği merak ettiğimiz keko...
Ahauahahihaiha ayni boyle guluyordur. Meslegi birakmasi dilegi ile.
Maldır mal. Mal oğlu mal. Hadi şimdi siktirsin gitsin.
2019 un kapağı kendisine gitmiştir. Hemde daha senenin bitmesine 9 ay varken.
Hatasını yüzüne vurmayalım %50nin seçimlerine kahkaha atarak yaptığı ayıbın acısını yaşadığına eminim. Vatandaşına hainlik yapmamalıydı. Neyse bunu geçelim

Bacım benim sana asıl tavsiyem kel gibi almışsın bütün faulleri yüzündeki küçük tüyleri çok çirkin duruyorsun ekranda. Saçların peruk gibi kalmış. Hiç mi imaj danışmanınız yok cancağzım sizin?
palyaço.
dördüncü havalimanı bu kadının alnına yapılacak diyorlar.
Ahahahaha.
Rezil kadın. Gazeteci filan asla denemez. Ucuz spiker. Yandaş. Güce itaat eden, haksızlığa keyifle dahil olan bir yüzsüz.

Dün iki üç kanal haricinde bütün tv kanallarında buna benzer kişileri tv'de gördük. Bunlar bu memleketin yüz karalarıdırlar.

Edit, bir arkadaş akp'li değil o alacağı paraya bakar demiş. Elbette bunun farkındayız. Daha büyük rezillikte şahsi menfaatini ülkesinden daha çok düşünmesidir bir insanın.
halen gülüyo mu diye soranlar olmuş. bence gülüyordur ama kendisini ak partili sananlara gülüyordur. kendisi cem öğretir gibi, engin altan düzyatan gibi sadece gelecek paraya bakan bir tip.
Ya aslinda kiz Kemalin iddiali olmasina gulmus ne var bi an siniri bosalmis diyecektim ama entrilere bakiyorum ve diyorum ki.. Guzellik anlayisini * turkiye..
meslek etiğinin amına koyarak konuğunun iddiasını küçümsemiş ve utanmadan gülmüş tipi tip.

akp varken ankara'yı, istanbul'u nasıl alacaksınız siz yaa diye aklından geçirmiştir o zaman şimdi nerede, ne yapıyordur merak konusu.

hala gülüyor mu mesela.

biz anırarak gülüyoruz çünkü ahaahhahahahhaa...
Kendisine başka organlarla gülünen sunucumsu.keşke botoksları yüzüne yaptıracağına,o buruşuk beynine yaptırsaymış.
o gülünce gülesim geldi.

https://www.instagram.com...t&igshid=tys5e0eknwm3
erdoğan’ın önünde el pençe durup, ülkenin sorunlarına dair tek bir soru soramayan estetik harikası buket , nasıl, şimdi gülebiliyor musun?
gazeteci görünümlü korkaklar, satılık yandaşlar, iktidar kimse ayçiçeği gibi yüzünü o tarafa dönenler, her seferinde başka bir g.t yalayanlar, bugün sizi de unutmadık.
gördüğüm en formunda kadındır kendisi.
anlayan anladı. *
kılıçdaroğlu'nun istanbul'u, ankara'yı alacağız iddiasına kahkaha ve küçümseme ile karşılık veren ezik akgirl.

acilen ülkeyi terketmelisin çünkü binali bile bu kadar rezil olmadı ,rakibine kahkahalarla gülmedi.

allah aşkına vatandaşlıktan çık. seni kimse ciddiye almaz kızım bu saatten sonra.
anadolu ajansı, a haber gibi paranın uşağı olan şirketlerde çalışabilecek kapasitede yancı ve taraflı çakma sunucu.