http://www.youtube.com/wa...mbedded&v=GqzutDdV4K8

axe kızlaryla erkeklerin boğaziçi kampüsünde yapacağı maç öncesinde dellenen bacılarımız vukuat çıkarmışlar. eylem koymuşlar, feminist duruş sergilemişler...

de

olmamış.

ayrıca memleket faşizm altında inliyor bu dingileler deodorantçı kovalıyorlar. ne desem bilemedim...

not: kızcağızların arasında hakikaten orta/alt güzellikte olanlar var ama meseleye o kadar sığ yaklaşmayın. iki bakımla herkes bişey oluyor bu devirde ama güzellik geçici, gerzeklik kalıcı...

eyleminize... hadi neyse!

not: ablalar video'yu uçurmuşlar sanırım onlar da anlamış nasıl bir rezillik olduğunu.

edit: video geldi geri...

http://www.youtube.com/watch?v=xPBRFKisLXg
kadını cinsel obje olarak görenler için bir anlam ifade etmez. kadın sadece am, göt, memeden ibaret değildir.

ek : ne oluyor lan bana, şu ergen halimle feminist mi oldum yoksa ? *

ek 2 : yok lan sorun yok, hala ergenim.
bu arada kaçırmışım video'nun kapanışında;

"axe'ın sattığı şampuan değil bedenlerimiz" buyurmuşlar... demiyeyim dedim ama "bacım ayna diye bişi icat ettiler 5 bin sene evvel hiç gördünüz mü?"

gülmekten entry giremedim...
protesto edenlerin içinde bir tane güzel kadın olmaması?
budur...
şampuanla, parfümle uğraşan bir avuç çirkin kızcağızımızın koyduğu manyak tepkidir.

ulan s.ke sürülecek aklınız yok, afedersin. bu ne itici, bu ne cırtlak, bu ne antipatik bir eylemdir lan. yani "sevimsizlik" ve "iticilik" garip bir zevk veriyor gibi bu hatunlara. eskiden "eylem yapmak" demek, baba bir işti. "bir çağrımızla binlerce kişiyi toplardık" derlerdi kampüslerde, bazı insanlar... şimdi şu vaziyete, şu soytarılığa bak.

ben bu ablaların yetişmiş halini de biliyorum. bazıları "kocayı" buldun mu anında tüyecek aralarından. bazıları da tarlabaşı-cihangir arasında saçma-salak bohem bir hayat yaşayıp pörsüyüp gidecek.

bu memleketin pırıl pırıl gençleri vardı, "eylem" yapan... dolmabahçe'ye yürüdün mü, 6. filo'yu denize dökerlerdi. onları bu memleketten kazımak için 2 tane darbe yapıldı. yerlerini, miraslarını bu şebekler aldı işte. "6. filo sizin neyinize lan! gidin axe'la oynayın." dendi. sonuç ortada. bir avuç cırtlak; salak-saçma model...
yok orda eylem yapanlarin icinde guzel bir tek kadin yokmus bilmem neymis. Sevgili pezevenk kadin teshirini ozendiriyor, seks ogesiyim Diye bagiriyor. Sonrada buna tepkisiz kalinilmasi isteniliyor. Yok artik.
haklı ve yerinde bir tepkidir.
kadınlar üzerinden reklamı yapılan ürünlere verilmiş bir tepkidir.
otomobil fuarlarından parfüm ve dondurma reklamlarına her yerde dişi vücudu kullanılmasına isyan edilmiştir.
iyi ki bugün yatmışım da okula gitmemişim dememi sağlamıştır.tam top oynama hayalini kurduğum çimlere çıkıp axe kızlarıyla karşılıklı top sektirirken yağlı saçlı bıyıklı çirkin antipatik kızlar tarafından katledilecektim demek ki.
bu arada video silinmiş efendim,göremiyoruz.

bu arada feminist duruş sergileyen 'dünya ahret bacılarımız' olan kızlarla da maç yapabilirim,zaten futbola seks objesi imgeler yerleştirilmesine karşıyım,erkeksi kızlarla kıyasıya dirsekli tekmeli kapışırız.
muhtemelen hatunlu axe futbol reklamındaki hatun kişisinin diğer hatun kişisinin "taş gibi" götüne attığı şaplak'tan haberi yok bunların.
lan götün o yukarı kaykılması bile adamı dinden imandan çıkartmaya yeter de artar bile siz ne diyorsunuz be! *
tanım: ne ala mualla tepkisidir.
sarkı soyleyen kadınımsı yaratıgı gorunce gulmekten yerlere yattım resmen. Kendı kendıme dusunmeden edemıyorum bunlar bıle bogazıcılı ben degılım dıye
aynı hatunlar biscolata erkeklerine ağızları sulanarak bakıyorlardır.
bu etkinliği düzenleyenler bir süre sonra unilever'a iş başvurusu yapacaklardır.
çirkinlerin başkaldırısıdır başka da bir mevzusu yok, feminist tepkinizi yesinler koca götlüler.
tepki iyi güzel tamam ama o sesler ne öyle. yapmayın bunu.
doğru mantığın yanlış uygulanmasıdır.

bir kere hedef yanlış. biz boğaziçi'nde axe standı kurdurmayız, kuranın taşaklarını tekmeleriz diye ortaya çıkıp, aynı etkiyi axe'in gittiği diğer okullarda yapamıyorsan, bildiğin jakobensin, elitsin.. boğaziçi'nde yapmasın nerede yaparsa yapsın anlayışı feminizmle bağdaşmaz..

sonra, orada standı sökmekle uğraşan adamlara ne diye saldırırsın?
adam orada işçi. günlük parasını alır.
belki sizin yüzünüzden o gün hiç para alamadı ya da daha az aldı.

bu mu eşitlik anlayışınız?

ayrıca axe yetkilileri istese alayınızı dövüp, o standı işleme koyamaz mıydı?
bal gibi koyardı ama marka imajı için bu eyleme katlandılar belli ki, sonra yağmur çamur... belki işlerine geldi..

temelde kozmetik ürünlerinin tanıtım kozu, karşı cinsi etkileme üzerinedir. bunun feminizmle ilgisi yok, olamaz. okullarında yapılan türban baskısına karşı çıkmayıp bir ticari firmanın standını engellemek başarı mıdır?

bravo, şimdi ülkede kadın - erkek eşitlendi, bedenler kurtuldu. zaten tek sorunumuz axe idi.
kıskançlığın dibine vurup kavisli orta yapmaktır. alan memnun, satan memnun. sana ne oluyor? kadın hakları zırvalarıyla dikkat çekmekten başka bir işe yaramazsınız.

kahrolsun feminizm!
"biz bu oyunu bozarız" demişlerdir.

yav madem tepkiniz var. alın şortlarınızı, giyin kramponunuzu, çıkın, maç yapın axe etkisi kızlarıyla. kazanan konuşsun. biz de izleyelim.
vay vay vayyyyy. vay ki ne vay.

öncelikle tanımlayalım: Kızlarımızın gayet başarılı ve hedefe ulaşan bir organizasyonla ortaya koydukları, üzerine bir de güzel video hazırladıkları ve sonuna kadar demokratik hakları olan tepkileri. izlerken hissettiğim sevgiden dolayı bi çıtır gözlerimin dolmasına sebep olan güzel video.

Haa ben bu videoya yorum yazmaz, izlediğime mutlu olur, helal olsun der, güler geçerdim ama devamında sözlükte okuduğum yorumlardan sonra delirip bu satırları yazmaya mecbur hissettim kendimi.

Bu kızlar Çirkin demek, kızların dış görünüşleri üzerinden videoyla ve ortaya koyulan tepkiyle salak salak dalga geçmek ne demek lan aklın var mı senin? Tam da cinselliği obje olarak kullanan kapitalist bombardımana maruz kalmış, o bombardımanda her ne mesaj veriliyorsa onu köküne kadar alıp içselleştirmiş cahil ergen lafı. Kızların karşı çıktığı da bu işte almıyor mu beynin? Cinsel obje göre göre beynine işlemiş, başka birşey düşünemez olmuşsun.

Olum sizin gibi mahluklar yüzünden bu ülkede kadınların çektiği acılar bitmiyor farkında mısınız? Sonra o acıları çeken kadınlar, kafayı yemiş halleriyle aynı senin gibi yamuk nesiller yetiştirmeye devam ediyor. Rahat bırakın lan toplumu, azıcık medenileşin olum?

Yarın öbür gün evlenip kızın olduğunda, senin kızına da sadece cinsel bir meta olarak, sadece sikmek niyetiyle yaklaşacak adamı odunla kovalayacak olan da sen değil misin?

Bi de arada mala bağlayanlar var. Yok efendim sadece boğaziçi'nde yapacağına diğer üniversitelerde de yapsaymış. Lan kızlar boğaziçi üniversitesi öğrencisiyse başka nerede yapacak?

yok biscolata erkeklerine ağızları sulanırmış bunların. Ah aptal çocuğum benim, bu kızların tepkisi o biscolata erkeklerinin kullanılmasını da kapsıyor farkında değil misin? karşı çıkılan olay cinselliği kullanarak ürün satmak. bu kızlar, subliminal mesajlarla senin beynine yaptıkları gibi herkes güzel olmalı, herkes kate upton olmalı fikrini yerleştirilmesine karşılar. aynı konu, aynı şey, anlamıyor musun?

Bu sapkın bakış açıları yüzünden, evlenemeden ve çocuk sahibi olamadan menapoza giren kaç tane kadın var biliyor musun? Ben kendi çevremde bile sayabiliyorum birkaç tane. Yıllarca özenle taşıdıkları ve sonunda hepsini heba ettikleri o yumurtaların kıymetini anlayabiliyor musun? Hiç sanmıyorum.

Yazıktır günahtır, yapmayın, her insanın güzel bir yanı vardır. Kiminin yüzü, kiminin eli güzeldir, Kimi iyi huyludur. kiminin herbişeyi boktandır ama eğrisi doğrusuna gelir, bilerek bilmeyerek bir hareket yapar, bütün dünya için güzellik olur. Kaldı ki, milyar yıllık evrim sürecinden geçmiş her canlı, güzelliğin ağababasıdır. Tamam ergensiniz, damarlarınızda kan yerine hormon akıyor ama sene 2012, accık akıllı olun olum, anlayın bazı şeyleri.
güzel olmuş, devam etmesi dileğiyle bu eylemlerin...

kadınım, yürü nasıl böyle böyle bir feministliği boğar?
mantıklıdır. ayrıca axe olayı daha çözememiş bak biscolataya kimsenin gıkı çıkıyor mu?
feminstten ziyade sosyalist bir tepkidir. belki bu gayeyle yapmadılar eylemi ama bu eylemi mantık kalıbına ıkış ıkış sokmaya çalışırsak gözümüzün önüne sosyalizm geliyor.

yok yok. bu hatunların haklarını tam olarak alabilmeleri için başlarına bir erkek lazım. ergen kafasıyla olmayacak.
ezbere demokrat, şaşkın demokrat gözleri boş bakan alık demokrat...

yeni besteledim dinlesenize!

memlekette pazar kurulup küçük yaşta kız çocukları kiloyla alınıp satılıyor, senetle satış gerçekleştiren, o senedi notere onaylattıran var. kadın cinayetleri almış başını gidiyor, 12-13 yaşında kızı iğfal ediyorlar "psikolocisi bozuklamamıştır" diyip dedesi yaşındaki kart puştu dışarı salıyorlar akp cumhurunun başının karısıyla evlenme şekli bile uygar bir batı ülkesinde nerdeyse müebbetlik suç... on binlerce kadın senede bir kez bile evinden çıkmadan köle, esir hayatı yaşıyor, 3-5 şehrin dışında gece saat en geç 8'den sonra fiilen sokağa çıkma yasağı var kadınlar için bu ülkede.

şiddet gören kadın devlete sığınıyor, karakoldan savcıdan medet umuyor kadını döven, öldürmekle tehdit eden adama teslim ediyorlar. sonra kadını doğrayınca o psikopat kimseden hesap da sorulmuyor "bu kadıncağızın şikayet dilekçesi var neden korumadınız?" diye...

kürtçü islamcı ve arap hayranlarının güya inanç adına yürüttükleri kadını metalaştırma ve özgürlüklerini kısıtlama girişimlerinden bahsetmeye de zannedersem gerek yoktur.

daha geçen hafta zonguldak devrek'de pedofil bir hayvan 14 yaşındaki kızcağızı "kesti" mülki amir olacak basiretsiz çıkıp "aralarında gönül ilişkisi varmış" diye açıklama yaptı...

beni bilen bilir burda bu rezilliklere en ağır tepkiyi koyan adamlardan biriyim hamdolsun. küfür ettiğim için (pedofillere) onlarca entry silindi, çaylak edilmişliğim bile var o pedofillerden biri ileri demokrasi neferi olduğu için...

o yüzden göğsümü gere gere konuşurum;

bunca rezillik olurken darbuka çalıp göbek atarak axe kızlarını protesto etmek abesle iştigaldir. ayrıca metalaştırılan beden üzerinden duygu, inanç sömürüsü yapılırken illa iyelik belirteci kullanmak da alt metinde çok acınası bir "biz de kadınız, onlar gibiyiz, bizimle de bizim ilgilendiklerimiz bir kere ilgilense ya!" diye sızlanma seziliyor.

kıskançlık histerisinin aktivizm sosuna bulanmış rezil bir gösterisidir bu eylem...

allahla milleti kandırmak da, eşitlik ayağına olamamışlıklarını törpülemeye kalkmak arasında hiç fark yok...

ya samimi şekilde çıkıp önce bu ülkenin realitesine göre "eylem" koysunlar ya da gitsinler doktor bir xanax yazsın yuduyuduversinler...
"inadına isyan inadına isyan inadına özgürlük"ten sonrasını izlemedim.
vay mk. sanki ideolojik bir eylemdeler. inadına özgürlük ne lan.
belli, bunların canı sıkılmış, ya da hayatlarında ilk kez bir "eylem"e katılıyorlar. ilk gün heyecanı gibi bi şey tabi bu da, insan ilk eylemi olduğu zaman sacmalayabilir. axe eyleminde özgürlük naraları atabilir.
tamam gülmüyorum.
zeki çocukların eylemi.
şimdi sen o standı toplattın kadın üzerine uygulanan baskı kalktı değil mi? kadın bedeni kullanılmıyor hani... o halay çektiğin kürtçe şarkı var ya çocuk gelinlerin satıldığı düğünlerde çalınıyor belki. ne kadar uzaksın oysa... kadın üzerinden siyaset yapılıyor. namus cinayetleri işleniyor. evli kadınlar her gün kaç kere dövülüyor, kimisi dayaktan ölüyor. sen şimdi bir avuç insan axe kullanmadı diye bu şiddeti vahşeti bitirip, kadını erkeğe insani hak bakımından eşitlediğini sanıyorsun değil mi? vallahi bravo! alkış!*
kimse tarafından cinsel obje olarak görülmemekten rahatsız tipitip kızlarımızın eylemi. *