1. 1.
  varlığı tüm sözlüklerde olduğu gibi uludağ sözlükte boku çıkmış yazarlardır. bot diye nitelendirilmelerinin sebebi, de_dust'ta bombayı yerleştirmek için programlanmış yapay zekaya sahip bir bot gibi davranmalarıdır.

  ne yazarlar, nasıl yazarlar, şu anda mevzu orası değil. sol framede kankalardan birinin nickini gördükleri an şu andaki konumuz. çok acil entry girmek zorundadır! ve çok gereksiz, tek cümlelik, içi boş, tamamiyle subjektif bir entry olmalıdır. yapay zekaları bu şekilde programlanmıştır. o nicki gördüğü andan itibaren artık facebook'tadır o yazar ve bir anda kendisini arkadaşının duvarına yazıyor zanneder. sözlüğe hiçbir şey katmayan, moderasyonun tolere ettiği nick altı rezilliğine sığınarak, yanyana geldiklerinde okuyan kimse için hiçbir şey ifade etmeyen kalimeleri yazar ve görevini tamamlamıştır. artık görev, nick altına yazılan kankadadır. o da bu iyiliğin altında kalmamalı, iade-i nick altı yapmalıdır.
  2 ... moltisanti
 2. 2.
  "burası aslında sözlük değil de mirc olsa ne güzel olurdu di mi" mantalitesinde yazarlardır. nick altında chat yaparlar.

  bir de bu var:

  anelia/#4580935
  -1 ... daghan
 3. 3.
  (bkz: uludagsozluk)
  ... rs ne la
 4. 4.
  (#4573767) *
  ... sahlep
 5. 5.
  (bkz: merveyitavla)

  açık ve net.
  3 ... merveyitavla
 6. 6.
  botum ama yapay zekayla yarışabilecek kadar zekam yok.
  1 ... lumpenbosbogaz
 7. 7.
  (bkz: Tarz)

  Açık ve net.
  1 ... tarz
 8. 8.
  Oytunkaran
  Merveyitavla.
  1 ... mayom neyim yok benim
 9. 9.
  Bana göre olmayandır.

  Oytunkaran zall ın bot hesabı olsaydı eğer, beni buraya bir daha yazar olarak almazlardı. Malum, Oytunkaranla son zamanlarda aram açıldı.

  Yani neden bot hesap olsun ki ? işin garibi beni hala oytun zannedenler var. Artık yeni yazar olma sisteminde telefon numarası şart. Telefon numarasına yazar oldun diye mesaj geliyor.

  Bana göre olmayan yazarlardır.
  ... aydinoglu vertigas
 10. 10.
  Gerçek oytunkaran 10. Nesillerin gelmesine dayanamayıp kalp krizinden ölmüştür. O aslında yossi kohen'dir.
  1 ... platinlinin altindaki cherokee