bugün

bir de bunu yaparken birazcık artı oyu paketleyip yanında götürenler vardır ki, gıdısından öpülesi.
sözlüğün iyice boka battığının ve ergenleştiğini, liselilerin sardığını en iyi anladığımız olay. kibarlık kisvesi altında yapılmış olan sözlüğün kalitesine ihanet ve yavşaklık. yavşaklıktır efendim.

ulan gerizekalı! * bak güzel moderasyon yan tarafta, sana ve bana göre ekranın sağ tarafında küçük bir kutuya benzer birşey koymuş! bir button var orada? ne yazıyor?

dur sen söyleme ben diyeyim: özel mesaj...
işte iade-i ziyaretini burada yapabilirsin! illa da şu liselilik yavşaklığını bırakamadın bir türlü! at artık üstünden! haa pardon orasını zaten kullanıyordun, bir de:

"bak düştüm ben de senin nick altına * " diye gönderdiğin mesaj ve buna mukabil:

"tşk..:))))" adamı çileden çıkarmaya yeter. ee onlar da haklı, hepsi bu milli eğitim sisteminden kaynaklanıyor! aslında köklü bir değişim gerekli, şart...

bayansa zaten, belli yazarların ne bokuna yazdıkları! ha bayanlar da çok masum değil hani!.. yok böyle bir mallık kardeşim...
medeniliğin gereği.
(bkz: #13326535) yazar burada, yaz bana yazarım sana diyor. az sonra döneceğim sana.
gelenekselleşmiş, bir nevi karşılıklı hürmet gösterme olayına dönüşmüş eyleme verilen ad.

o değil de bu başlığı ben açacaktım amına koyim ya. gece yatmadan önce aklıma geldiydi, ''ulan ne başlık buldum he xd xd'' demiştim kendi kendime. olmadı şimdi...