bugün

yeni yazar sanırım.
evet ben.
ismiyle ilgimi çekmiş yazardır. basta merveyle tavla olarak okudugum isim daha sonrasında merveyi tavla olarak değismiş daha cok hosuma gitmistir.
Bim de tacize uğradığını düşündüğüm yazar.
ne kadar yaşlandığımı hatırlatan nick.
ey gidi günler ey, bu bot'u * tavlamak için az mı dil dökmüştüm o sitede... *
bilmeyenler için (bkz: merve yi tavla)
migros meraklısı sanırım.
sanırım inceden bana yürüyen yazar. ulan adam gitmiş en sikimtrak entrylerimi beğenmiş. kanka ben merve değilim. sen çok yanlış şeyaptın.
Canimin içi sözlüğün en güzel kızı. 22 yaş üstü olmasa da olgun kızdır. Severim mucuu.
insana eski günlerini hatırlatan nick.
yıl olmuş 2038 ve yıl olmuş 2048 başlığı ile nedensizce gülmeme sebep olmuş yazar. teşekkürler efenim.
seri artı meleği kapasitesi taşıyan yazar. bak başarılı oldun işte gelip nick altı girdik sana.
eski bir oyundur aynı zamanda nicktir.
akşam akşam moral veren yazar.
Ozenti galiba.
beni açık oylayıp yürüyor ama yüz vermiyorum.

canım bugün cuma yarın gel

bir yazar, merveyi hoplatmışta olabilir. içiniz fesat ibneler (bkz: yürek hoplatmak)
Karşılıklı artılayarak seviştiğim yazar. Ehehe çok şeker.
(bkz: sonra bir oyun gördüm)
beni açık oylayarak takdir eden cömert yazar. teşekkürler. öm den edecektim ama kapalıymış.
bir dakika ya herkesi mi açıktan oyluyor yazarı. teşekkür ediyoruz efem. bir an özellikli olduğunu düşündüm o artıların yalan değil. swh
Beni de iki kere acik oylamis yazar. Merve degilim ama ben, o benim kuzenim. Ayrica nisanli. Ayip degil mi elin nisanlisini tavlamaya calisiyorsun! Neyse sakinim.*
kızla yazışarak kızı tavlamaya çalışılan oyun.
artiliyor yavsiyor olabilir mi?
hunharca artılayan yazar.

artı meleği.
artılarıyla neşe katmış yazar. Sağolsun.
deli gibi artılayan bir melektir kendisi. sağolsun.