1. 1.
    çaçaronda çalan ve grup üyelerinin düşük boy ortalamasından dolayı bu ismi alan hoş bir müzik grubu.
    3 -1 ... aura
  2. 2.
    (bkz: bonsai)
    3 ... batis
  3. 3.
    Asyada bulunan özellikle japonyada üretilen bir bitki türü. Saksıda yetiştirilir .
    6 -1 ... mekaniknik
  4. 4.
    bon (tabak), sai (ağaç) kelimelerinden oluşan bonsai kelimesi, tabak ya da taş üzerinde yetiştirilen, minyatürilize edilmiş ağaçları ifade eder. türkçeye bonzai olarak geçmiştir.
    bonzai sanatı, çin soylularının estetik kaygıları nedeniyle ortaya çıktı. budist rahipler, bu sanatı japonya'ya taşımışlar.

*ayrıntılı bilgi için: http://www.avrasyabonzai.com
    2 ... hafisko
  5. 5.
    dünya kupası izlerken asla denenmemesi gerekiyomuş. bu yaz onu gördüm. vuvuzelalar beynimin içinde çalıyordu.
    6 -2 ... mooneyes
  6. 6.
    güzelyalıda bir mekan.
    3 ... siriuscalisani
  7. 7.
    içilmemesi yüzde yüz tavsiye edilen uyuşturucu türü keyif yerine tribe sokuyo eğer ilk defa içdiyseniz sabah tepkiniz bi daha içenin aq .
    5 -2 ... neareast
  8. 8.
    içilmemesi, içirilmemesi, hatta aynı evde bile bulunulmaması gereken bir çeşit ot. sadece 3 nefeste sizi vücudunuzun içinden alıp, çoook uzaklara götürebiliyor. özellikle çok fena bad trip yapıyor. ölüm ensede resmen. hayatımda ölüme bu kadar yaklaştığımı hatırlamıyorum. evden çıkabilsem kendimi hastaneye atacaktım fakat içeri girince nefes alamayacağımı zannettiğimden, pencereden belime kadar sarkmış vaziyette 2 saat kıpırdamadan, sadece nefes alıp vermeye konsantre olmuş biçimde öylece durdum. henüz içmemişlere tavsiyemdir; bunu denemek sadece düşüncelerinizde sınırlı kalsın. hayata geçirmeyin. hiçbir anlamı yok.
    18 -3 ... optio
  9. 9.
    az önce NHK world' de gördüğüm,yüz yaşında olmasına rağmen ancak belinize gelebilen bir ağaç.
    1 ... tirsiksansar
  10. 10.
    kimi insanı da hiç ama hiç etkilemeyen bir uyuşturucu çeşidiymiş.

açıklaması da "adam zaten o kafada yaşıyor" şeklinde.
    9 -2 ... mellonnim