bugün

Bad trip'in big halini saglayan ve ortaya bigbadtrip'i cikartan yesil.
(bkz: çok aşığın var diyorlar)

bir çeşit uyuşturucu maddeymiş. psikolojiniz, ekonomik sosyal durumunuz, yaşamınız ne olursa nasıl olursa olsun içmeyin gençler. içtiğim için tavsive filan verdiğim yok. aksine adını ve sanını sözlükten ve haberlerden duyduğum bir madde. sadece okuduklarıma dayanarak söylüyorum. uyuşturulmuş bir beyin'in hiç kimseye faydası yoktur. üstelik bu beyin gitgide çürüyorsa.
(bkz: on kaplan gücünde sevişmek) *
Eskisehirde barlar sokaginda guzel bir kahvalti mekani.
bir jamaican gold extreme değildir. esrar maddesinin bir miktar kimyasalla harmanlanmış halidir. jamaican'la karıştırılmaktadır.
(bkz: bonzai ile tripten tribe)
akplilerin her gün kullandığından emin olduğum şey.
Sentetik uyuşturucu. Bugün kullandım ve gerçekten farklı bir kafası vardı. Yanlız bana etkisi abartılan kadar büyük gelmedi.

Dipnot: Bidaha kullanmam amk yılda bir defa içiyoruz zaten en fazla.
genç bir yazarın, sonradan tanıştığı bir kadına ilk aşkını anlatmasını aktaran, sevimli bir film.
Adını duyunca bile "Ölüyorum Allah'ım." tribini yaşatan bir uyuşturucu maddesidir. Saniyede bir sürekli tripten, tribe sokan, ölüm hissini en son seviyeye çıkartan, kafasını açmak için yoğurt yedirten, kafayı buz gibi suyla yıkatan ve ettiğiniz dualarla cennetin kapısını açtıran lanet ötesi bir maddedir. içilmesini kesinlikle tavsiye etmem..
- Alo Polis mi ? Acil Ambulans istiyorum.
+ Ben Ayşe teyzen ne istiyon gece, gece? Pis, sapık, mendabur.
4-5 dumana 4-5 saat bilinç açık olmasına rağmen patates edebilme kapasitesindedir.

yapıyormuş yani böyle şeyleri denemeyin forever alkol. *
asla denenmemesi gereken sentetik bir maddedir. mesela gecenin üçünde zeki müren karşımda şarkı söylesin ya da çakmak kendi kendine yanıp sönsün diyorsanız ayrı. *
at uyuşturucusu kafasını yaşamakla meşgulum.
rengi yeşil ama parlak bir yeşil, ilk bakışta sentetik olduğu belli oluyor hatta böyle karanlıkta parlayacak kadar renkli. sanarsın fosforlu. kafayı ot'a kıyasla çok daha çabuk yükseltiyor. bir kaç kapağa amı götü dağıtmak mümkün.

http://youtu.be/XvtiDKI3tzQ

(bkz: salvia divinorum/#8122253)
(bkz: tantum/#8122292)
(bkz: meskalin/#8122269)
(bkz: oxycodone/#8122354)
(bkz: amanita muscaria/#8122333)
(bkz: magic mushroom/#8122296)
(bkz: tantum/#8122292)
(bkz: lsd/#15375771)
(bkz: astral seyahat/#15042188)
(bkz: boru otu/#15868841)
(bkz: mdma/#16871889)
(bkz: jamaica gold/#16871852)
(bkz: dmt/#16778786)
bir kere deneyenin bir daha denemek isteyeceği maddedir. o yüzden denemeyin. hakikaten zararlı bir şey.
uzak durulması gerekir,güzeldir ama tripten tribe girmek istemiyorsanız sakın.
20 dk lık gülme krizini 3 günmüşçesine yaşatan opsitikemike hönünü...
gülmemek için ağladığınızı, karın ve yanak kaslarınızın gülmekten acıdığını ve ızdırap çektiğinizi düşünün. mecazi değil gerçek bir ızdırap ki ağlamakta aynı şekilde. eğlencenin birden kabusa dönüşmesi.
insanı sikip atan uyuşturucu madde. joint varken ne gerek var böyle şeylere gençler. yapmayın etmeyin. **
harika bir ot çeşidi. kalp krizine neden olduğuna dair söylentiler var ancak içen kişi sayısı azımsanmayacak derecede. içmeyin diyemem ama içmeseniz daha iyi olur.
taksim-mecidiyeköy metrosunun 10 dakikalık seyahat süresini 7-8 saate çıkarabilen madde. hele o uzun yürüyen merdivenler, merdivenlerde kamp kurma isteği yaratabilir.
japon barış çiceği ve ot yapılan bitkidir.
ölüm tribi yaşatan boktur. içilmemesi tavsiye edilir.
bütün uyuşturucular gibi bunu da kullanmak aptalcadır.
4 saat önce ölüm tribine sokmuş maddedir. sırf yaşamanın kıymetini bilmek için bile içilebilir. umarım sabaha çıkarız..
Sentetik uyuşturucu. Diğer maddelerden çok daha tehlikeli ve zararlıdır. Bonzai kullanmaya devam edenlerin %98 i bonzai yüzünden hayatını kaybeder ya da sakat kalır.
güncel Önemli Başlıklar