bugün

hem dokunmatik hem de qwerty klavye bulunduran bar tipi telefon. ingilterede 500 pound civarındaymış. bis kullanmayan tikkyler buna da saldırır. bokunu çıkarırlar. yoksa dünyada huzur kalmaz.
blackberry 7 işletim sistemi, 1.2 ghz işlemci, 8 gb bellek, 720 p hd kayıt özelliklerini bir arada bulunduran oldukça ince blackberry modelidir. türkiyede satışına daha başlanmamıştır...
ebatlarından dolayı hoşlanmadığım telefon. *
Muhtemelen bir operatörün bu telefona kampanya yapıp binlerce apaçiyi sevindireceği güzel telefon.
inanılmaz hızlı bir telefondur...

türkiye ye gelmeden önce sahip olmuştum. Standart blackberry lerden farkı menü geçişlerinin internet tarayıcısının çok hızlı olması. elinize avucunuza rahat oturuyor. tasarımı çok iyi olmuş. sağlamlık hissi veriyor. ve eski bold lardaki minik tuş takımı yerini daha rahat mesajlaşacağınız tuşlara bırakmış. gayet iddialı bir model olacağı kesin.
fiyatı turkcell'de 2200 liradır yanlış hatırlamıyorsam.
os7 işletim sistemine sahip 9700 bold'a göre daha ince bir telefondur..
blackberry bold 9700'a göre daha ince fakat daha geniş bir telefondur ve 9700'a göre iki kat daha hızlı diyebiliriz.
şirket sağolsun, dün aldım bunu. En güzel tarafları touchscreen var, youtube videoları çalışıyor ve Iphone'dan bile daha iyi hatta enfes bir kamerası var. Yine de şahsi kullanım için alacaksanız sakın blackberry almayın derim Iphone on basar bunlara.
kullanıcıların ''çok hızlı'' olarak nitelendirdiği telefon.
vodafone ile alınırsa 79x24=1896 tl'ye sahip olunabiliyor.

değer mi diye soruyorum kullanıcılara.
ikna edin de alayım.
Beyazını kullandığım blackberry modeli. iphone'dan ne daha iyidir ne de daha kötüdür.
telefonların babasıdır.
pili mi kamerası mı daha kötü bilemediğim. biri akşamı ancak buluyor, öteki de çamur gibi foto çekiyor. bb'nin üst tip bir modeline yakışır değil. bir 9700 hele hiç değil...
keşke android olsa dediğim tipine hasta olduğum telefon.
htc chacha nın ezip geçtiği telefon modelidir.
htc chacha ile kıyaslanması bir tofaş şahin ile bentley karşılaştırmak gibi olan telefon. zira bb bold touch 9900 ancak bir bentley olabilir. o derece klas ve kullanışlı.
çıktığı tarihten itibaren vazgeçilmez olduğunu görüntüsüyle ispatlayan telefon.
Çıktığından beri beyaz modelini kullandığım telefon. Uzun zaman olmasına rağmen ben 2 ayda bir telefonunu çöpe atan bir insan olarak bu telefonu defalarca yere atmama, düşürmeme rağmen sadece tuşların arasındaki nikelaj kaplamalı şerit çıktı birde bataryadaki elektriği çeken zımbırtı kırıldı 50 liraya tamir ettirdim. Çok nadir donuyor ama bu kadarı iphone da da oluyor. Sanırım bu kadar uzun süredir blackberry kullanan tek insan benim.
berbat bi telefondur. Sürekli donuyor ve 3 yda bir bozuluyor. artık bıktırmıştır. Yine serviste kendileri.
An itibariyle ios7 guncellemesi sebebiyle iphone 5 imi siktir edip satin aldigim telefon. Hadi hayirlisi.
uzun yillar blackberry kullanan biri olarak buyuk umitlerle aldigim ancak mukemmel goruntusune ragmen asiri dandik kasaya sahip telefon.beyaz rengini kullaniyorum ve klavyesinin arasinda ki nikelaj citalar soyuldu, tuslarin uzeri boya atmaya basladi.durddugu yerde ciziliyor meret.ancak ekrani cok saglam.cizilmeyen tek yeri.dayaniksiz kasa gelenegini bu telefonda da surdurmus blackberry.biir de blackberry 10 un cikmasiyla guncelleme alamayacak olmasi baska bir sorundur. Oksuz kalmisdir cihaz genc yasinda.ses konusunda kusursuz denebilir.net ve yuksek ses veren hoparlore sahiptir.takilma donma gibi seyler diger blackberry modellerine baktigimizda yok denecek kadar azdir.cok nadir karsiniza cikar.tarayicisi dandiktir.internette gezinmek zulumdur.cok mesajlasan biriyseniz klavyesi on numara ve daha iyisinin olmadigindan emin olabilirsiniz.sekline gorenler hayran kaliyor toplum icinde rahatlikla masanin uzerine koyabilirsiniz.butun bu yazdiklarimi ozetleyecek olursam essege altin semer vursalar essek yine essektir sozunu dogrular niiteliktedir.