bugün

entry'ler (340)

funda esenç

Mutlaka ceza alacak olan kişi. Arkadaşlar daha hüküm verilmedi sakin olun dava henüz açılmadı bu tutuksuz yargılanacak demek ki olağan bir durum. Hakaretten kimse tutuklu yargılanmaz.

lezbiyen

Kendime bunu itiraf etmem yıllarımı aldı ama 1 yıldır çok güzel ama bir o kadar da zorlu giden uzun mesafe ilişkim var. Hayatımda hiç bu kadar rahat ve mutlu hissetmemiştim. Yanında uyuduğumda gözümü açınca onu görecek olmak bana çok büyük güven veriyor. Neyse içimi dökmek istedim buradan homofobiklere selam olsun size rağmen varız, size rağmen var olacağız. Love is love.

a star is born

Çok çok beğendiğim ve Lady Gagaya hayran olduğum film. Mutlaka gidilmeli.

bir kitaba 25 tl veren insan

Parayı nereye harcayacağını iyi bilen insandır.

eşcinseller idam edilmelidir

Benden olmayan ölsün mantığındaki gereksiz insanların istekleridir. Arkadaşım ben sevgilime aşığım, o da bana aşık aynı cinsiyetteyiz diye ölelim mi * emin ol hayatımda daha önce yaşamadığım kadar güzel duygular yaşıyorum belki de senin hiç yaşamadığın, yaşamayacağın duygular. Ama umarım bir gün sen de sevgi görürsün de birbirini seveen insanlardan nefret etme hastalığından kurtulursun. Merak ettiğim bir şey daha var ama hoşlandığın kız eşcinsel olduğu için red mi etti seni sebep bu mu?

üniversite hayatını özlemek

Çok özledim be sözlük final derdini bile özledim.

oğlak burcu kadını

Sevgilimin burcudur. Dünyadaki en tatlı insan olabilir kendisi. Zeki, sadık ama bir o kadar da inatçıdır. Dediğim dedik bir yanı da vardır. Ama aşık eder işte kendine.

sözlük yazarlarının söylemek istedikleri

Sevgilimi tam 89 gündür görmüyorum, ona dokunmuyorum, onu öpemiyorum, uyanınca ilk önce ona bakmıyorum. Sözlük özlemek çok zormuş ben ilk defa bu duyguyu yaşıyorum. Yanıma bir gün bile gelebilme ihtimali doğduğunda hayal kurmaktan kendimi alamıyorum. Ömür boyu birlikte yaşamak istiyorum, evlenemiyoruz toplumsal ahlak kuralına (!) uymadığımız için. Çok özledim sözlük canımdan bie parçayı yitirmiş gibiyim...

yazarların şu an dinlediği şarkılar

Ciara-One Two Step.

sözlük kızlarının saçları

Kızıl batağına düşmeyi düşündürendir. Bir cesaretle koşucam sanırım kuaföre.

öldüğüne en çok üzülünen müzisyenler

Amy winehouse ve Barış akarsu gerçekten kaç yıl geçmesine rağmen hala üzüyor.

2 aralık 2017 beşiktaş galatasaray maçı

2-2 bitecek maçtır. Cumartesi günü 20.15te burdayım.

23 ekim 2017 beşiktaş medipol başakşehir fk maçı

Caner erkinin hakeme 30 cm arkasından ağır küfür ettiği maçtır. Evet kartsız geçilmiştir. Evet evet demediği ‘lan’ yüzünden kırmızı gören caner.

22 yaşında başarısız ve yalnız biri olmak

Bunun 23lüsü var mı?

29 eylül 2017 akhisar belediyespor fenerbahçe maçı

Beşiktaşın ağlamasının meyvesini aldığı maç. Bir daha fener hakemlerce kollanıyo demesin kimse. Aykut sen de çık küfür et cezası yok nasılsa

2017 2018 sezonu stsl sıralaması

1-Fenerbahçe
2-Galatasaray
3-ibb
4-Beşiktaş
5-Göztepe
6-Konyaspor
7-Trabzonspor
8-Bursaspor

18-Osmanlı

hayvan çiftliği

George Orwell hayranı olduğumu gizlemiyorum zaten ama okuduğum en iyi kitaplardan biridir. Kesinlikle tekrar tekrar okunmalı ve her ortamda da tavsiye edilmelidir.

emre belözoğlu

Bu adama saygı duymayan futbolseverim demesin.

topuklu ayakkabı

Vücudu harika gösteren ama giyerken inanılmaz zorlandığım ayakkabı türüdür. Ciddi olmam gereken zamanlarda giyiniyorum ve çok seviyorum (Sadece 2 saat kadar sonrasında malum beyin ayakta çalışıyor).

konyaspor

izmir marşı söyleyen taraftarı bulunan takım. Nasıl böyle bir dönüş yaşadılar acaba fetöcü başkandan sonra mı? Keşke biri beni aydınlatsa.