bugün

türkiyede çok yanlış anlaşılmış olandır.
adam normalde bir ürünü 2700 liradan satıyor. bugün gara cuma diyip aynı ürünün üzerinde 3500 ün üzerini çizip 3000den satıyor.

(bkz: adam mı sikiyorsunuz lan)
görsel

çok ironik bir ölümün gerçekleştiği gün.
Başlamasına 5 günden kısa bir süre kalan alışveriş şenliği.

Internetten alışveriş kapsamında Trendyol, hepsiburada, vatan computer ve teknosa'da büyük indirimler olacakmış.
Yapılan reklama bakılırsa iPhone 6yı 1000 tl ye satacaklarmış gibi görünüyor. Eş zamanlı olarak mediamarkt, teknosa ve vatan bilgisayar a saldıracağım. Umarım huyu huyuma suyu suyuma bir telefon bulurum.
Edit: sadece hepsiburada sitesinde belli başlı satıcılarda kral indirimler yapıldı.
media markt'ın anlayamamış olduğu şey.
bütün internet sitelerini müşteri siktiği gün. bilmem ne ürünü 3999 tl'den 1999 tl'ye düştü falan diyorlar geçen hafta 1750 tl'ye sattıkları ürün için.
Ehonomi çok iyi ellaaam zira bu sene her yerden kara cuma indirimi reklamı geliyor. Türkiyeden Türkiyede ki firmalardan.
yarın olacak gündür. bazı markalar yüzde 70 yüzde 80 civarı indirim yapacak. evet.
Dünya genelinde indirim günü. Bershka ve jack jones’a gidip bir bakınacağım gündür.
hepsiburada'da geçen gün 75 lira olan ayakkabıyı azönce 120 liradan 90 liraya düşmüş şekilde gördüm.

vay arkadaş dedirten alışveriş çılgınlığı (!)
2 hafta sonra %30 indirime girecek ürünü, iki hafta önce %20 indirimle satma şeysidir.
http://www.hepsiburada.co...i-mavi-p-AILEATAKBJC238-B

hepsiburada başladı iyi indirimlere.

güzel bir gün.
dolar yuksek oldugundan dolay tadı olmayan friday'dir.
Onların fridayı bizim ay sonuna denk geliyor. Yani biraz sıkıntı.
nerde eski black fridayler. eskiden black friday günlerinde padişah bedava aş dağıtırmış.. eskiden bi saygı vardı saygı..
steamda bir hayli indirim olan gün. biri beni durdursun.
bizimkiler bunu da beceremediler. Ulan black friday dedin mi %90-%80 indirim olur D&R a bi girdim 4000 tl üzeri alışverişe 500 tl veriyo.
Call of duty modern warfare oyunundaki bölümlerden birisidir.
Amerikada yaşayan arkadaşlar, Walmart, Target ve Best Buy'dan uzak durun. teknolojik alet satan yerlere sabah vakitleri haricinde gitmeyin. akşam 7-9 arası hiç bir mağazaya girmeyin. oturun evinizde online sipariş verin. öğrenci arkadaşlar varsa Amazon'dan öğrenci kimliği ile hesap açtığın sürece kargo, ilk 6 ay ücretsiz.

eğer güney eyaletlerde yaşıyorsanız o gün kendinizi eve kilitleyin ve dışarı bile çıkmayın. özellikle New Mexico'da. bıçakla silahlarla dolaşanlar var, aman diyeyim.
bir çok site 12 den sonra açılmamaya başladı hayallerim seneye kaldı.
paramın olmadığı bir cuma günü, benim için önemsiz ama alışveriş çılgınları için AVM lerde delice koşturma günü.
Yalan mk yok öyle birşey.

3000 bin alışveriş yap 300 tl indirim yapalım diyorlar.

Lan dalyarak 3000 bin tl olsa indirimi napayım mk.
Ucuza ps4 slim 1 tb + oyun kolu düşürürüm diye baktım da fiyatlar kol gibi normal fiyatlardan farkı yok. irandan getireceğim zaten burdan ürün alınmaz. Şuan kullandığım telefonu da Çinden almıştım çançinçonlar sağlam ürün yapmış.
spotify de 3 aylık premium üyelik 1 tele.

koooşşş..
Şişirilmiş balon olan gün.