bugün

aylardır ortalıkta olmayan, silik yiyen, ama nasıl yaptıysa tekrar yazar olan birinci nesil yazar.
hircin soylemlerimle dikkatini cekmis oldugumu ogrendigim yazar **
azimli , çalışkan ,
kendi ayakları üstünde durmaya hevesli mühendis.
Bir Grizu şarkısı.

Seni düşünüyorum bu gece gene
Benden kurtulmasını bilirsin diye
Bunca güzellik varken çevrede
Dün geceki dostum yine bira ve kahve

Uzun bir yoldan sonra unuturdum
Bir gün belki seni tekrar görürdüm
Beyaz pantalonunu okşamak için
Tokadını bile yiyebilirdim

Hüzünlü bir şarkı söylüyorum
Yine beni üzmesini bilirsin diye
Bir kaç fotoğraf yolladım gizlice
Bira ve kahve..

Güzeldin ve biraz serseriydin
Çoğu şeyi iyi hayal edebilirdin
Peşinden koşturmak için herkesi
Kalçanı çalkalamayı da bilirdin

Seni düşünüyordum bu gece gene
Benden kurtulmasını bilirsin diye
Bunca güzellik varken çevrede

Bira ve kahve..

Bazen benim olmasan da
Bazen bana bakmasan da
Sen hep yanımdasın

Bazen benim olmasan da
Bazen bana bakmasan da
Sen hep yanımdasın

Bira ve kahve..
(bkz: bira ve kahve)
cikolatavekahve ile iyi bir ikili olacaklarını düşündüğüm yazar. gerçi kahveleri paylaşamama durumları olabilir.
durumunu cözmeye calistigim, beni biryerden taniyor olabilecegini düsünebilecegim yazar
nickinin yanına bir de kola eklenmesi dahilinde hayatımı devam ettirmeme yetecek sıvıları bünyesinde toplamış olan yazar.
ne yazıkki çaylak olmamdan kaynaklı mesajlarına cevap veremediğim yazar *

edit: idealist insan, iyisin.
edit2: yüzyüze konuşmakta kısmetmiş. (bkz: zirvelerin insanlara getirisi vol 1)
sözlüğün en efendi kişiliklerinden. iyi ki tanışmışım kişisi. birlikte nice zirvelere dostum.
tee zonguldaklardan kalkıp gelmiş insan..pek sessizdi kendisi..umarım birdaha ki zirvelerde daha çok muhabbet şansı buluruz..tanıştığıma pek memnun olduğum yazar kişisi. yine bekleriz..
ağırbaşlı ve hoşsohbet insan. daha çok görüşmek dileğiyle.*
1. yılın kutlu olsun yazarı.
1. yılını kutlayan 3. yazar ben olayım istedim.
beni bi yerden tanıdığını düşünen yazar. 1. yılın kutlu olsun ! *
1. yılını kutladığım 6. yazar ben olayım istedim. *
"ilk katıldığım zirve olan lösev vakfı zirvesinde sıcak ve olumlu kişiilği sayesinde dikkatimi çekmiş, güzel, yapıcı bir kişiliği olan, tatlı, ince, sevgi dolu, 1.yılını kutladığım kalemi kuvvetli yazar."

herkese bu entryi girerek beni gülmekten yerlere yatıran, dumurlardan dumurlara koşturan yazar. sen çok yaşa emi. *
nice yıllara dediğim kanki yazar..
kendileriyle istanbul'da iki kişilik bir zirve gerçekleştirmeyi plandığım, hoş sohbet, akıllı, "kızım olsa da versem" dediğim, * iyi insan.

itiraf: kendisine olan sempatim bira ve kahveyi çok sevmemdendir efem...yoksa ne işim olur? *
türkiye gezisine çıkmış olan, son durak olarak da istanbul' a gelme ihtimali bulunan yazardır. birlikte kusana kadar, bol bol bira ve kahve içeceğizdir. *

sigarayı bırakmayı başarabilmesiyle takdirimi kazanmış ve feci özendirmiştir. darısı başımadır.
çok iyi blöf yapan yazardır. hayır, kafasını kırıcam haberi yok.

(bkz: tehdit) *
yastıklı şarkı, iki şişe efes, turkuaz akustik gitar, yarım kalan aşklar, takılınan ayrıntılarla akla gelen yazardır...
neredesin be kanka özlettin kendini... gel de seviyeli bi muhabbet yapalım yazarıdır.
işe girince sözlüğün papucunu dama atan yazardır. ayrıca beni yavaş yavaş kızdırdığının henüz farkında olmayandır.*
elimiz mahküm, işkolik hallerine alışmaya çalışacağızdır.

her şey bir yana feci takdir edip, "helal beah" dediğim ve çok daha fazlasını ona layık gördüğüm, en bi sevdiğim yazarlardandır.

(bkz: #1610571)
insan bazen bir şeyi başkası seviyor diye sever ya... aha bu herif de o başkası işte. Hayatımda bazı yazarlar var, bazı filmler var... bir kaç da müzik grubu işte... direk bu adam seviyor diye ben de seviyorum. Özentilik mi bu? bilmem, belki... Ama ona o kadar çok yakışıyor ki bazen bazı şeyler, istiyorsunuz siz de. belki küçük duruyor üstünüzde, belki bir kaç beden büyük... ama giyiyorsunuz.

Bir bakışı var hayata, bir abartışı var hayatı, tanımalısınız... Öyle tespitler yapar ki, gülüp geçersiniz başta, ama doğru çıkar eninde sonunda. Korkarsınız...

çok pis siyaset yapar, basar yaftayı... geri dönüşü yoktur... içmeyegörsün...

Kafası atar arada, ilginç küfürleri vardır. Onu o yapan yöresel kelimeleri sonra... telefonlara arayanın cinsiyetine göre cevap verir. Tweety kadar şirindir yeri geldiğinde. Bazen de ana avrat küfreder, kızmazsınız...

Eğer onu tanımıyorsanız, asla dolmayacak bir boşluğununuz olmaz o gidince.

Tanımayın en iyisi...

bir de not: lan... seksi şey falan diye yazmışsın... Önce insan olacan !! karektersiz *

dostum benim...