bugün

ilginç olurdu.

Ama çevremdekilerin garibine gidebilirdi.

Evde kimse yok iken yorganla kıyafet arayıp banyo ya kaçardım.

Kıyafetler küçülecek çıplağız ondan.

Tabi geri yürüyebileceksem süper olurdu.
Hemen memintolarıma yoklar bakardım iyiler mi nasıllar diye.
fırat danış ve ayça varlıer'in oynadığı (bkz: mavi gece) isimli uyarlama filmde (orijinalini de izledim, bizimki daha güzeldi) bu konu işlenmişti..

taksi şoförü olan fırat danış, zengin ve kısmen mutsuz doktor ayça varlıer ile vücut değiştirir.. şunları yapar:

1. önce kendini yoklar.. "başçavuş"un ardından ağıtlar yakar, sonra da şöylece bir, "neye benziyorum" diye bakar..
2. oturmayı kalkmayı bilmez, resmen yollu muamelesi görür.
3. arkadaşça sarılan doktor falan, kızlara fazlaca samimiyet gösterir,
4. ayça varlıer evlidir ve onun vücudundaki fırat danış avam avam hareketler yaptıkça, bedenini aldığı kadının kocasının daha beter ilgisini çeker.. herif bunun peşinde dolanmaktadır, bu da kaçacak yer aramaktadır..
5. gereksiz duygusal triplere girer..

eşittir... kadın olarak yaratılmak başka, erkek kafasıyla kadın olmak korkunç bir şey..

alakasız olacak ama ayça varlıer canı isterse çok güzel türkçe jazz söylüyor..

https://www.youtube.com/watch?v=O67AeonX5uc
Keşke…

1 günde 10 erkeğe verirdim.
25,5 senedir her sabah. Çok şükür...

Ya erko olsaydım. Ay bana bir şeyler oluyooo
ben isteyen istemeyen herkese verirdim galiba kendimde öyle bi orospuluk seziyorum.
Dünyayı birbirine katardım. Evvel hesapta Reis'i Emine'den boşatırdım. Herkes "Kezban, kezbaaaan" diye diye peşimden ayrılmazdı. Savaşlar çıkarır, devlet başkanlarını benim için kapışmalarını ister, sağ kalanla haşna fişna yapardım. Aşna fişne miydi o? Yok aşna kişne idi galiba. Yok yok aşta kişne idi. Hayır be: açta kişnetti o. Hah, şimdi oldu :-).
Vallahi çok iyi olabilirdi. Erkekleri çok iyi tanıdığımdan asla hata yapma ihtimalim olmazdı mesela.
iyi ki kadın olmamissiniz.
abd yapımı bir film vardı bu konuda .acayip bir şey ,hep oraya bakıyordu oyuncu.
Ve bi de o gün regl olsanız ajsjs alın size hayatın büyük ikramiyesi.
Ne kadar heveslisiniz “oruspu olmaya”.
ahahah ben utanırım ayol.
Allah biliyor ya iyi ki erkek olmuşsunuz * tövbeler olsundu.
Kesinlikle Odin beni valhallaya yanına alırdı.
Neden mi?
Bir sabah uyanıp kadın olduğumu görseydim gidip inönü stadının çimlerine orta noktasına yatar, ne kadar abazan sapık manyak varsa "gelin lan, doyun" der millete askıntı olmayın, açlığınızı bende giderin derdim.

Tabi ki bu cinsel açlığın Afrika'sı yurdumda mortingen olmamız kaçınılmaz.
Bu fedakarlık ve cesaret ile Odin beni valhallaya yanına alırdı.
Tabi ki Taksim meydanına da eli çükünde gezenler partisi heykelimi diker, abazanları doyurma vakfı diye adıma vakıflar kurulur, genelevlere genelevlerin olduğu cadde semtlere adımı verirlerdi.

Edibüdü: Valhalla savaş alanında kahramanca ölen Vikinglerin öldükten sonra gittikleri yerdir. Tabi tek bir durum hariç. Genel inanışın aksine ölen savaşçıların sadece yarısı Valhalla'ya gidebilir ama benim yaptığım tüm savaşçıların gösterdiği cesaretten ve fedakarlıktan daha üstün.
hemen trip atardım...
akşam da hatunla yemek yiyecektik iyi mi.

https://i.hizliresim.com/a9nn8ky.gif

neyse bri inş gizli lezbeğendir.