bugün

Benimdir.
Kitaba verdiğim paraya asla acımam.
Sigaraya gunluk 20 tl veren sigirlar tarafindan elestirilen insandir.
Pdf formatta kitap okuyan birinin şaşırdığı durum.
kitap güzelse 50 tl'de veririm aq. hayır bunun neresi garip ki? bu arada sigara içenlere, diş fırçalamayanlara, alkol kullananlara laf sokmadım farkettiyseniz. çünkü kitap okumanın vermiş olduğu kibarlık ve entelektüellik tüm bedenimi ele geçirdi.
kitaptan okumak güzeldir hissedersin okuduğunu eğer aldigin korsan değilse bunun hazzını ne odf verir nede epub o kadar pdf var telefonda genede ara ara kitaplarını alıp okuyorum .
Benimdir. Kitap alınca hele o kokusunu içime çekince dünyalar benim oluyor.
bir ayda kitaplara 600 tl vermişliğim var. kitapları okudum daha taksitleri duran var. e kitabı gözümden dolayı okuyamıyorum. evi köyü satacak gibiyim. para yetişmiyor okumak güzelşey ama bağımlılık yapıyor hele sürükleyiciyse 4 günde 600 sayfa okumuşum hiç kasmadan ama boynum ve gözlerim maf oldu. yeni şeyler öğrenmek ne kadar güzel. hele kişisel gelişim ve psikoloji ile ilgili kitaplar.
insan gibi insanlığı hangi kitaba 25 tl verdiğine göre değişecek olan kişidir. eğer armudun sapı, çileğin reçeli veya ebenin körü vb isimli, bazı sitelerden çıkıp ticari kaygılarla basılan kağıt israflarına harcanıyorsa ziyandadır.
Zevk almanın fiyatı olmaz bence. Pekala E-kitap üzerinden de okuyabilir ve hiç para harcamayabilirim. Ama bence aynı zevki vermiyor.
bir kitaba değil 25 tl, 500 tl verdiğim zamanlarda olmuştur. bundan da asla gocunmadım.
Daha fazlasinida Verdim.
Bir günde tükenen bir paket cigara parasına, bir ömürlük bilgi edinen insandır
Parası varsa verir kime ne.
(bkz: keriz)
25tl kitabı nerden buldun, sadece şeyma mı okudun naptın?
Sahafçılarda ki kitabın temizliğine güvenmeyen insandır.
hayatında 1 sayfa kitap okumayan,sigaraya her gün 15 lira veren bezelye beyinlere saçma gelir.
ama o kitabın kokusuyla bile mutlu olan o güzel insanlar için 25 lira fazla para değildir.
Parası bok aynı zamanda çok olan insandır.
Niye vermesin amk kitap kötü bir şey mi?
Kitap çok okuyan biri olarak ben de fazla buluyorum. Ama ilgimi çekince elim mahkum şekilde alıyorum.
Benimdir. Bir Kemal Sunal filmine gözlerini kör eden ben ve bir de bu ben.
100 sayfa kitaplar zaten 25tl'den başlıyor. hatta şeyma subaşı'nın malum kitabı da 25tl'den fazla olması lazım. özellikle bakmıştım *
Tehlikeli oyunları 43 liraya almış bir olarak sesleniyorum: internetten alın kitapları.
sigaraya 15₺veren insandan daha anlamlı yere parasın harcayan insandır.

hoş, hayatında yeni bir kitabın kokusunda kaybolmamış kişi için 25₺ kitaba verilmez...yazık, çok yazık...
Beyinsiz gelip beyinsiz gidecek insanlara dert olmuştur.