bugün

türbanlı olup olması sözlükte asla sorun yaratmayacak yazardır. ancak, foruma yönelik başlıkların da sözlükte sorun yaratabileceğinin hatırlatılması gereken yazardır.
(bkz: bir avuç saçma)
nickini çok beğendiğim zat. yani bir nick, sahibine ancak bu kadar yakışır.

(bkz: saçma)
(bkz: bir avuç)
tarzına hasta olduğum yazardır. şöyle bir bakıyorum da sevdiğim tüm yazarlar tepki göstermiş. biraz derin yazar, ironi de yapar inceden, dikkatli okuyalım.*
(bkz: hakkında bu kadar entry girilince turbanını cikardi sandim)
herkes yazdı ben yazmazsam olmaz ,bari bende yazayım tam olsun diyeceğim hatta deiğim yazar. *anladığım kadarıyla feci şekilde sazan avlamaya meraklı zeki yazar.oltayı atıp kaçıyor. * *
yazar bir olayı anlatmaya çalıştı konu nereye saptı.şimdi de türban meselesine değiniriz olur biter.
-bir avuç saçma türban hakkında ne düşünüyorsun?
-medeniyetsizliktir diyenlerle kapışırım
-aa olmadı ama bu kapışırsan tepki toplarsın, türbanı kötülemen lazımdı.

böyle giderse fena taşlancak olan yazar.
dün bunu diyen; (#675448)
bugün tam tersini yapan ve kendi savunduğu tezi kendi çürüten yazar.
prof. dr. ilhan arsel'in şeriat ve kadın isimli kitabını kendisine hediye etmek istediğim yazar.
sanırsam kendisi yada ikiz kardeşi bir dönem ekşisözlükte yazıyordu.

(bkz: bruker)
nick'i bir avuç saçma olan; ama
yazdıkları bir avuç saçma olmayan, hassstasııı * * olunan kişilik.
tek başıma izliyorum, hastasınım.

tanım: 1,5 ay geçmesine rağmen hala sözlüğü bırakmayınca sözlüğe yapıştı sandığım yazardır.
elif şafak konusunda yazdıkları ile dikatimi celbeden, deteyına dair incelediğimde hüzünlü bir mahçubiyete bulandım kaliteli bir yazarı gözümden kaçırmışım diye.
artık tiyatro sahnesinin kocaman yuvarlak ışığını kendisine atfettim, takipteyim ve takipteyiz izleyiciler güruhu olaraktan.
zall'ın "sözlükten ilk uçacaklar" llstesnde adını görüp derin hüzne boğulduğum yazar.

bir avuç saçmaymış hakkaten bu sözlük.

heayt.
5 kişi birleşip uçmuş bir avuç saçma oluşturacağımız yazar.

bir avucun nesi var iki avuçla sar beni.

theyt.
canLı kaLkan oLarak kendini ortaya atan yazar..

bir avuç maniaymış bu sözLük..
hakkında bu kadar uzun süre entry girilmeyince, özel mesaj yerine buradan merhaba demek istediğim yazardır kendisi. yazıların altında ismini görünce okumadan hemen artı veriyorum ne yalan söyleyim, sonra okuyorum bunu ikinci kez verme şansımız yok mu diyorum kendi kendime. severiz sayarız kendisini. küçüğümüzdür, evin neşesi yazarımızdır.
şahsen tanımam, mesajlaşmışlığımız da yoktur.

lakin, kendisi sözlükteki her gördüğüm entrysini artı oyladığım ender yazarlardan birisidir.

neden?

çünkü sık entry girmemesi münasebeti ile, nicki görüldüğü vakit dur bakayım ne yazmış dedirten bir yazardır. entry beğenilir haliyle. oy verilir.

ha montajelemani olsa vermem. niye vermem? bu adam hep yazıyor yahu.. ama bir avuç saçma rumuzu ile bilinen yazar*** öyle değil.kırk yılda bir geliyor. denk gelmişken, oy veririm.

öyle bir şey işte. entryi girmeden önce kafamda bir taslak oluşturmuştum. unuttum onu. entrynin sonunu getiremiyorum. mazur gör beni.

ayrıca montajelemanı'na sallamış gibi oldum. ehehe. abimizdir o da. ama bu başka başlık.

sonuç olarak bir avuç saçma iyi bir yazardır kendi kanaatimce. saygı duyarım.
1. yılın kutlu olsun yazarı.
200>394'müş...
"yoksa?" sorusunun seçilmiş "acaba?"larının "yazık" cevabıymış...
yine/başka bir gün, yine/başka bu/bir yerde, yine/başka benle/kişiliklerde...
tanım: gizli tanım, yukarıda...
gergin ve de ekabir yazar. yazilari dolu ama.
stillini degistirmis yazar. sanki 3-4 ay once daha farkli yaziyordu.
sözlüğün en iyi yazarı. ayrıca an itibariyle toplam başlığını 413, toplam girdisi 392 olan yazar.
bekir coskun'la ne derdi oldugunu anlamadigim yazar.
sözlükte ciddiye alınabilecek az sayıdaki muhafakar yazardan biridir,

benimle siyaseten ters düşen yüzlerce entrysine rağmen ve kısmen tutarsız olduğuna veya derdini tam anlatamadığına rastladığım tek entrysi vardır.

(bkz: #1081704)

edit; çaylaklık dönemimde yazmış olmam yanlış anlaşılmaz umarım, nickaltı pek tercihim değil sol framede ilanı yönünden.

bu da benim görüşüm konu ile ilgili; (bkz: #2219736)