bugün

Kadın olduğunu öğrendiğim yazar. Listeye aldım.
Kadın mış. Yeni öğreniyoruz vesselam.

Benden daha iyi taklit yapıyor. *
nerdesin kızım sen yazarıdır. küsüz müsüz ama bak yine de merak ettim. gelirsen 3 defa vur.
tengir budun'un acımasızca ve olayı çarpırtarak kötülemesi sonucu alınganlık yapıp sözlükten uzaklaşmış gibi yapan yazar.
son zamanlarda sözlüğe pek bakamadım o yüzden bulamadım, acaba hangi feykini kullanıyor?
Sözlüğünüzü de sizi de s.kerim lan diyeli 3 sene olmuş. Ruhuma lokma döktürün bari. sene i devriyem De mübarek olsun. Alayınızın da a.na goyam sevgiler.
sanırım sözlüğe geri dönüş yapmış. bayadır yoktu.
Caylak yazarlara özel mesaj atıp dalga geçen yazar.

Onunda sana selamı var...
ikiside olabilir lakin... kendisi benim için değerli bir insan... zira... ne zaman terkedildim diye başlık açsam hep beni teselli etmiştir... Allah razı olsun...
görsel
oytunkaran nickli sözde sözlük yazarının sözlük kurallarını ihlal etmek pahasına
çok kıymetlimiz 'bik bik' hanımefendiye laf sokma çabalarını şiddet ile kınıyoruz, üzüntü ile karşılıyoruz. yetkili mercilere şikayetimizi de derhal arz ediyoruz.

acizliğinizi her şartta belli ediyorsunuz!
Nickini ne zaman görsem kulağımda road runner'ın "bip bip" şeklindeki sesi yankılanıyor.

https://youtu.be/ilO9iNDiFSY
Atını kaybeden kovboydur kendisi.
Profil resmine bakınca halloweeni hatırlatan yazar.
Girdiği entryleri beğendiğim bir yazar.
BiK BiK iN ACURUNU YiYENLER BiR BiR GELiYOR. RAHATSIZSANIZ DONUZLAYIN GEÇiN NiYE SiNSi SiNSi LAF SOKMAYA ÇALIŞIP SONRA DA AĞLIYORSUNUZ.
hiç bir sebep yokken özelden hakaret ettim diye 3 gün çaylak yedim. özelden hakaret ettiğim kişi de abla kardeş samimiyetimiz olduğunu sandığım biriydi. o bana espri yaptı ben ona espri yaptım. hakaret dedikleri şey de ''gerzek''. gerzek dediğim için çaylak olacaksam sözlükte hiç yazar kalmaması lazım.

eyyy otostopcuyafısıldayankamyoncu sen bu lafı şikayet edip beni çaylak yaptırdıysan lütfen bir daha semtime uğrama, ya da yönetim sen mesajları okuyup beni çaylak yaptıysan burada dün bi dünya hakaret duydum o zaman neredeydin?
bu kızı çaylak yaptıran her kimse bedelini ödeyecektir.

ödeteceğiz. hiç kimsenin bundan zerre şüphesi olmasın.

çok değer verdiğim, kıymetli bir yazardır.

çaylak yapanı da yaptıranı da bulmazsam namerdim!
Eleştiriyi filan anında sildiriyor. Gizli sözlük modu olabilir
karton toplayan cocuk ile aralarında acayip garip bi muhabbetleri olan yazar.

Yani ne zaman bu nick sol frame gelse karton toplayan arkadaş hemen entry yabıştırıyor,

Bu karton toplayan arkadaşa cevap veriyor, belli bi süre sonra karton toplayan arkadaşım entrysi yok oluyor ( kendi mı siliyor moderasyon mu bilinmez)

Bik bik in cevap havada kalıyor.

Magazinsel gözlemim bu kadar, gidip makarna yapmaya devam edeyim.
Çaylak yaptırıyor, entry sildiriyor diyenler benim sizin nickaltınızda entryim var mı? içinde nickinizin geçtiği herhangi bir cümlem var mi? Karısı komşusuyla kaçmış Müge anlı konuğu gibi her gün burada hakaret ediyorsunuz. Yıllardır O kadar çok hakaret ettiniz Ki başkası olsa cimere yazardı. Artık lütfen hakkımda atıp tutmayı bırakın. Bi günlük alın ağlayarak oraya yazın çünkü dengim değilsiniz.
Nil desperandum gibi tatlış bir sözlük hanımı olduğunu düşünüyorum. Değilse de benim için sözlük hanımı.
bir yazar.

bik bik istedi diye moderasyon çaylak yapacak başka işleri kalmadı sanki mal mısınız olum.

girin dışarı çıkın temiz hava alın aq.
kendisine ters bir şey söyleyen olur, kendisine hakaret eden olur ve ben de bunu görür, işitirsem o kişiler hakkında gerekli cezai işlemi başlatır ve süreci takip ederim...

evet yanılmadınız. sözlükte sevdiğim yazarları rahatsız eden tiplerin plakasını alıyor ve sözlük içinde her türlü kural ihlallerini not ediyor ve bizzat gerekli mercilerde gerekli işlemleri başlatıyorum...
yetişin beyler toplu ağda partisi var.
görsel