bugün

italyanca beyaz
(bkz: bianca ryan)
buaralar çankaya civarlarında takılan orta yaş bayanların cafelerde masaya koyduğu slim paket sigara markası.
(nasıl acaba)
an itibariyle 3.40ytl olan, marketteki kızın davidoffa ait olduğunu söylediği içimi kolay slim sigara.
italyanca bir bayan ismi.
bi' çanakkale seramik ürünü, granit seramik. 30x60 ve 60x60 ebatlarda aynı ürünün adı "biancara" iken, 60x120 ürünlerin adı bianca'dır. son derece pahalı bi' üründür.
3.20lik fiyatı 3.40 olan, içimi davidoff'tan daha güzel olan slim bir sigara. yalnız filtredeki desene bakınca erkek eline yakışmadığı kanaatindeyim. sevgili bağyanlar; slim içiyorsanız davodoff'a 5, vogue, virginia slims gibi şık paketli markalara da 5.50 ytl vermeyin, allah sizi inandırsın bianca(mor olanı) daha güzel.
(bkz: bianchi)
(bkz: blanca)
cocorosie adlı şirin grubu oluşturan; casady soyadlı kardeşlerden biridir.
(bkz: bianca casady)
beverly hills'teki en şımarık, en ukala, en huysuz kız olan zengin esmer güzelidir. kanımca lark bu kızdan daha güzel olmasına rağmen***, bianca'nın cazgırlığı yüzünden ne yazık ki hep geri planda kalmıştır.
içimde bi şey var bu akşam
beyazlar karardı bianca
sen orda benim çok dışımda
uzaklar çoğaldı bianca

bianca bianca bianca
bianca bianca bianca
bianca bianca bianca

hımmmm
hımmmm
hımmmm
hımmmm

emekler aş olmaz kalırsa
hayattan bıkarsın bianca
sen orda bugün çok uzakta

bianca bianca bianca
bianca bianca bianca
bianca bianca bianca

edit: ver hadi ver eksiyi ben bile verdim kendime eksi hadi ver.
(bkz: viva bianca)
serbest çağrışım.
sanki pembe olanı ağızda biraz damla sakızı tadı bırakıyo.
bu sigarayı yakıp içtikten sonra sakız çiğnemiş gibi oldum. sakız tadı var. evet.
bahçeli'de 6. caddede * bulunan cafe/bar tarzı işletme. mekan aslında çok şık. siyah beyaz döşenmiş filan ama çalışanları çok rezalet, en azından bizim masaya bakan öyleydi. bir de gelen tiplerin çoğu biraz fazla moron oluyor. 5-6 tane doğum günü grubu vardı salak salak oturuyorlar. madem oturacaksınız eviizde kutlayın lan yer işgal etmeyin. sinir oldum. o değil de canlı müzik yapan grubun solistine bildiğin bittim. çok tatlıydı. vallahi aklımdan çıkmıyor. eğer bunu okuyorsan mekandakilere hareket getiren, akşam boyunca oturmayan, bas bas şarkı söyleyen o manyak bendim.
Ictigim sigaranin markasidir. Rose ve Lila olmak uzere iki cesidi vardir. Lila Rose'a gore kotudur. Rose almak icin tekelci dayiya bi pembe biyanka istiyorum diyebilirsiniz. Uzun ve incedir. Alisinca vazgecemiyorsun sözlük. Cok alistim ona. Zamdan da nasibini almistir arti 7 tele olmuştur.
Güzel bir Romen hatun ismidir.
Bir aralar aramızda aşk nefret ilişkisi olan uzun slim sigaradır.
Marlboro candır.