entry'ler (141)

kanlı ay tutulması

instagramın bitki örtüsü olmuş. Canlısı burda kardeşim neden sanki birtek sana tutulmuşta sen görüyormuş gibi çekip atıyorsun.

2018 rusya dünya kupası

el-mahmudi , el-mütayyip duymaktan sıkıldım. Sanarsın arabistan lig kupası.

düşün ki o bunu okuyor

Hep teselli eden oldum. Hep dedim ki sen hayatını önüne sermişken başkasına günaydın yazan için üzülme. Yarı yolda seni çaresiz bırakmış şimdi kimlerle konuşuyor boşver üzme kendini. Şimdi yarı yolda kaldım. Canın sağolsun be eyvallah buda geçer.

türkiye pkk ya teşekkür etmeli

bunları alın içeri.

14 mayıs 2018 kardemir karabükspor fenerbahçe maçı

Bir galatasaraylı olarak yazıyorum.
fenerin şampiyon olması için konyayı yenmesi ve gs nin yenilmesi gerekir. Bu durumda averajlar eşit olmasa bile gs yenildiği takdirde averaj olarak 1 gol geriye düşecek ve fenerde konyayı tek farkla yense bile averaj olarak 1 gol öne geçecek. 90+ da atılan golün anlamı yok.

garry rodrigues

20 milyondan giderse iyi para kazandıracak futbolcu.

vincent janssen

Potansiyeli olsa Tottenham bu yaşta bırakmazdı. ortalama bir forvet çokta birşey katamayacaktır.

25 yaş altı defolsun sözlükten gitsin

alt yapıya yatırım yapılmıyor. sözlük nasıl gelişecek.

4 eylül 2017 sırbistan türkiye maçı

yaktın bizi bogdanovic.

yabancı oyuncu sınırlaması

Galatasaray maçında Fernando yerine selçuk inan istemiyorum. getiren ve getirilmesine katkıda bulunacak kim varsa ...

arda turan

yıllardır izliyorum dünkü maçta konoplyanka denen adamın çizgiye inip içe çevirdiği pozisyon gibi bir pozisyon yarattığını görmedim. a.madrid, barçaya asrın kazığını takmıştır.

galatasaray

süper lig için fazla kaliteli olan takım. kudurun 3 yıldızlılar ehehehee.

fetosuz galatasarayın şah damarı kopmuş demektir

hemen ağlamaya başlıyorlar. tabi doğal tahtını tekrar alınca aslan 2 senelik rüyadan uyandırdı birilerini.

milli takım kadrosu sms lerle seçilsin

Cenk Gönen , selçuk inan , arda turanın menajer ahmet bulut aracılığıyla giremeyeceği,

ozan tufan , ismail Köybaşı gibi çöplerin olmayacağı durumdur.

Bu kadroyu yazanın yazılmasına yardım eden herkesin ...

özel numara

avea online işlemler menüsünde çağrı geçmişinden son 3 ay içinde yapılan tüm görüşmeler gözüküyor dolayısıylada özel numarayı aradığı tarihe bakarak bulabiliyosun. diğer operatörler hakkında bilgi sahibi değilim.

bim de satılan muhteşem ürünler

rus salatası harkülade.

konyaspor başkanı ahmet şan istifa etti

Ziraat kupasını Başakşehir alsaymışta Avrupa kupasında Antalya ülkemizi temsil etseymiş dedirten durum.

galatasaray ın hakan hepcan ı mahkemeye vermesi

riva ve floryayı 1 milyardan satsak, sinan gümüşü 5 milyona okutsak, hakan hepcandan 1 milyon koparsak iyi para batmıyoruz ehehehehe.

anın görüntüsü

görsel
Oturdum manzara seyrediyorum.

22 ağustos sevilla başakşehir maçı

bu gün 21.45 te naklen TRT'de olacak karşılaşma. Başakşehir 2 sevilla 1 (visca,emre,navas) dipnot: 1/2 bitecek. iddiacı kardeşlerim teşekküre gerek yok ehehehe.