bugün

"bir derdim var bin dermana değişmem asla".

http://galeri.uludagsozlu...rmana-de%C4%9Fi%C5%9Fmem/

http://www.youtube.com/watch?v=DF5OBO5-DVE
hayatımı fikstürüne göre şekillendirdiğim sevdam. Hayatıma anlam katan. Yaşama sevincim. Gözümdeki yaşların anlamı. Alnımdaki yazım.
http://www.fotomac.com.tr...besiktasta-forma-skandali
ne savunduysa tersini yapan takım.
fenerbahçemiz lafından sonra gözümde artık 3 büyükten biri olmaktan çıkmış takımdır.
formalarını götürmeyi unuttuğundan, Yoğun kar yağışı sebebiyle Türk Hava Yolları'nında formaları götürememesinden dolayı maçı hükmen kaybetmek veya en azından ertelenmek üzere olan takımdır. ilahi beşiktaş sen adamı güldürürsün.

http://www.turkspor.net/default.asp?o=1&id=67372
Türkiyenin ilk Jimnastik klubü...
diğer iki eziğin "Büyük değilsiniz" sözünün, ligin en büyüğünün kendisi olduğu gerçeğini değiştirmeyen takım.
2 büyük takımın yanında esamesi okunmayan 3 büyükler diye adlandırılan takımların arasına nasıl girdiği belli olmayan takım.
büyüklüğünü, kazandığı kupalardan ziyade her daim onurlu duruşuna, baba hakkılara, süleyman sebalara borçlu olan, büyüklüğü tartışılmaz camiadır. beşiktaş'ın neden büyük olduğunu merak edenlere, "babana sor sana anlatsın" şeklinde cevap verilmesi gerekmektedir.

(bkz: babana sor sana anlatsın)
kötü futbolla maç kazanma rekoru kıracakken kayseri'de kötü futbolunun meyvesini alan takım.
yüzüncü yıldaki atmosferi bir daha yakalayamamış takımım.o zaman bakıldakça bakılmak istenen , giyildikçe giyilmek istenen formalara sahipti beşiktaş. başında lucescu gibi bir hoca. adamın tekesi serdar biligili gibi bir başkana sahipti .çarşı da çarşıydı hani o zamanlar , küfür de ederdi , tezahürat da ederdi en güzelinden . kadro desen zaten oyuncular yerlerine cuk oturmuştu . ama bir gün biri gelip alır götürürse puanlarımızı yıldız yıldız formalar oylardı bizi , nitekim öyle de oldu .
(#14406436) büyüklük konusunda tüm ağızları kapattıracak sözler BU entrynin ikinci paragrafındadır.
Tanım: her daim rakiplerini susturacak haklı sebebi olan, dünyanın en iyi taraftarına sahip kulüp.
aşkın doruk noktası. Iliklere kadar yaşanan bir aşk.
bu sezonda kafayı yedirecek olan takımımdır. bu sezon ligde hala istenilen farkı yaratamamıştır. eğer bu takım geçen hafta kayseri'yi yenseydi şampiyonluğun en ciddi adayıydı derdim ama rakiplerinin bu denli ağır yenilgi aldığı hafta * sen 3 puanı çıkaracak ruhu ortaya koyamıyorsan daha dakika 2 de kalende görüyorsan sen şampiyon takım değilsindir benim gözümde
özet: şuan izlediğim beşiktaş şampiyon olacak takım değildir.
sadece besiktas degil besiktASK tir candir..
görsel
ruhuna kaybeden takımım. ruhsuz yöneticiler, ruhsuz sporcular, ruhsuz antrenörler yüzünden beşiktaş'ta ruhunu kaybetti artık. çok şey değişmeli kulüpte.
(bkz: 5 şubat 2012 fenerbahçe beşiktaş halı saha maçı)
sezon başından beri kadro derinliği olduğunu iddia eden, rotasyon sayesinde rakiplerinden önde olduğunun altı çizilen takım. Sonuç olarak kendi mevkisinde iş yapamayan adamın sağ kanatta, sol açık olarak transfer edilen adamın orta alanda oynatıldığını görünce insan durup düşünüyor, işin içinden çıkamıyor.

oyuncuların nazını rahatlatlıkla geçirebildiği başka bir takım yoktur. Olmadık yerlerde takımını yalnız bırakan, rakibine, taraftarına, futbola saygısı olmayan adam kaptanlık pazu bandını emanet edebilen bir yönetim mevcud. Aman paşamız kapris yapmasın. Hani senin derin kadron? Yok mu orada oynatabilecek ortalama üstü bir oyuncun? Eşek yüküyle para ödediğin adamlar toplasan 100 dakika kalmadı sahada. Yazık.
oyunculardan ve teknik direktörden ziyade öncelikle yeni bir yönetim gerekiyor.
çünkü beşiktaşımın eksiklerini ve şu anki gidişatını ne yeni bir teknik direktör ne de yeni oyuncular değiştirebilir.konunun yüzde yetmişi yönetimle alakalı.iyi bir yönetim teknik direktörü de oyuncuları da hizaya getirebilir.
iki maç kaybedince çökmemesi gereken takım. suç ne futbolcularda ne de hocada olur böyle bazen.
senin üstüne giydiğin forma; baba hakkı'nın, şeref bey'in forması. bireysel hatandan dolayı takımı yalnız bırakmaya hakkın yok. bu sefer üzüldüm beşktaş'ım. top oynamadan yenilmene, buz gibi havada oraya gelen dişi kartallarımızı üzmene, en kötü gününde seni bağrına basan taraftarına teşekkür edememene üzüldüm... her yenildiğinde desteğimiz artacaktır. boşuna mı dedik "aldırma kartal aldırma!" diye. suçu kimseye atmanın alemi yok top oynamazsan değil mersin'e, siirt köy hizmetleri'ne bile yenilirsin bu kadar basit. yine de canın sağolsun beşiktaş'ım. siyah'ı yaşıyoruz, beyaz'ı arıyoruz! en kötü gün bugünse, bugün de inadına beşiktaş.
beşiktaş - braga maçını stad'ta izlemek için 10 saat yol gideceğim takım. artık gitmekten vazgeçtim.
takım içinde çok büyük problem oluştu son bir hafta içinde. çünkü beşiktaş ın başkanı bir anda fenerli oldu. bir anda takımı avrupadan çekeriz dedi. bu açıklama futbolcular arasında büyük bir yıkıma sebep oldu.

bu başkanın bir an önce gitmesi gerek çünkü fernandes inde quaresma nında gördüğü kartlar bilerek ve de isteyerek görülmüş kartlar.

görünen o ki futbolcular başkandan çok rahatsız.