1. 1.
  galatasaray'ın pilot takımıdır. 3 lig 4. grupta mücadele etmektedir.
  1 ... kajmer
 2. 2.
  yönetim kurulu tamamen gençlerden oluşmaktadır. *
  -1 ... ayvirsin
 3. 3.
  renkleri yesil-kirmizidir.
  ... migfer
 4. 4.
  sezon başında çanakkale dardanelspor' dan mustafa kocabey' i transfer etmiştir.
  ... legend of the stranger
 5. 5.
  eğer haberler doğruysa ilerideki yıllarda galatasaray ın daha çok yatırım yapmasıyla güzel bir proje takımı olacak beylerbeyi.
  cm deki reserve team muhabbetini yapacak bir nevi cimbom. kadrosuna katmayı düşündüğü yabancı futbolcuları ve pişmesi gereken genç futbolcuları da buraya transfer ederek deneyeceklermiş. tabi ki beylerbeyini 1.lige* çıkartarak yapılabilir bu. güzel bir olay. hadi bakalım.
  http://fanatik.ekolay.net...d=32&articleid=108151
  ... zitadam
 6. 6.
  2007-2008 sezonunu 3. lig 4. grup 2.si olan ve 2. lige yani 3. kademeye çıkan istanbul kulübü. maalesef zonguldakspor'un ipini çekmiştir bu takım.
  1 ... cemali
 7. 7.
  şu an tff 2.lig 1.grupta son sırada olan pilot takımımız,kanımca bu takım harcanmaktadır üç beş kuruş harcanarak bank asya ya hatta süper lige çıkartılabilir. *.
  1 ... el camino
 8. 8.
  3.lig'e düşmüş futbol takımıdır. kadrosunun neredeyse tamamını galatasaraylı bir boka yaramayan gençler oluşturur. zaten bir işe yarayacak olsalardı takımı küme düşürmezlerdi.

  http://www.galatasaray.org/beylerbeyi/haber/3965.php
  ... coolgoose
 9. 9.
  güvenç kurtar'ın teknik direktörlüğe gelmesiyle toparlanıp kümede kalma umutlarını son haftaya taşıyan, ancak ligin son haftasında ilk golü attıkları maçta deplasmanda altay'a 6-1 yenilerek 3. lig 3. grubu 17. yani sondan 3. bitiren ve bal'a düşen takımdır.
  ... cemali
 10. 10.
  2018-2019 sezonu itibariyle spor toto bölgesel amatör liginde istanbul ilini temsil eden takım.
  ... bozok baykusu