bugün

"okan bayülgen sıktı yeaa", "okan artık bıraksın bu işleri" diyenlere kapak olmasını istediğim şey. bu akşamki bölümü izledikten, daha ziyade bir kısmını gördükten sonra tek diyebileceğim;

"iğrenç"

(bkz: reyting kaygılarınız algılarınızı düzmekte)
giderek mahmut tuncer show'a dönüşen hayır, hasenat programı.

bu geceki bölümünde petek dinçöz'ün nikah törenine şahit oluyoruz efenim.
rtük başkanı ve m.ali birand beyefendiler şahit.
petek hanımın programın başından beri evlilikten bahsetmesi sürprize gölge düşürse de tv. böcükleri olarak ağzımız kulağımızda izliyoruz mütemadiyen.
nikah kıyıldıktan sonra canlı yayında gerdeğe girme olayının gerçekleşeceği program.
zahit akman da gece 12'den önce bu işi yapmasınlar diye müdahale etmeye gelmiş aslında.
petek dinçöz ve can tanrıyar'ın nikah törenini gerçekleştirecek olan program. resmi nikah'tan sonra stüdyoya zekeriya beyaz hocamız gelerek imam nikahınıda kıyacaktır. *
beyaz show artık yavaş yavaş gündüz yayınına geçecek ve adı da vecd-i izdivaç olacak sanırım.
beyazıt öztürk'ün flash tv'den desti izdivaç adlı programın formatını ödünç almasıyla giderek ilginç bir hal alan show...
an itibariyle yaşanan nikah olayı sebebiyle beyazın bütün internet sitelerinin kitlendiğini iddia ettiği program.
(bkz: internetin kitlenmesi)
an itibariyle o saatte yatakta olması gereken çocukların petek dinçözün gelinliğini tutmaktadır.
bu haftaki programıyla türk televizyonculuğunu şöyle bir gözler önüne seren, rtük gibi .ötten bir kurumun başkanının da konuk olduğu, kusmuk görüntülerin bütünü.
kanal d nin "bas evlendirme ve nikah dairesi" ne getirilmis program. beyazit ozturk de an itibariyle nikah memuru olmaktadir.
taki takma törenini merakla bekliyoruz.
beyaz'ın ''masasının altına da bir kamera koyduk'' dediği anda petek dinçöz'ün yüz ifadesi görülmeye değerdi...hayır, altta bi terslik falan mı var, anlamadım..
tanım: anlatılan sahnenin 3 dk. önce yaşandığı programdır...
12 yıl sonra yapımcıların iyi gidişattan sıkılıp, programın ağzına etmek istedikleri ve bunu bu programda başardıkları reality show...
önce evlilik teklifine sonra nikah törenine ve en sonunda da düğüne sahne olan program.
hatta düğüne ünlü bir şarkıcı olarak petek dinçöz'ü çağırmışlar.
aaa gelinmiş lan o şarkıcı...
ünlülerin reklam için katıldıgı klişe show.
ne denli kofti stüdyo seyircisine sahip olduğunu gösteren yapım. dandikten bir nikah düzenleniyor, biri de kalkıp ortamı terketmiyor. cık cık cık.
(#2825700)
ilerleyen saatlerde semra hanımın stüdyoyu basıp düğünü dagıtacağı programdır.
(bkz: beyaz la konuştum haberler iyi)
(bkz: düğün tv)
gerdek odası olarak nereyi ayarladıklarını çok merak etiğim program, pardon kadıköy evlendirme dairesi, bi de mehmet ali birand'ın anlatımıyla bir gerdek izlersek tam süper olacak...

(bkz: yoksa sizin programda gerdek odası yok mu)
ayrıca ''gerdeği mi kalmış artık?'' diyerekten gerdek odası arayışının boşa sorgulandığını gösteren nikahın kıyıldığı programdır. rutin hale gelmiş işlerin ilki olmaz ey ahali! *
"Magazin malı, güllü dallı motorlar"a dönen program. bu geceki evlilikten(?!)* sonra programın da balayına çıkmasını bekliyorum. zira bu hazımsızlık yaratıyor bünyede. ulusal kanaldan eş dost evlendirme mekânı mı olur? ama ne!
kıçımı kaldırıp da yerimden kalkamadığım için izlemediğim,
yazarların yorumları sonrası "iyi ki izlememişim" demek üzere olduğum program.
ilk defa bu kadar eğlenceli ve bol sürprizli geçmiştir. beğenerek ve heyecanlanarak ailecek izledik bu bölümü. can tanrıyar evlenme teklif edebilecek mi edemeyecek mi derken biz de annemle beraber 9 doğurduk. kendim evlenmiş gibi sevindim valla. petek hanım için biraz kötü oldu gerçi ama olsun. hiç evlenememekten iyidir. beyaz'ı da kutlarım. güzel işler çıkartmaya devam ediyor.
programı izlemedim.. zaten samimiyetsizliğinden ve saçma sapan konuklarından dolayı kendisinden haz etmem. ancak sözlükte görülen bir gerdek eksik, gerdeğe girseler de tam olsa ehiehihehi kıvamındaki yorumlar hakkında birkaç şey söylemek isterim. olur abiler.. o da olur ve olacak da. bundan 15 20 sene önce bu evlilik programları canerler, seda ablalar, don indiren tipler vs etrafta yokken ve * kaliteli programlar yapılırken kim tahmin edebilirdi bu saçmalıkları? malesef televizyon kültürü açısından eğitilmemiş halk ve samimiyetsizlikten, yapmacıklıktan ceplerine milyonlar indiren patronlar, sunucular varlığını devam ettirdikçe bu kalitesizlik de devam edecektir. haa gelelim gerdek konusuna; reyting hırsı gözünü bürümüş insanlarımızın kafa yapısı, izleyicilerin de tepkisizlikleri böyle gittiği sürece bırakın gerdeği toplu seks yapılsa hiç şaşırmamak gerekir.