bugün

sözlüğe selam çaktığı anda '' haha eyvallah '' dediğim programdır, keyiflidir üstelik.

ne yani gülmeniz için hep bel altı mı vurulacak sayın yazarlar. ?
müsüm baba hakkında 'yine içipte mi geldi bu' dediğimiz program olmuştur.
beyler bu kadar mı eziksiniz ?

ölümüne beyaz lover değilim, bellidir entrylerimden zaten. belki de ilk entryimdir. çok takip etmem yani beyazı. hatta programı tesadüfen görünce arkadaşıma hala beyaz show var mı diye geyik yaptım. o kadar önce izlemişin yani en son. şahsen okan'ı daha çok severdim eskiden. yani yumuşamayan okan'ı ki çook zaman önceler...

tamam geçelim bunları da. abi nedir bu höykürmeler ?

adam türk tv lerinde karakterini bozmayan tek adam. kimsenin yavşaklığını yapmamış, kimseye bi programda terso yapıp, ertesi programda şak şak çekerek reyting almamış, prensiplerinden şaşmamış bir adam. bu tespitler onu delicesine takip edenlerden ziyade 2-3 yıl izlemeyip en son bu gün izleyen bir izleyici tespitleridir.
vay efendim damara devam, yok beyaz sözlüğe selam çaktı yalakalar hadi devam edin, beyaz hadi git bırak bu işleri cilerin çoğunun liseli olduğunu düşünerek bi siktirin gidin diyorum hepsine. malum bugün cuma. yarın liselilerin dersi yok.

şahsımca beyazıt öztürk - ex okan lover cı olarak konuşuyorum - ; 2 yıl önce banu alkan ve niceleriyle dalga geçip bugün onların götünü yalayan bayülgen den çok daha adamdır gözümde. ne karakterini bozmuştur, ne programını değiştirmiştir. bu yüzden adamdır, bu yüzden 3 yıldan sonra izleyince değişmeyendir.

efferim beyaz. devam et. sen liseli yorumlarını boşver. zaten az sonra onlar xhamster izleyip, 31 çekip uyurlar.
beyaz,açtığı facebook hesabından video paylaşarak gittikçe iğrençleşen program formatını,kanal d'yi rehin almadan izlettirebilir.
türkiye'de yayınlanan onlarca talk show programından sadece birisi.

duy da inan, lan sanki sittim ülkesinde 20 tane show programı var. topu topu 2 tane hayrettinide yarım say belki hiç sayma 2yi geçmiyor. geçenlerde talk showun yandan yemişi. ee durum böyleyken beyazın programına " ya çok kötü, esprileri bayat çok salak " demek asıl aptallık degil mi. ne gördün ki bu adamın programını kınıyorsun.

iki tane talk show programı gördükleri görecekleri, hemen başımıza yılların talk show izleyicisi kesildiler. ne bu ekşi sözlük özentiligi anlamadım gitti, adamlar nutella mı seviyor "hımm " ulu sözlük yazarlarıda sevmeli, ekşi sözlük yazarları beyazı begenmiyor mu, ulu sözlük yazarlarıda begenmemeli.

bu kadar özenti olunur mu be kardeşim. sevmiyor musun? bu programı izleme yorum da yapma başlık kaldırır gibi programı kaldır gelip burda "cart curt " etme.

bu adamı izlemeye doyamıyorum ben şahsen bu benim fikrim ama gelip mal gibi buraya bunu yazmam abest kaçmaz mı? tabi kaçar benim şahsi fikrim x yazarın siknde olmaz. aynı şey eleştirenler içinde geçerli. ya eleştiriniz programdaki bir hatayla alakalı olsun ya da siktrn gidin. ilgi çekmek için " çok kötü, her gün daha kötü" lan bunu her gün yazıyorlar farklı bişey yaz bari.
bayrama özel canlı çekmediği için soğudum hepten kendisinden. eminimki şöyle demştir;

"hiç kusura bakmayın abi bayramda canlı program yapamam valla..."

kuşkum yok
adamım geldi ya. arka sokakların kabadayısı, şevket çoruh geldi..
o kadar katı değilmiş. (bkz: yumuşak)
2-3 yıl öncesine kadar kaçırılmazken, artık 'beyaz show mu varmış bugün' şekline dönmüş olan programdır.
eskiden başlamadan önce bile cuma günleri entry girilen programdı, şimdi ise izlenmemeyene doğru gitmektedir. yıllarca çok bile izlenmiştir ve o yılların üstüne sağlanm bişeyler de koyamamıştır.
keseyle özgüven dağıtan rahşan hanım'ın bu hafta konuk olduğu şakalı * program.Tazyikli kaçtım valla.
bu gece yaprak dökümü ekibi ve erol evgin nin katılacağı talk show.
miadını doldurduğunu, uzatmaları oynadığını düşündüğüm program.
20 küsür yaşındaki beyaz bu programla olurdu ki oldu da senelerce.. ama artık 40 küsür yaşındaki beyazdan böyle sığ değil, daha derin, daha içerikli ve birikimini gösterebileceği programlar bekliyor insan.
bu gece seyirciler arasında bir arkadaş var, hani kamera seyircilere döndüğünde ilk ekrana gelen, deli gibi kendinen geçen, alkış tutup yerinde duramayan.

3 seferdir gözüme takılıyor, anlayamadım bu konuklar neden onu bu kadar heyecanlandırdı, merak ettim acaba benden başka bu arkadaşı farkeden oldu mu?
178 bölümlük yaprak dökümü dizisini 5 dakikaya sığdırarak bir skeç hazırlamıştır.
2 dakikada yaprak dökümü skeciyle çok güldürmüştür. biraz da gözyaşı yağdırsaymış tam olurmuş
beyaz'ın, aynı esprileri yaptığı halde, bunlarda bile takılarak yanlış yaptığı,
sonra da düştüğü rezil durumla güya dalga geçtiği proğramı.

onca yıldır devam eden proğram, hiç gelişmemiştir.
o yüzden, kendini tekrardan başka bir halta yaramıyor artık.

(bkz: bi siktir git çay koy)
2 dakikada yaprak dökümü skeci gece gece beni kahkahalar boğmuştur.

bu arada bir ara erol evgin programı tek şarkıyla 3 saat boyunca sürdürcek sandım.
halil ergün'ün alkollu katıldığını düşündüğüm program.
son bölümüyle izleyiciyi koparmış programdır.
http://www.youtube.com/watch?v=4Ih6pN2wjGc

2 dkkalık skeciyle özlenen beyaz geri gelmiştir.
an itibariyle yilbaşı bölümü tekrarlanmaktadır. (bkz: yine mi lan)
yilbasi bolumu ile sacmalamis programdir.
programin bant oldugunu herkes biliyor cunki gunler oncesinden cekimlerin yapildigi duyurulmustur.
oyleyse beyaz'in neden telefon alamayacagini anlatirken ikinip sikinip sacmalamasina gerek varmiydi?
programa cagirilan bilet saticisi geldiginde soylenenlere gerek varmiydi?
bayramda yaptigin programda bant oldugunu soylemende bir sakinca yoksa, yilbasindaki programda ne sakinca vardi acaba?
ayrica yilbasina ozel cokta farkli bir program degildi.
bir hafta once veya bir hafta sonrada yayinlanabilecek programdi.
izleyiciyi aldatmaya yonelik bu davranislar gereksizdir. onca yil program yapan adamin bunu bilmesi gerekir sanirim.
2 dakikalık yaprak dökümüyle bizi güldüren bir video hazırlamış.Buradan kendisine tebrikler. dikkat çekmek istediğim bir nokta vardır ki o da Tahsin'in kelliği.Bravo tekrardan.
Normalde severek izlediğim program, bence yanlış sanatçılarla ve programdan beklediğimi verememiş bir yılbaşı programıyla 2010 a veda etmiştir.
eyvah eyvah 2 grubunun katılacağı programı merakla beklediğimiz program.