bugün

entry'ler (498)

o ses türkiye

programı her ne kadar bizim türk beyninden çıkmasa da, çakma olsada acuna hiç b.k atmaya gerek yok. gayette zevkle oturup seyderiyoruz. yalnız bi kaç dikkatimi çeken hareketlere değinmek istiyorum.

hülya avşarın; sanki kimsenin anlamadığı bişeyi anlamış ya da herkes döndükten sonra kendi dönerken(sanki asıl önemli olan onun dönmesiymiş gibi) eli havada dönmesi. elini ısrarla indirmemesi vallahi o hareketi her gördüğümde o el ne şimdi diye yerimde duramıyorum...
bi değişik bakarak dönmeler efenime söyliim çok etkiliyi baktığını düşünmeler bi herkesi aşağılamalar.
en çok buna kıl oluyorum.

mustafa sandalın şarkıyı dinlerken yapığı komik hareketler bile batmıyo yeminlen...

kız hadise sen ne kadar tatlıymışsın meğersem. en sevdim bu kızı pek güzel gülüyor...
sedef pinar adlı bir yarışmacının kimsenin dönmeyeceğini düşündüğü bir anda hadise dönünce verdiği sevimli tepkilere hadisenin de aynı şekilde karşılık vermesi kopardı beni...

şurdan buyrun 03:00 dan sonrasını izlemelisiniz;
http://www.youtube.com/wa...i4kSA&feature=related

muratında elle tutulur yanı çok arada kasmasa fena değil yani...

kendisine güzelim denilmesine kızan kız

mütevaziliktendir. yoksa güzelim diye önce kendi söylerdi.*

öyle bir geçer zaman ki

bazı detaylarla beni benden almıştır;

-Soner aylini almaya geldiğinde osmanın suratını kızmış gibi yaptığı ifade *
-ahmet katili vurduğunda, katilin 'demek böyle oluyormuş kurşun yemesi' demesi. seri katil olduğu için güzel bi detay olmuş.
-aylinin oyunculuğuna hastayım. sonerin yanağına elini koyduğunda yüzünde oluşan heyecan ancak bu kadar iyi yansıtılabilirdi.
-vee balıkçıya cemile iyi misin diye sorduğunda 'yaralıyım' demesi. *

bunlar dışında bencede abartılmış kötü bir bölümdür. devamını izlemek için bi merak kalmadı. sonerin mesudeyle evlenmesini, cemilenin nasıl toparlanacağını, osmanın psikolisinin nasıl düzeleceğini, carolinin dönüp dönmeyeceğini merak etmiyoruz.. olmadı. oysa ne umutlarla izlemiştim.

fatmagül ün suçu ne

kerim ve fatmagülün arasında geçen bir konuşmayla 2,5 satlik diziyi bitirmiş olduk. senaristleri tebrik ediyorum;

kerim'in mutlu olduğunda da ağladığında da ellerini saçlarına götürerek yaptığı dönme hareketinden gına geldi.noluyo kerim bi dönmeler falan.
pek bi hevesle de süslendi garibim acıdım ya. yalnız fatmagülle kavgaya başladıklarında mukaddesin tepkini tebrik ediyorum;
memelerini sallaya sallaya ayyyyyy koşuuun bunlar öldürüyo birbirlerini. dedim aha fatmagül kerimin ç.kne tekmeyi attı...
kerim terkedince evi kristine gider sandıydık hevesimiz kursağımızda kaldı.

mustafa sen hala neyin tribindesin ya. yeminlen içimi baydı. kız hem orsp... diye trip atıyon sarılmıyon etmiyon hem kurtarıyon.
ne karaktersiz bi adamsın sen ya. bir karar verdin.

bihtercim o nasıl ağlayamamak, bir hıçkıramamak, bir dişler dışarda tükürükler dışarda kerim gözümden düştü demeler.. olmadı beğenmedik.
ben bile daha güzel ağlıyorum yalandan.

haftaya ne olucak diye merak etmiyorum bir bölüm boyunca kerimin karakolda itiraf edişini izleriz efenim...

aref ghafouri

(bkz: bence aref rol gereği öldü)

asıl ucubeler türbanlılardır

burada ki asıl ucube böyle başlık açan yazardır.

cep telefonu melodisini ezan yapmak

en güzel açıklama buyrun burdan;

http://www.youtube.com/watch?v=3DfksY7qqHY

beş vakit namaz kılan insan

borcuna sadık insandır. rabbini seven insandır. hayırlı evlattır.

türk erkeklerinin en belirgin 3 özelliği

sokakta yanındaki kıza bağırmayı bi b.k sanması,
iki konudan birini yatağa getirmesi *
yalan konuşması ama yakalanması...

koşarak uzaklaşılması gereken kadınlar

kendini göstermek için g.tünü yırtan kadınlardır. arkana bakmadan kaç hemde.

eksi oy alındıktan sonra yapılacaklar

(bkz: sakin ol şampiyon)

entryi tekrar tekrar okumana şimdi bunun neresine eksi verdiler hay a.q triplerine girmene gerek yok.

uyumadan önce yüz yıkamak

akabinde yatsıyı da kılarsa sevaba da girecektir. * *

bucocuklaragiderlenmisiniz

bu yoğurdu sarımsaklasakta mı saklasak sarımsaklamasakta mı saklasak gibi bişeydir *

selamun aleyküm *

velin gelsin

sözlükteki liselilere duyurulur. pazar günü saat ......

zall veli toplantısı var diyor ben onun yalancısıyım gelişmelere yazmamış mı,
alla alla.

sen beni bırakamazsın ben kendim kalıyorum demek

(bkz: velin gelsin)

yan yana gelmemesi gereken iki varlık

carolin ve ben.

yolarım Allahıma!

eksini verdim güzel kardeşim

kendini açık veren küfürleri yiyecek olan yazardır.

(bkz: keşke seni tanımamış)
(bkz: keşke sevmemiş olsaydım)*

doğal gaz

yellenmek afedersin.

atatürk ve dinle ilgili başlık açılmasın

ailecek katılıyoruz.

rahatsızlık veren başlıklar

(bkz: ezan sesinin çoluğu çocuğu korkuttuğu gerçeği)