bugün

keşke beyazıt öztürk de okan bayülgen gibi kendini yenileyebilseydi de bu program artık insanın içini baymasaydı. keşke beyaz şu programı artık bıraksa da yeteneklerini ön plana çıkaran bir program yapsa, format değiştirse, hatta bir süre televizyonda görünmese... inan daha büyük hayranının olucaz beyaz.
her hafta aynı programı izliyormuşuz hissiyatı verebilen yegane program. boku çıkmış istiktar, istikrar değildir.
çek git bebeğim buralardan çek git klibinde sonunu çok iyi ifade eden kişi. böyle giderse adamın izleyeni kalmayacak.
an itibariyle aldigi konuklarla yok artik dedigim programdir.

(bkz: azalarak bitsin)
canlı telefon bağlantıları, daha önce 20 kere çıkmış veya ilk kez çıkan alakasız konuklar, beyaz'ın şirinlik muskası (!) jest ve mimikleri ile bezeli, adı şov olan, ama şovdan eser olmayan program. uzun zamandır izlemiyorum, az önce yaptığım tanım da seneler öncesine ait, enrtyleri okudum program hala aynı formattaymış. *

(bkz: o birrr yeter artık)
son 2 yıldır aynı espri ve muhabbetlerin döndüğü programdır.
an itibariyle seda sayan in enistesiyle birlikte, teyze ve halasini da programa bekliyoruz. beyaz yeter lan. *
nabza göre şerbet veren ve kolpa solculuk yapan beyaz'ın artık tükendiğini gösteren haftalık televizyon şeysi.
Ciddiyetsizlik. Zira, komedi programlarında dahi ciddiyet gerekir. Her hafta aynı muhabbetler, aynı espriyi 3 haftada bir tekrar etme, izleyiciyi andaval yerine koyma..

Ne diyelim, devam et beyaz efendi. Bu ülkede ne programlar ne rekorlar kırdı. Seni mi izlemeyecek bu halk?
15 mayıs 2009 tarihli programında seda sayan'a sağlam bir ayar vermiştir.

seda sayan, beyaz show stüdyosunun kendisinin stüdyosu olduğunu söylemiştir ve şuna benzer bir konuşma geçmiştir aralarında;

+ beyaz burası benim sayılır, ben haftanın 5 günü burdayım, sen bir günü!
- öyle tabi, zaten senin 5 günde kazandığını ben 1 günde kazanıyorum!
+ !'^+%&/()=
muz diye tabir edilen ortanın isminin değiştirilmesine karar verildi. muz diye tabir edilen ortanın isminin artık acur gibi kavisli orta olarak değiştirilmesine karar verildi.

türkiye'nin talebi üzerine üç kornerin bir penaltı olması fifa yetkilileri tarafından resmen kabul edildi. Bundan böyle üç korner bir penaltı ve atan kaleye geçer kuralının tüm dünya'da uygulanacağını belirten fifa başkanı Sepp Blatter türkiye'ye teşekkür ettiği konuşmasında bunun daha önce neden kendi akıllarına gelmediğini de sözlerine ekledi.

ve bir son dakika gelişmesi var sırada. ünlü spor adamı rıdvan dilmen'in "gol olur" dediği pozisyon gol olmadı.beklenmeyen bu gelişme üzerine ligler iki hafta süreyle tatil edildi.

türk milli takımının son dünya kupası şampiyonu italya'yı 7 - 2 lik bir skorla mağlup etmesi tüm yurtta sükunet ve olgunlukla karşılandı.balkona çıkan hiç kimse kaza kurşununa kurban gitmedi.

8.5 milyon euro'ya transfer edilen beşiktaş'ın yeni gözdesi fabian ernst bütün transfer parasını beyaz show'a seyirci olarak gelen üniversite öğrencilerine bağışlayacağını açıkladı.

not: facebook'taki bir vidyoda görüp yazıya dökerek siz sevgili ulusözlük yazarlarına armağan ediyorum.

(bkz: repleri unutmayalım beyler)
bu hafta, rize'de yaya üst geçidinden otomobil ile geçerek ülkemizde ne kadar çok recep ivedik olduğunu kanıtlayan vatandaşın canlı yayına telefonla bağlanarak onore edildiği, alkışlatıldığı miadı dolmuş yayından kalkası program. eğlence adına, gülmece adına bunlardan, böyle magandalıklardan medet umar hale gelmek kesif bir çaresizlikten ve beceriksizlikten başka bir şey değildir. ailecek kınadık bu davranışı.

bir süre önce de beyaz bey programının başında msn'de tanıştıkları meksikalı kızlarla sex yapabilmek için para toplayan, bunun adına internet sitesi açan bir grup çocuğu ekrana çıkartmış bu salak davranışın reklamını yapmaya aracı olmuştu.

berbat. değiştir kanalı en iyisi.
galiba sona ermis programdir.
ucunda 1 milyon olsada geri getirilmesi gereken program...
geliyor, geliyor! cuma günü beyaz show canlı yayın ile kanal d ekranlarına geliyor. *
edit: hacılar cuma olmayabilir ama geliyor lan. valla.

edit2: niye eksiliyosun be götoş, yalan mı söylücem bu yaşta adamım. *
cuma günü gelecek olan vazgeçilemez tutkudur. konuk listesinde Okan Bayülgen ve Bengü vardır iyi seyirler.
KENDiNi ÖZLETME YETiSiNE SAHiP BiR KAÇ PROGRAMDAN BiRi.
ilk konukları okan bayülgen'le bengü'dür.

edit:düzeltme. komsu kizi duriye'ye teşekkür ediyorum.
formatı değişmiş olarak karşımıza çıkacak olan programdır.
yeni yayın dönemine girmiş olan programdır. *
konuklarını seçemeyen beyazın basit basit espriler yapıpı haha haha haydi gülün bak güldürdüm tipinde devam eden talk showcuk.
okan bayülgen'in bengü'ye ve beyaz'a fena ayar vererek sezona merhaba diyen talk show. Okan saydırmaya devam ediyor. Eğlenceli bir program olacağı kesin.

+Yolda cüzdan bulsan götürür müsün Bengü?
+Sürünüyoruz ulan işte,bitti bu işler.

(bkz: Okan Bayülgen i sevme nedenleri)
reyting kaygısı uğruna beyaz'ın saçma sapan bi elemanla beraber suyun altına girip şarkı söyleyebildiği hale gelmiştir. inodnod'u ciddiye almaya başlamış ne yazık ki beyaz. ha bir de yarışma olayına girerek kendini küçültmesi mevzuna girmiyorum bile.
artık bitmesi gereken 7 senedir izlemeyi bıraktığım saçmalık.
beyaz ve okan'ın elele tutuşup stüdyoda çömeldiği sırada orkestranın el bimbo şarkısını çalmasıyla gece gece yardıran program.