1. 1.
  converse markasının all-star modelinin beyaz rengidir..
  ama bunun "entry" olmasına sebep olan şey bunu kullanan kitledir..
  nerde bir beyaz converse li biri görsem hiç birşey bilmiyormuş gibi sorarım

  -neden beyaz converse
  -rengi hoşuma gidiyor..

  bu büyük bir yalandır.. tiki gençliğin kendini en basit eleverebileceği bir göstergedir.. genellikle cadde tikileri tercih eder..
  6 -2 ... hugo_emre
 2. 2.
  bunu giyen her insan evladının beyazlıktan parıl parıl parlayan ayaklarında çamurlu botlarla zıp zıp zıplama isteği uyandıran ayakkabı.
  3 -1 ... betruska
 3. 3.
  türevleri gibi **** özentiliğin simgesidir.iticidir
  6 -3 ... rosemary
 4. 4.
  uzun bir müddet görmesem de olur dedirten ayakkabı markası...
  -1 ... harvester of sorrow
 5. 5.
  çok çabuk kirlenir, bi de bunlar, neden tercih edilir anlamış değilim.
  1 ... carant
 6. 6.
  tikky diye tabir ettiğimiz güruhun daha çok tercih ettiği converse modelidir. kirlenmemesi için gözleri gibi bakarlar. yanlışlıkla üstüne mi bastınız işte o an sizin bittiğiniz andır.
  1 -2 ... yamukprensesvekedicuceler
 7. 7.
  kapri pantolonun altına güzel gider.
  2 -1 ... insatiable love
 8. 8.
  tam da bugun genc bir insan aynen şu cümleyi kurdu: "siyah var ama ben beyaz converse istiyorum susamsokagi abla, annemler almıyorlar." neden diye soruldugunda verilen cevaplar ilginçtir, düşündürücüdür. etrafa dikkatlice bakılınca gecen 3 gencten ikisinin ayagında bu meretin oldugu görülür. herkesler bir küçük britney spears bir minik justin timberlake olmuştur zaten. ve işin garibi bu konuşma memleketimin ortadirek insanlarının yaşadıgı bir semtte geçmektedir. (bkz: icerenkoy) okul arkadaslarının büyük bir çogunlugu aynı ayakkabıyı giyiyor diye farklı olmayı göze alamayan, sürünün bir parçası olmaya çalışan, mahallede büyümesine ragmen bir tür vitrin bombardımanına tutulmuş caddelerin gencleri gibi davranan nesillere mi gebe ülkemiz. sonumuz hayrola.
  5 ... susamsokagi
 9. 9.
  alana kadar giymem dediğim aldıktan sonra bir türlü çıkaramadığım ayakkabımsı.
  3 -3 ... banaesmeyianlat
 10. 10.
  ergenligimin baharindayken sirf renton (bkz: trainspotting) giyiyor diye gidip evdeki bir dolu conversime ekledigim bir yenisidir.bugun su hallere dusmus,uzuntuler icersindeyim.
  2 ... bepanthol