bugün

Hakka yürümüş.
Mekanı cennet olsun.
rahat uyu çocuk.. vicdana bağlanan ipsin sen.. böyle ülkede, böyle düzende, böyle yaşamda ne kadarımızda kaldıysa.. allah rahmet eylesin..
olaylarla hiç alakası olmayan, evinden bakkala ekmek almaya çıkan ve polis tarafından, bu emri verenler tarafından öldürülen 15 yaşında gencecik bir çocuktu berkin elvan. bugün yitip gitti. allah, gerçekten böyle bir acıyı, kimseye yaşatmasın.

allah rahmet eylesin.

ve hala daha dışarda olan katilleri elbet bir gün, bu dünyada ve ahirette, bunun hesabı sorulacak.
genç yaşında hayata gözlerini yuman kardeşimizdir. adaletin bu ülkede artık yargı eliyle değilde, hükümetin keyfi ile sağlandığını düşünürsek katilleri değil ceza almak terfi bile etmiş olabilir. 14 yaşındaki çocuğu öldürdünüz, sizin yazdığınız yazacağınız destan budur. devran elbet bir gün dönecek ve bu cinayetlerin hepsinin hesabı sorulacak. o zaman sizi hiç kimse kurtaramayacak...
uyanamayan güzel çocuk. bu kadar direnebildi. o değil de hala bu çocuğu kandırmışlar, yok bilmem hangi siyasi görüştendi, ileride terörist olacaktı diye sikik siki konuşanlar var burada. ulan bakkala ekmek almaya giderken başından vuruldu lan bu çocuk. sizin ananızı avradınızı sikeyim vicdansız namussuzlar. ne polise taş atarken, ne molotof atarken vuruldu. güzelim ülkenin anasını siktiniz hep beraber. teşekkürler...
ölümü ile üzmüştür. mekanı cennet olsun.
Kafamın içi küfür dolu. Söyleyecek hiçbir şey bulamıyorum. Daha küçük bedeni soğumadsn konuşan vicdansız eli kanlı katiller allah belanızı versin! Nasıl rahat uyu diyelim katilleri aramızdayken?
14 yaşındaki bir çocuğa terörist diyecek kadar aciz bir insan grubuyla aynı oksijeni alamayacaktır artık.
Ellerinizde ki kanı silemeyeceksiniz...katilsiniz katillll.
öldü.
Futbolunun, mahkemesinin, hırsızının Allah belasını versin.
Katil devlet şanlı geçmişine Berkin'i de ekledi. iktidar partisinin koltuğu, destanlar yazan katil Türk polisinin de şerefli üniforması sağolsun.

Berkin'in vebali sülalenizden çıksın, Allah hepinizin belasını versin, kanınız damarlarınızda durmasın sütü bozuk şerefsizler.
naptın be güzel kardeşim? yakıştı mı şimdi bu senin 269 günlük direnmene... yakıştı mı senin gencecik bedenine bu sonuç...

devletin kanlı yüzü bir kez daha çıkmıştır karşımıza...

ama emin ol berkin, iki elimiz yakalarında olacak bu katillerin. seni öldüren, ölüm emrini verdiren insanlardan hesabını soracağız.

ama o daha bir çocuktu.
o da oynacak, şeker yicecek, koşacaktı.
ama o da bir çocuktu...
aslında nasıl başlayacağımı bilemiyorum bu yazıya çünkü hep umutluydum ben senden be çocuk. hep direnecek berkin diyordum. sabah kalktım telefonumu elime aldım. almaz olaydım o telefonu elime dünyam başıma yıkıldı be çocuk... hak etmedin sen böylesini, biliyoruz. ama sen rahat uyu güzel gülen, gülünce gözlerinin içi gülen çocuk... elbet bir gün o hain hesabını verecek. unutulmayacaksın güzel çocuk... kalbimizdesin...
Vefat eden bir adet çocuk. Allah rahmet eylesin, tabi gezi parkında ne işi olduğunu bilmiyorsa yaşından aklından ötürü farkında değilse. Diğer türlü gideceği yer çok çok ali ismailin yanı cehennemin dibidir.
bu sabah direnmeyi bırakmış çocuk.
aşk olsun çocuk.
hep uyanacak diye beklediğimiz çocuk.
ben ölüme ağlayamam ama bu sabah sen beni ağlattın çocuk.
rahat uyu çocuk.
başımız sağolsun. bugün itibariyle vefat etmiş güzel çocuk.
daha on beş yaşında ya, on beş kilo olarak konulacak tabuta, yalaka bir polis öldürdü onu, gözünü para hırsı bürüyenler öldürdü, çocuklarına helal lokma yedirmeyenler öldürdü, yazarken ellerim titriyor, gözyaşlarım benden bağımsız akıyor.
emeği geçen herkesin allah belasını versin.
14 yaşındaki çocuğa yeri cehennemdir diyenler var, onun yaptığı tek şey evden ekmek almak için çıkmaktı.

Ama emri tayyip verdiyse doğrudur değil mi ? Sorgulamaktan inanmayı bırakın artık bu sığ düşüncelerinizden kurtulun.
cehenneme gidecek diyenler var hala. ama siz yine de çocuğunuzun 16 kiloya düşüp bi deri bi kemik ölmesinin acısını yaşamayın. o zaman görürdüm çünkü sizi.

başımız sağolsun.
destan yazan kahraman polisin öldürdüğü çocuk.

evden ekmek almaya çıkmıştı sadece.

hırsızların emriyle halkına karşı destan yazan polis vurdu onu. akp bugün bir kez daha çocuk katili oldu.

ailesine sabır diliyorum.
bu çocuğun ölmesi türkiye adina bir utançtir. başımız sağolsun...
tüm sevenlerinin başı sağolsun.
15 yaşında kalan melektir.

katilini ve susanları gördük. çok yazık oldu. dönemedi aramıza (bkz: #23068833)

iftira edilen melektir.

görsel

https://twitter.com/Osman...status/364452282684825600
adalet kavramını bir kere daha sorgulatır bu isim, ellerinizle öldürdüğünüz beden.
GiTTi.

KURTULDU BU NAMUSSUZ iNSANLARIN iFTiRALARINDAN.
görsel