bugün

kendini kötüden de beter bir halde hissetmene neden olan garip bir hal. bazen belirli bir nedeni vardır bu hale düşmenin, bazen de sadece öyle hissedersin nedensiz. en yakınların neyin var diye sorduğunda iki kelimeyi bir araya getirip cevap verecek takatin yoktur. bir kuytu olsa ya da bir deniz kenarı kapansam içime ne kadar üzülüceksem üzülsem ve bitse dersin, çünkü o ışıksız kapıdan gidiğinde daha da dibe çekildiğini hissedersin. bu hale girmek aslında zordur da, üst üste gelmeli can sıkıcı olaylar ya da insanlar.
(bkz: bok gibi hissetmek)
genelde cünüpken başa gelen hadisedir .
iğrenç bir duygu. son günlerde kendini yalnızlaştırmaya giden şahsımın da başına gelen durum. hızlı gidip yorulan kimsenin yaşayacağı his.
Hırkan vardır ama. Herhangi bir hırkayı depresyon hırkası ata ve aramıza katıl sevgili yazar.

içinde bulunduğum durum. Ne yenilen yemekten, ne edilen sohbetten, ne dışarda olmaktan, ne kendimle olmaktan bir tad alıyorum.
Akşamları daha sık olan amk durumu.
Heleki karantina zamanlarında hafta sonları evde yalnızsan. Bir muhabbet edenin olmaz öylece sokağa bakarsın. Fecidir.
bugün tam olarak başıma gelen. uyanmak istemiyorum, uyumak istemiyorum, kalkmak istemiyorum.
Çöküş başladı mı kaçınılmaz olan bir şey var o da hislerin seni ele geçirmesidir.
kalkın bişiler yapın amünüğm.
Şuanki ruh durumum.
alerjik rinit sayesinde son birkaç gündür yaşadığım tecrübe. gece geniz akıntısı ve öksürük yüzünden uyuyamıyorum. sağolsun ayaktayken de başladı. tatil planı yapmıştım güme gidecek gibi görünüyor. üstelik yolumu kaybettiğimi hissediyorum. sabah ölecekmiş gibi hissettim ama şükür hala hayattayım. kendime ve başkalarıyla savaş verip yoruluyorum. iyi sayılmam.
Adam corona olmuş alerjik malarjik diyor lan git test yaptır.
Gerçekleşendir.
Tuhaf.
Geçecektir, sabır.
Gece mesaisi başlamadı henüz zihnimde.
Arada gelendir. Bir şeylerle uğraşıp kafa dağıtmak bir çözüm olabilir.
gaza getiren müzikler var.

Ak partiye mi oy versem.
Bazen gözümüze garip gelen şeyler var.
Ah ah ne günler geçirdim berbat hafif kalır lakin konumuz berbat ise berbat hayal kırıklığı ise hayal kırıklığı yaşadığım o an bir ömür aklımdan gitmeyecek. Zor zamanlar yaşadım berbat günler aylar geçirdim. O berbatlık bünyemden bir türlü yok olmuyor. Berbat hissetmemek icin bu hayatta yapılabilecek şeylerden birisi etrafı umursamadan kendinizi bir şekilde sevmek. Çünkü kendinizden çok birisini severseniz gün gelir berbat hissettirir sizi.
Paran yok kardeşim paran ve yalnızsın.
Berbat hissetme durumu kendi kendine aşılacak bir durum değildir. "Kendinizi sevin" nasıl? Sabah aynanın karşısına geçip "ay ne tatlı şeysin sen öyle? Kim üzmüş seni bakayım? Tüü allah belasını versin" mi diyeceğiz?

Boş yapmayın.