bugün

yazar.*
yazdığını zanneden yazarcık.
tespitçidir.
up up cı yazar, ama bunu çaktırmadan yapıyor ne güzel.

(bkz: kendi başlığına otuzbeş entry giren insan)
yeni kitabi cikmis yazar. gercekten yazar ama. sadece sozluk yazari degil.

hayirli ugurlu olsun.
yeni kitabı hayırlı olsundur. bir kitaba verilebilecek en klişe ismi verdiğin için kitabını alıp okumayacağım.
kitabının hayırlı olmasını dileriz.
ihanetin gözyaları adlı kitap çıkarmış. inşallah umduğunu bulur. hayırlı olsun yazarı..
yeni kitabı başarılı olur inşallah. darısı benim kitabımın başına.
hoş bir kitap kapağına sahip yazar.
sözlüğe büyük(!) katkıları olan yazar.
Sözlük yazarı olmasının yanında kitap yazarı da olan kişi.

Gün geçmiyor ki bir kitabımız daha yayınlanmasın.
adı benotesi, soyadı kullanıcı olan yazar. ben gelen mesajın yalancısıyım.
çıkardığı kitabın kapağını beğendiğim yazardır. hayırlı olsun.
(bkz: kitapsız yazar)
kitap yazmış. tebrikler. ama adı çok kötü olmuş, keşke böyle bir ad olmaz olaymış. *
an itibari ile nick altında yoğunluk yaşanan yazardır, artık sadece sözlük değil, kitap yazarıdır da.
(bkz: yazıyorlar efendim durduramıyoruz)

bir yayın eviyle anlaşıp, bende bişeyler çiziktiriyim bari.
reklamım döner.
nick altına hiç uğramamış insanların bir anda hayırlı olsun ziyaretlerine girişmesi ilginçtir. lan ne yağcı kitap düşmanı abazan adamlarsınız amk. koyun gibi hücum ediyorsunuz hemen.
nick altına 30/07/2010'dan beri entry girilmeyen ve gelişmelerde kitabının yayınlandığı duyurulunca 12/09/2011 tarihli 22 entry ile nick altının şenlendiğini gördüğüm yazar. maaşallah diyelim kitabına, hayırlı olsun daha ne olsun. *
kitabı olan bağğyan.
yazın hayatında kendine başarılar dilediğim yazardır. vesselam.
kitap çıkaran her yazarı iyi yazar olarak nitelendirmeyelim arkadaşlar, ilk girdiğiniz entrylere yazarcık, sezercik, ergencik yazıp da kitap yazdığını görünce abarmayın hemen, hele bir kitabını okuyalım ondan sonra nasıl yazarmış karar verelim değil mi ama? kendisini kitap yazmasa farketmetmediğim yazardır kendisi ayrıca, umarım hep böyle edebi yazılar yazıyordur da ya da seyrek yazıyordur da ondan farkedememişimdir. ayrıca itiraf edin çoğunuz kitap okumayı sevmiyorsunuz arkadaşlar, kendisinden imzalı bir kitabını hediye olarak istediğim yazardır, eğer beğenirsem bir tane de kendim alıp bir arkadaşıma hediye edeceğim söz veriyorum. *
gün geçmiyor ki bir ulu sözük yazarı kitap çıkarmasın. kendisini tebrik ediyor ve başarılar diliyoruz.
kitabı hayırlı uğurlu olmuş olası, darısı başımıza yazarıdır, yazın hayatında başarılar. *