bugün

bir ara izledim beğendim davranısları tavırlari iyi baya bulent gibi değil.
yazdığı şeyin edebiyat olduğunu sanan kezban.
kitaplı yazar.
iyi yazmalar.

--spoiler--
ya TÖRE SiZSiNiZ
ya töresizsiniz
--spoiler--
Bir sonraki kitabının ismi de "seni sefdiqim icin ozr dLrm sfgLi.." olursa demedi demeyin.
tebrik ederim kitap çıkarmış yazın hayatında başarılar küçük yazar.*
kitaplarındaki isimler yeşilçam sinemasını andırıyor.
Daha önceki iki kitabını okuyan biri olarak, 3. kitabının da hikaye olarak ilk iki kitabı kadar sürükleyici ve kaliteli olmasını umduğum yazardır.. vakit kaybetmeden 3. kitabı da alıp halletmek şart oldu.
Ayrıca kitabı okumadan, isime yorum yapıp içeriği hakkında yorum yapmak anca bizim milletimize has bir şeydir zaten. Alıp okuma gibi bi niyetin yoksa baltalamaya çalışmak yakışık almaz.
Yazarımıza yazın hayatında sonsuz başarılar diliyorum. Allah yolunu açık etsin. ilerde "Bak bu yazar uludağ sözlükte şu nickle yazardı" diye entryleri görmeyi nasip etsin înşallah. *
ergenliğini kezban olarak geçirdiğini düşünüyorum.

zira yazarı olduğu kitapların isimleri şöyle;

töre sizsiniz

Vasiyetimdir; Kimse Onu Sevmesin

ihanetin Çok Sattı Sevgili! - ihanetin Gözyaşları
adı emine şeyma yıldız olan suser. o nasıl iman dolu bir isimdir ya rab!
yeni bir kitabı yayımlanmış: töre sizsiniz.
(#20415161)

yakındığını zannediyoruz.
bazı duyguları yaşamayan insanların anlayamayacağı içtenlikte duygu yüklü eserler yazan başarılı yazarımızdır. ayrıca iyi bir dosttur, psikologtur.
kitabının tanıtımını okuduğum zaman aklıma gelen ilk şey unutulmaz kezban sözleri oldu.

--spoiler--

Vasiyetimdir; "Kimse onu sevmesin..."
"Kimseye delice bağlanma, birgün gelir siler seni,
sanki bir şey yaşanmamış gibi,
Sevildiğini bilmeden ölesiye sevme!
Sonunda seven de sen olursun uğruna ölen de..."
--spoiler--
Kitabının hayırlı olması temennisiyle insanlık alemi için. Yazın hayatında da başarılar dilerim büyük bir içtenlikle.
sözlükte pek yazmayan ancak yazdığı kitabın reklamında sözlüğü kullanan YAZAR.
kitabı bursa'da bulunamayan yazar. ya da ben bulamadım.
hala kitabını alma çabası gösterdiğim yazardır. sevgiler ona burdan.
nasıl bir kitap çıkardı bilemem, kendisine yazın hayatında başarılar dilerim lakin aldatmak gibi bir kavrama bu kadar düz bir bakış açısıyla bakıyorsa bence bir sorun var demektir.
kız arkadaşı olan biri olarak kesinlikle aldatmayı ve aldatılmayı savunmuyorum elbette ancak bu dünyada swinger denen hayat tarzını yaşayıp mutlu olan çiftler varken de kitap çıkartacak cesareti kendisinde bulan sözlük yazarlarının bu konuları daha derinlemesine irdeleyebilmeleri, farklı açılardan bu konulara yaklaşabilmeleri gerekir. yoksa ben, yazın dünyasının yeni bir iclal aydın kazandığı hissine kapılıyorum ki elif şafak, ayşe kulin gibileri bile fazlasıyla yetersiz gören benim gibi biri için yeni iclal aydınlar takdir edersiniz ki pek hoş şeyler değildir. dünyada feminizmin en önemli temsilcilerinden olan simone de beauvoir ki kendisi sartre gibi bir üstadın sevgilisidir, aldatmayı bambaşka şekillerde açıklamıştır. aldatmak her şey olabilir, ama asla basitlik olamaz.

(bkz: #15727870)

buradan bana sürekli o kitap çıkardı bu kitap çıkardı mesajları gönderen modlara da seslenmek istiyorum; göndermeyin şu mesajları rica ederim. bayramımı filan da kutlamayın, rahat bırakın beni yahu.
'Vasiyetimdir Kimse Onu Sevmesin' adlı kitabı çıkaran yazar arkadaşımız. kitabını almaya çalışacağım, tebrikler.
yeni kitap çıkarmış yazardır.
kitabını tebrik ediyorum ve başarılar diliyorum. inşallah her şey istediği gibi gelişir, ilerler.
yazın hayatında başarılar dilediğim yazarımızdır.
entryleri bir cümleyi geçmeyen yazar.
bazen aşk konularında bir cümleden fazla yazmış nedense. belki de kitabına alıştırma yapıyordu. eğer aksiyon-polisiye olsaydı kitabını alıp okuyabilirdim. ama şu yaşımda zamanımı aşk kitapları okuyarak harcamak istemiyorum.
yazın hayatında başarılar dilerim.
Okuyanından çok okumayanın eleştirdiği yazar. Bir allahın kulu da kitabına yorum yapsaydı. Kapağına bakıp yorum yapan da var ya helal olsun.
takip ettiğim 3-5 yazardan biri..
kitap yazmış diyorlar, takdir ediyorum, severim yazan insanları, yolu açık olsun...