bugün

galatasaraylı olduğunu öğrenmiş olduğum an itibari ile, kendisine birazcık daha sempati beslediğim şarkıcı kişisidir. güzeldir. sesinin, slow şarkılara daha fazla yakıştığını düşündüğümdür.
hamile kadınlara karabiber yedirirler. çocuğun vücudunda ben çıksın diye. ancak bengü'de biraz fazla kaçmış. her tarafı ben. bir de dekolte giyiyor. olmuyor.
kaf suresi'nden şarkı yaptığını kendisi biliyor mu acaba?

--spoiler--
l7. iki melek (insanın) sağında ve solunda oturarak yaptıklarını yazmaktadırlar.
--spoiler--

--spoiler--
Atalım bütün acıyı kalpten
Şüphen olmasın deli yürekten
Omuzumdaki iki melekten
Biri aşk için, biri huzur
--spoiler--

ilk defa gereksiz editim şuursuzum:

ironiydi, geldi geçti.
ilk zamanlarda beğenmeyip sözlük o düzlemde yazılar yazmama rağmen imajı gitgide hoşuma gitmeye başlayan hatun kişi. yaptığı, giydiği herşey yakışıyor gibi gelmeye başlamıştır.
(bkz: bayan kapris)
kenan doğulu ile yaptığı şarkıları, serdar ortaç ile yaptığı şarkılardan milyar kat daha güzel olan şarkıcı.
seksi olmak adına her gün daha da açılıp saçılan, kendini seksi göstermek için sürekli çabalayan fakat bana göre bir türlü beceremeyen eski hanım hanımcık tarzına dönmesi umulası insan.
kliplerini izlerken arkadaş aranılan, sms gönderilen ucuz müzik kanallarını izliyor gibi oluyorum şahsen.

hayır duygularım birbirine giriyor. güzelliğine mi bakayım yoksa duygusal şarkınla ağlayayım mı? bikiniyle romantik şarkı klibi çekmek pek cazip değil bence.

kulağına küpe olsun.
"sonsuzluk" anlamında gelen orhun kitabelerinde taş yazıtlarda kullanılan bir kelimedir.
son klibinde gerçekten bir şekilde sağlam fiziğe sahip olduğunu gözümüze sokan hatun kişi.
son zamanların popüler kadın şarkıcılarındandır...
dun gece kultur universitesinde canli canli seyrettigimiz erol kose kurbani sarkici. sirin mi sirin bi sey. sesi de pek guzel.
ilk zamanlarda beğenmeyip sözlük o düzlemde yazılar yazmama rağmen imajı gitgide hoşuma gitmeye başlayan hatun kişi. yaptığı, giydiği herşey yakışıyor gibi gelmeye başlamıştır.
nedense gün geçtikçe itici gelen şarkıcı. nerde 10 sene önceki mazbut bengü, nerde şimdiki götü başı dağıtmış bengü?
bir cm elbise giyip apışarasını sözde kaza ile göstermiş itici kadın.
küçücük dudakları hep ilgimi çekmiş olan şirin popçu şekerimiz. *
makyajsız görülmemesi gereken sanatçılar arasındadır.
sesi çocuk gibi çıkan canlı performansı berbat olan ortalıkta şarkıcıyım diye dolanan bir kadın.
(bkz: gudubet)
gideri var.*
izmir amerikan kolejinde sınıfta utanarak şarkı söyleyen halinden eser kalmamış ex-shy.
boyu 1.61'dir. bildiğin 1.61.
elma kasalarının içinde ne yaptığını hep merak ettiren insan.
yoksa "elmalar" arasında bir paralellik mi kurulmak mı denenmiş?
erol köse vardır herhalde olayın perde arkasında..

http://www.youtube.com/watch?v=5l0VLkckcps&feature=related
sesi güzel olan şarkıcımızdır.
Sesi ve fiziği ile güzel olan ama abartılmaması gereken, başarılı bir pop sanatçısı, takip edilesi oğlu gillerden.