bugün

hafif bir sinirden sonra gelen sitemle beraber ağızdan çıkan cümledir.
-oğlum kalk sen çöz bakalım 8. soruyu.
+ben gidiyorum amk
-çabuk velin buraya gelecek!
+....
eric cartman atarlanmalarına bir örnektir.
'screw you guys i'm going home'.
siktir git diye cevap verilmesi gereken gereksiz yakarış cümlesi.
karşılığında;

-ben de geliyorum amk.
ya da
-gidersen git amk.

cümlelerin verilmesi muhtemeldir.
Ayıp olan bir seyahat çeşididir.
Bende
Iyi geceler sözlük .
(bkz: git amk)
sözlükten çıkan birinin sözü.
görsel
adios muçaça
denilerek yollanacak yazar kişisidir.
http://galeri8.uludagsozl...a-siktir-git_765184_m.jpg
Veda eden yazarın son sözüdür. Siktir git dediğinizi duyar gibiyim şimdiden dönüp cevap vermiciiim. Oy susturduk vay gitti kurtulduk yahhi de yuhhi gibi mal mal triplere girmeyin. Yahhi de yuhhi diye tribe mi girirlir amk?

Hatun dediğin küfür mü eder diyenlerin de amk Bu yazıyı silecek moderatorun de. Ama moderatorler çok tatlı onlara kiyamam ki .s

Geri donme diyen olur mu bilmem ama dönücem eheheh. Tabi ki donucem lan manyak mısınız.

Formatı son kez düzdükten sonra çıkış yapıp gidicem bi süre girmemek üzere. Küfür ederseniz cevap veremem şimdiden çelik ayna diyorum beybiler. Kendinize cici bakın. Ya da bakmayin banane amk.
Arkadaslar saçmalayınca kurulan cümledir.
Bir sitem.

Artık uyuyacağım. Yarın erkenden kalkıp tahtımı yıldızların üzerine kuracağım, orada gün doğumunu izlerken aç karnına bir sigara yakacağım..
Sözlük yazarı olduk diye dakika başı entry mi girmemiz gerekiyor amk.

O değil de nasıl her konuya dair fikri olabilir bir insanın. Maşallah her b.ka yazıyorsunuz.
Sıkıldım gidip the originals da en son kaldığım yerden bir bölüm seyredip uyuyacağım.
görsel
kendi vaktine ve şahsına değer veren her sözlük yazarından beklediğimiz beyandır.
(bkz: dost acı söyler)
hayatta başarılar amk ılığı.
Ben günahsiz gelin
Sen sahte aşık
Vefasız sözlere inanmam artık,
Bu kaçıncı bela, yalan ayrılık
Istesen de, yok desen de buna gücüm yok artık.

Sevemedim sahte vedaları bebeğim.
Sikerim böyle hayatı deyip defalarca izlediğim filmlerden birini açıp, şekerime sarılarak izleyip uyuyacağım. Belki biraz da hayatı sorgularım. Neyse Hadi herkese iyi geceler. En çok da sana iyi geceler gülüm...
Bir veda.

Ders çalışmaya aq.
Morali bozulan yazar beyanı.

Bazı şeyleri keşke hiç görmesem bilmesem.

Canım sıkkın.
kpss çalışması gereken kişi beyanı. corona bitiyor bak yavaş yavaş.
Ders çalışacağım bb.
siktir git.