bugün

sanırım geldiği gün rastladığım ve o günden beri severek takip ettiğim uludağ sözlük yazarıdır. özellikle de bordo mavi ile ilgili girilerini özenle takip ediyorum. hep yaz, hep buralarda ol.

selametle.
benim de sözlükte yazar olmama vesile olmuş yazardır.hayatımda "ben da varım" nidalarıyla kocaman bir yere sahip. hakikaten iyi ki var..
sanırım ben de aşığım bu adama.
#11929847 entry'si ile ayarın kralını vermiştir.
(#11959807) aksam askam güldüren yazardır. lakin hagi'nin oynadıgı takım kaliteli ve uefa kupası kazanan, aynı şekilde alex'in oynadıgı takımda sampiyonlar liginde ceyrek finale cıkan, alex ten daha kaliteli futbolcuların oldugu, guti'nin oynadıgı beşiktaş yıldızlar toplulugu zaten. fakat klose'nin gittigi takım, sadece burak isminde zavallı bir forvetle beslenen daha yaklasık 20 küsür senedir sampiyon olmayan bir takımdır. bunlarıda göz önünde bulundurması dileğiyle.
fenerbahçe taraftarının 'sen warsan bizde wariz' gibisinden yaptığı saçma pankartla yakın nicki olan yazardır.
haşin trabzonlu, ayrıca 8. neslin en delikanlı yazarlarından..

sözlük yazar görsün be.
dünyanın en şanslı erkeği olarak gördüğüm yazar.
sadece oran orantı yaparak tutunacak dal arayan
ona her yerin trabzon olduğunu düşündüğü için herkesi trabzonlu sanıp gaz yapan ayar veren kişiilik.
hani sırılsıklam yağmur yağınca can havliyle bir esnaf tentesinin altına girersiniz ya, o tente bu adamdır. karanlıkta merdivenin son basamağını mı kaçırdınız, arkanızdan tutan el odur. kavgaya mı giriyorsunuz, şimdi burada olsaydı diyeceğiniz yine odur. yok, ben aşık değilim kendisine. ama seviyorum sevmesine.

yemek yiyeceğiz desen, ben da varim; sağlam bir içelim desen, ben da varim; haftasonu maça gid- ben da varim. sevilmez mi bu adam şimdi. bordo-mavi düşlerle bakıyor hayata. karadeniz de kalbinin başkenti. çok yıl olmadı kendisini tanıyanı biliyorum. ama yaşlanınca eski dostum olacak ona da eminim.

"iyi ki hayatıma girmişsin bir yerinden" dediğim insandır*
Karadenizli meksika uşağu.. el tuco
Yazılarını severek takip ettiğim, bordo mavi renklere aşık olan 8. neslin en yakışıklı yazarıdır. hırçın karadeniz uşağudur..
(#13822366) nokta koymuş yazar. evet bu biziz. Türküm, doğruyum, çalışkanım vs.
entrylerini okumadan güne başlamadığım yazar badişim.
davarmış kendileri.
(#15086787) doğrudur efendim.
yardımsever nesildaş yazar.
(#12014899)
--spoiler--
san marino sağ bekinin arkaya çok adam kaçırdığı zaten tüm dünya tarafından biliniyor.
--spoiler--

okumamla karnımın ağrıması bir oldu.
kendisine 'hay sen çok yaşa' dediğim yazar.