bugün

yazarların kardeşi sırdaşı herşeyini paylaştığı arkadaşına yazdığı yazılardır.

--spoiler--
sen belki bunları okumuyorsun okuyamayacaksın ama benim hayatımda çok önemli bir yere sahipsin artık. seni ben çok seviyorum iyi ki varsın benim küçük sevimli minnak pıtırcığım.
asla hayatımdan çıkma tamam mı. buraya yazamayacağım çünkü sana kelimeler kifayetsiz kalıyor inan. seni çok ama çok seviyorum.
--spoiler--
hacı valla bak biz kesin kronik cenabetiz, ya da doğuştan gelen bir şey var.Çözemedim henüz ama neyse siktir et aq ya yarınlar daha güzel olacak eminim inan bana siktir et boşver.
benim tek dostum içkim, sigaram.
onlar da terk ederdi olmasa param.
sevgili dostlarım anlıyorum, iyi birer arkadaş olup grip olduğum için beni hastaneye götürmek istiyorsunuz ama gözünüzü seveyim ısrar etmeyin, hastane fobisi olan bir insan olduğumu biliyorsunuz. sevgiler.
sen de mi satış?
yazarların en yakın arkadaşlarına söyleye söyleye bitiremedikleri şeyleri bir de buralara yazması olayıdır.

iyi kötü, dertli ya da mutlu olduğumuz her an yan yana olamasak da ben biliyorum ki sen hep benimlesin. büyüyoruz, mesafeler, hayat telaşı giriyor onca derdin arasına ama olsun. sen hep benim canımın iç köşesi olarak kalacaksın. iyi ki varsın, iyi ki tanıdım seni.
canımsın da gece gece uykumu böldün ya, seni nerelere koysam bilemedim.
söylediğin şey de cidden önemsizmiş ama olsun, sesini duydum.
özür dilerim herşey için . keşke şu an "koca götünü çek diyerek" beni ısırsaydın.özür dilerim...
1 buçuk ay sonra evleniyorsun ama her gün bıkmadan usanmadan evleneceğin kızdan şikayet ediyorsun. madem memnun değilsin evlenme arkadaş. gerçi çok masraf yaptım, evlenmezsek zarar ederim mantığında birisin, senden daha fazla ne beklenebilir ki. en fazla 20 lira takıcam düğününde haberin olsun.
kankaların en güzeli.. hayatımda kal ki her zaman tam hissedeyim. iyi ki varsın.
kanka hani "şurda buluşalım kanka" diyip beni saatlerce bekletiyorsunya allah belanı vermeli diye düşünüyorum.
o espirilerinle beni hayattan soğuttun yaşama arzumu yitirdim.
keşke yanımda olsaydın aynı yerde okusaydık lan. Zamanımız zevkli gecerdi. Gerci sen iyi durumdasın. Ben olmasam da yanında iyi arkadaşların var. Belki de zamanla ben bile olmayacagım en iyi arkadaşın. Belki şimdi bile degilimdir. Bilmiyorum.
seni seviyorum.
evet ne kadar orospulukların da olsa seviyorum.
patronunla kırıştırsan da seviyorum. laf dinlemediğin için ayrıca kızıyorum. temiz kalbin için bir daha seviyorum. şaşırıyorsun afalladığında yanımda ağladığında ben demiştim sana demeyi hiç sevmiyorum. niye laf dinlemiyorsun ki sen. ha ? aa salak kızım.

en iyi arkadaşım olmana sebep tek şey ise dürüstlüğün, içtenliğin, yanlışlarına beni çekmemen.
yoksa beş kuruş etmezsin.
en iyi arkadaşa yazılan birkaç cümlelik yazıdır.

kanka sana sesleniyorummm. ne olur 'naber kankaaaaa' kelimesinin her harfini tek tek göndermek suretiyle bunu 14 mesaja yayma. sarjım bitiyo lan.
nerdesin lan ibne çorumlu! hani hep arayıp soracaktın nerede kaldın?
gidyorsun.ilk defa bu kadar net,ilk defa bu kadar çok canım yanıyor,gerçek ilk kez bu kadar yüzüme vuruyor.çok şeyi kaybettim ,çok kişinin gidişine şahit oldum ama bu başka,bu anlatılmaz.dün mızmızlandım,yoruldum diye sırf yoruldum diye nasıl çok konuştum,sonra durdum bana bakışını gördüm,sustum.ağlamak istedim ,sustum.
Bugün yine çok iyi eğlendik. Seviyorum kız seni iyi ki varsın.
iyi ki bugün seni yanımda götürmüşüm. pek bir güldük eğlendik. bir de hep hayatımda ol tamam mı canımın içi?
Askerlıgının bıtmesıne 14 gun kaldı ve ben ıple cekıyorum.
beni öldü sanmışşın, sandığının haberini aldım, haber aldırdım senden, yakınlarına insanlar gönderdim, iyi mi o bakın dedim, geldiler iyi dediler, senden haber aldım ama sana haber göndermedim, ben ölür müyüm lan aklın mantığın kesiyor mu. evet bilirsin beni istesem ölürüm, ama istemedim, bekledim, bekleyince ölmüyor insan isteyince ölmüyor, vakti gelince gidiyor vaktim gelmemiş lan, denendi teyit edildi. an itibariyle aklındayım biliyorum bebeğim. ama az kaldı ya ben göçüp gideceğim, ya sen haberimi alacaksın göçüp gitti ya da aha buradaymışşsın diye.
nabıyon lan yapram.
allah hepinizi bildiği gibi yapsın embesiller.
Önceden hep erkek olurdun.Ve kalabalıktık. 7-8 kişi. Erkek erkeğe takırdık.

Şimdi 2 taneye düştün ve artık kızsın.

Kızlarla arkadaşlık olmaz diyorlar, dur bakalım olacak mı?

Neyse arkadaşım; diyeceğim o ki.

sizi seviyorum. sizler için ölürüm.

Not:erkek olan bizleri bir kız için sattı. şimdi 1 tane kız arkadaşım kaldı.
götsün olm.