bugün

amk borcunu öde lan artık.
En güzel günlerimin

üç mel'un adamı var:

Ben sokakta rastlasam bile tanımayım diye

en güzel günlerimin bu üç mel'un adamını

yer yer tırnaklarımla kazıdım

hatıralarımın camını..

En güzel günlerimin

üç mel'un adamı var:

Biri sensin,

biri o,

biri ötekisi..

Düşmanımdır ikisi..

Sana gelince...

Yazıyorsun..

Okuyorum..

Kanlı bıçaklı düşmanım bile olsa,

insanın

bu rütbe alçalabilmesinden korkuyorum..

Ne yazık!..

Ne kadar

beraber geçmiş günlerimiz var;

senin

ve benim

en güzel günlerimiz..

Kalbimin kanıyla götüreceğim

ebediyete

ben o günleri..

Sana gelince, sen o günleri -

kendi oğluyla yatan,

kızlarının körpe etini satan

bir ana gibi satıyorsun!.

Satıyorsun:

günde on kaat,

bir çift rugan pabuç,

sıcak bir döşek

ve üç yüz papellik rahat

için...

En güzel günlerimin

üç mel'un adamı var:

Biri sensin,

Biri o,

biri ötekisi...

Kanlı bıçaklı düşmanımdır ikisi...

Sana gelince...

Ne ben Sezarım,

Ne de sen Brütüssün...

Ne ben sana kızarım

ne de zatın zahmet edip bana küssün..

Artık seninle biz,

düşman bile değiliz.. nazım hikmet . düşmanım olamayacak kadar alçaksın .
Sen benim en özlediğimsin. Kalbimdeki en büyük boşluk, En acı yokluksun sen. Kabuk bağlamayan yaram, en deli sancımsın.
Canımın içi, en samimi tebessümüm.
2 yıl olacak ve ben hâlen aklıma geldiğinde sen kıvranıyorum.
Özlemden, acıdan, yokluğundan.
Bak ben yarım bıraktığımız hayali gerçekleştirdim. Taşındım istanbula. Çık gel şimdi gidelim maçlara, dağıtalım ortalığı, bong koleksiyonunu tamamlayalım.
En güzel konserlere gidelim en eski barlara.
Ya tamam hiçbir şey yapmayalım da gel bir sarılayım sana. Sarılayım ki kırılsın tüm hasretim sana.
Ah benim can dostum güzel kardeşim.
Bi kere gül be bana.
Gül ki aydınlansın içimdeki en karanlık köşen.
Aydınlansın da güleyim son bir kez içten.
Bir anlamı olsun bu şehrin.
Gökyüzünü kaybetmiş bir piç gibiyim ben sensiz.
Gel çünkü bazen bir dost sevgiliden daha fazla acı bırakır insanın yüreğine.
Gel ki dinsin şu acı.
benim bu hırçınlığım senin eserin. Sevgim senin.
Hüznüm sen, üzüntüm, mutluluğum.
En güzel çaresizligim sen.
En deli hırçınlığım en sessiz çığlıklarım.
En güzel hatıram.
Bana her şey sen.
Gel ki güzelleşsin her şey.
Güzelleşmez deme.
Ona rağmen gel.
suan en iyi arkadasim yok. ama sen olabilirsin.
Bi sen vardın, artık sen de yoksun. Gelir mi senin gibi bana benzeyen biri ?
Bana o kızı ayarlamaya çalışmaktan vazgeç lütfen.
olum kilo ver la.
inşallah en yakın zamanda bütün sorunlarını aşarsın ben her zaman yanındayım ne olursa olsun. istediğin kadar kafanı dinle ben seni beklerim. Seni aşırı aşırısı seviyorum bunu da asla unutma.
Su adamin pesinden kosma artik, ac gozunu ac hic mi bisey ogretemedim ben sana kac yildir?
yarın konferansa yanıma gelmeyi unutma. çakmağın yine yanında olsun.
Beyoğlu Rapsodisi biriniz hediye edin lan hayrınıza.
ne vardı evlenecek? Zaten mutlu da olamadın. Daha gidilecek çok mekan, kurulacak çok kamp vardı. Tulumunu bile atamadım piç. Neyse gümüş sipsini hala saklıyorum. Boşanmanı dileyemem ama bari beni de evlendirek lan. Sıkıldım.
En iyi arkadaşım deyince aklıma sen geliyormuşsun, onu farkettim.
dun aksam beni çok sinirlendirdin ve uzdun ama hic sasirtmadin. çünkü her zaman ayni şeyi yapiyorsun. beni hic ediyorsun. yaziyi okuyunca don bana.

edit: döndü sağolsun, sonrada kıçını döndü. can iste.
az sonra yanındayım lan çay koy mübarek.
belki kalbini kırdım bundan önce, belki üzdüm farkında olmadan ne bileyim ama sen, özellikle son senemizde sınırı çoğu kez aştın dostum. yaptıkların ve hala yapmaya devam ettiğin saygısızlıklar, sadece beni değil çevrendeki, yakınındaki insanların da canını sıkmaya başladı artık..

küçümsemelerini ve ezmeye çalışmalarını ibretle izliyor ve olabildiğince görmezden gelmeye ve sabrımızı yıkmaya karşı olan çabana da sukÛnet içerisinde tahammül etmeye çalışıyoruz .. arkadaşınız sonuçta seni yarı yolda bırakacak ya da başarılarını paylaşmayacak değiliz ancak önümüzde senin için önemli olmasa bile benim ve geleceğim için önemli olan sınava ve bize saygı göstermeni umuyoruz.

Allah başarılarını daim etsin ancak dostlarına karşı işlediğin günahlarını da affetsin çünkü kalp kırdın dostum. zarardasın..
Yarın seninle 3. kez şehir dışına çıkacağım. Eskişehir, Çanakkale'den sonra aydın. 3 ay önceden planladığımız gibi karne günü. hiç beklemeden. denizin, kumun, güneşin tadını çıkaralım sevgili dostum. güzel bir tatil olsun. *
aslında böyle yazılar yazmam ama bir sipastiğin gönlünü almam gerek neyse. sevgili en ama en yakın arkadaşım * sen de biliyorsun ki arkadaş olarak senden başka kimseye bu kadar değer vermedim. her şeyimi sana anlattım her şeyin üstesinden seninle geldim. en ergen anlarımda sen yanımdaydın ve iyi ki vardın. sonra araya okullar girdi ama bu bizim arkadaşlığımıza engel olmadı. okulda ki arkadaşlarımın hiç biri sen olmadı. hı onlarla da mutlu oldum güldüm eğlendim ama senin kadar masum olmadılar. hiç birine sana güvendiğim kadar güvenmedim. biliyorum kimse senin gibi olmayacak. ama şartlar işte birileriyle aynı ortamdaysan onlara katlanman gerek. o entry de lafın gelişiydi canım. neyse çok uzattım seni seviyorum elifciğim. bunları da ergenliğine veriyorum.
senin ben amına koyayım.
kimsin bilmiyorum anasını satim. *
ikizim misin sen benim ya. her şeyi aynı anda yapmak zorunda mıyız? seni çok seviyorum.
oğlum her pazartesi sabahı taciz telefonları yapıyordun bu sabah sen rahat bıraktın babam kaldırdı.
götün tekidir. ben aramasam ne arar, ne sorar. yinede seviyorum hergeleyi.
canım kakicim. canını boşuna sıkıyorsun. değmiyor bazılarına. umarım sende bir gün çok mutlu olursun. kendini üzmeyecek şeyler yapmak 1. kuralın olsun. de hay de görüşürüz.
Somut olarak hep uzağız. Hep... Yakınsın ama gerçekte, dimi? Hala ben konuşmadan beni anlayabiliyor musun? anla, fark et. kapını çalmaya yüzüm yok. Fark et, iyi değilim.