bugün

hala bu saçmalıkları izleyenler var mı?
Hiç izlemedim.guzel mi ?
Atarlı giderli , dakikada 10 insanın öldüğü saçma dizi. Millete yine ağalar, mafya babaları övgüsü pompalayıp yeni nesilde vitaminsiz polatlar çıkarıyor.
Çomar dizisidir. Zaten atv'nin tüm dizileri öyledir. Bu akp kanalı izlenmemelidir.
oktay kaynarcanın yeni dizisidir. o değilde bu abimizin aile kavramı ile bir sıkıntıları var gibi. teeee kurtlar vadisinde çakır ikende nesrini sık sık aldatırdı. edhoya geçti gene birden fazla eş ve sevgili. onlardan olan çocuklar vs. şimdi bu dizide gene 2 eşi var. kurtlar vadisinde de ailesi kalabalıktı edhoda da kalabalıktı şimdi de kalabalık. ev zaten edhodaki ev. gene dediğim dedik bir anne bir adet eski eş eski eşten çocuklar yeni eşten çocuk veya çocuklar orasını tam göremedim. herkes topluca yemek yiyiyor oktay kaynarca gene reis.
"sığmazam" ne lan? bunu bir arkadaşım söylese yadırgamam ama böyle dizi ismi mi olur amk.
- ben bu dünyaya sığmazam kardaş..
- sığma kardeş. sığma. herkes sığıyo amk bir sen sığamadın. derdin nedir yani anlamadım ki.
bi siktirgit ya.
isminde dahi meymenet yok. oturup izleyenler varki devam ediyor. hos muhtemelen ısmarlama senaryoyla fonlanan diziler arasinda. kimin rol aldigina dair en ufak bir fikrim yok ancak ben kariyerimde boyle bir yapima yer vermek istemezdim acikcasi.
Ne zaman karsima ciksa basroldeki adamin ailesini olusturan kadinlarin, gencinden yaslisina, salonda oturdugu dizi. Yaptiklari baska hic bir sey yok. Ha Bir de arada adami evin onunde karsiliyor veya ugurluyorlar. Bundan bir onceki eskiya dizisinde de ayni boyleydi.
isminde meymenet yok lan.
birine soylerken utanir insan.

- ne izliyorsun.

+ ben bu cihana sıçamasdsadad
Öffffffffffff. Kuscam artık.
çok garip bir başlığı var
(bkz: shazam)
Edho’dan sonra olmamış dizi.
kurtlar vadisi üzerinden ekmek yemeye çalışan yapımcı ve senaristlerin dizi denemelerinden biridir.
Cezayir isimli baş karakter kimliği açığa çıkınca kendine ölü süsü veriyor ve nereye gidiyor,özbekistan’a. Yani en gidilmeyecek yerde saklanıyor. Bu zekamıza bir hakarettir. Dramatize oranı ayarsız dizi.
beğenmedim bu diziyi. oktay kaynarca'yı da sevmem. ondan herhalde.
Dizide azamet, canberk ve şamil isimlerini duydum. At ciftligindeydiler ve hepsi bir adama baba diye hitap ediyordu. Çerkes bir aile sanirim. Bizi bulastirmasaydiniz keske bu sacmaliga.
Her zaman aynı konular.
film piyasadan silinir gider, ben yine bu ''sığmazam''da ki, kabalığa, kulak tırmalamasına takılırım!
işim olmaz
Karadeniz lobisinin kendilerini " erkeğin hasi biziz " inadindan ve ezikliginden vazgeçmediğini yine ve yeniden oktay efendiyle öne sürdüğü saçma dizi. Bu oktayda lobinin adamı. başka da ekmek kapısı bulamıyor zarar.
Shazam, ben bu dünyaya sığmazam. *
Duyduğumdan beri kafamda böyle dönen, izlemeye dahi yeltenmeyeceğim saçmalık.
ben şaka zannetmiştim.

var olan dizidir.
Yine akp propagandası dizidir. Bu adamın olduğu dizileri izlemem.
Oktay Kaynarca denen itici tipin başrolünü oynadığı dizidir. Mafya rolü deyince dayanamıyor galiba.
ilk ismini duyduğumda azerbeycan dizisi sandığım dizi.
oktay da artık başka bir rol canlandırsa. bir aktör sürekli mafya babası olur mu lan.
Yine devlet = mafya dizisi.

3. Sınıf ülkeler için biçilmiş kaftan.