1. 1.
  bir dc comics süper kahramanı. shazam dediği vakit mitolojik altı karakterin gücüne sahip olan bu süper kahraman aynı zamanda captain marvel olarak da bilinir.
  3 -1 ... akustikcinayet
 2. 2.
  nokia n97'de ücretsiz olarak kullanmakta olduğum ve bayıldığım uygulama. adını sanını duymadığınız bir şarkıyı yaklaşık olarak 10 saniye kadar dinletin gerisini ona bırakın. album, şarkıcı ve şarkı hakkında tüm bilgiler takk diye elinde. bilinen yabanci parcalari bulmasini gectim, zeki müren şarkılarının bile hemen hepsini bilmistir.
  (bkz: seytan icadi)
  3 ... 7 bela husnu
 3. 3.
  amerikada iphone kullanıcısı olan arkadaşımın mutlaka edinmelisin dediği her şarkıyı buluyor şerefsizim diye referans verdiği fakat nedense türkiyede app store da bi türlü bulamadığım app.

  randy ye teşekkürlerimi ileterek onun önerdiği midomi app i de aynı görevi yapıyomuş daha kullanmadım ben ama randy diyosa doğrudur.
  ... akyurter
 4. 4.
  iphone'da bedava ve paralı (4,99$) versiyonları olan süper bir uygulama. turkcell'in nebucalan servisinden çok daha iyi olup daha makul fiyattadır. şahsen ilk başta "aha beleşi var lan" dediğim ardından bedava versiyonunda sadece 5 şarkıyı öğrenebildiğim bunun üzerine bonkör davranıp 5 dolar ödeyip almıştım. şimdi bi sürü şarkının adını öğrendim süper bişey valla.
  ... tuzlu popcorn
 5. 4.
  kız kardeşimle arabada gidiyorduk. sonra radyoda bir müzik çaldı. adı neydi adı neydi diye düşünmeye başladım. hani olur ya insanın dilinin ucuna gelir ama söyleyemez. o sırada telefonunu çıkardı dinletti. aha dedim napıyor bu? bir baktım şarkının adı çıktı. hasiktir dedim, programın adını aldım. yükledim 2 gündür kullanıyorum ve hayran kaldım mükemmel bir şey. bedava bu arada sınırsız. sanırım...
  1 ... channingtatum
 6. 5.
  ömrü hayatımda çok az kez ağzını açarak şaşıran insanları dahi şaşıracak kdar süper olan program.

  neyi dinletirsen buluyor hem de ankaralı namığa kadar.
  ... k a t r e
 7. 6.
  zuğaşi berepe'nin avaskalani cuneli'sini biemeyen program. *
  2 ... cadiaysegul
 8. 7.
  radyoda duyup da bir türlü ismini hatırlayamadığım, kafaya takıp sinirimi bozan şarkıları on saniye içinde buluveren mükemmel program. bugüne kadar dinlettiğim her şarkıyı bildi.
  ... mogosog
 9. 7.
  dört aydan beri 'bu ayki kullanım kotanız doldu dedirten program'.Kullandıgımdan degilde belki haftada bir ihtiyaç oluyor.
  ... torreg
 10. 8.
  Bugüne dek yapilan en iyi uygulamalardan biri.
  ... fildisi sahilleri balikcisi