bugün

entry'ler (35)

presnel kimpembe

galatasaray'a sol stoper olarak gelirse marş: sen gidince kimler açar, kimpembe?

kent lokantaları

Niye izmir'de yok?

real madrid

benzemas kimse sana.

spoiler a türkçe isim önerileri

"ileri bildirim" diyebiliriz.

tavuk seven erkek

izmir ve manisa'daki toplam tavuk sayısı, türkiye nüfusundaki geri kalan tavukların ve insanların sayısının toplamından daha fazla. Ben de izmir'deyim. paşa paşa seveceğiz, yoksa onlar bizi yer.

mtv

eskiden ben, mtv ödemelerini müzik kanalı olan mtv (music television) abonelik ödemeleri sanıyordum. "digiturk'e zaten ödeme yapıyorduk, lig tv gibi niye bunu da ödüyoruz?" diyordum. allah'ım, kalite a plus!

gerçek islam o değil bu değil gerçek islam ne amk

Sosyal adalet konusu islam felsefesi için vazgeçilmezdir. Bildiğiniz islam bunun parametrelerinin dışında bir anlayış sergiliyorsa, evet, Gerçek islam o değildir.

mevzular açık mikrofon

Neden Ünsal ünlü yoktu? O ortamda öyle birinin olmaması tuhaf.

sevgilinin akpli çıkması

trink! eski sevgilim.

budayan gülsericioğlu

psikolojik anlamda, gerçekten yaşanmış kod adıyla, televizyona dizi satan psikolojik dizi makinesi reistir.

efemine

kavak yelleri dizisinin dört başkahramanının ikisinin adlarının birleşimidir. O isimlerin tesadüf olmadığını anlamıştım zaten.

turan ın önündeki en büyük engel rusya ve çin dir

börü 2039 izlememin üzerinden 2 dk geçmiştir.

shounen dövmek

konuyla ilgili:

(bkz: naruto nun son derece lüzumsuz flashback sahneleri)

mal mal bakan bizon

vizon var bir de. bizona benzer olmasını bekliyorsun ama alakası yok. kim koyuyor bu isimleri bu hayvanlara?

konuşan biraderler

izmir'de komik olduğunu sanan bir grup instagram insanı. tebessüm eden var mı cidden?

büdüt: yanlış anlaşılmış konularla uğraştığını anlamadığım için bu yorumu yapmışım. adamların eleştirdiği zaten benmişim. gerici X kuşağı.

anın kedisi

bunu öyle bir yanlış okudum ki herkes aynı biçim yanlış okumuştur.

yılbaşında asgari ücretin 7 bin 700 lira olması

asgari ücret artışı, fiyat istikrarı yoksa anlamsızdır,
asgari ücret artışı, fiyat istikrarı yoksa anlamsızdır...

lc waikiki

hala lcw giyen tanıdığım kimse kalmamasına istinaden söyleyeyim, yıllardır kalitesiz ürünlerle popülaritesi yok olan bir markanın dikkat çekmeye çalışan ve müşteri kaybedeceği kesin açıklamaları yapması kendi ayaklarına sıkmaktan başka bir durum oluşturmayacaktır. lgbt, insanoğlunun binyıllardır süregelen bir gerçeğidir.

herkesin aynı vücudu olaydı çıplaklıktan utanmazdk

kedilerin de aynı değil. çıplaklıktan utanmıyorlar. biz utandığımızdan değil, üşüme ve yaralanma durumlarını göze alamadığımızdan biraz böyleyiz.

yaşar kurt

türk rock tarihinin en iyi solosu "anne" şarkısındadır.